Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zapowiedzi koncertów
Idź do strony 1, 2, 3 ... 209, 210, 211  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Windmill
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 12.04.2007, 12:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak podaje strona internetowa Rock'n'Roll Cafe Leśniczówka (www.lesniczowka.art.pl/) w dniach 1-5.V.2007 roku odbędą się darmowe koncerty nastepujących wykonawców: Jan Skrzek, Roman "Pazur" Wojciechowski Band, Joanna Pilarska, Mr Koala, Ości, Boogie Chili, Mr.Blues, Krzak i Krzysztof Ścierański oraz inni.

Później: według strony internetowej grupy Krzak, zespół wystąpi w Leśniczówce 2 maja.

http://riversidebluesnr2.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Majkel
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 12.04.2007, 18:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobra, dobra. Przejdźmy do konkretów, listy obecności trza by przygotować:

1) Kraków, niedziela, 22 kwietnia Van der Graaf Generator, obecność obowiązkowa! Będzie Włodek, będę ja i kto jeszcze?
2) Stalinogród, sobota, 5 maja Focus Powinna przybyć panna Indi z daleka, powinien być Majkelek...
3) Katowitz, środa, 20 czerwca Heaven&Hell Jak dożyję do czerwca, to idę Smile

Dopisywać mi się szybciutkodo list! Raz! Raz! Raz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andrzej
digipack

PostWysłany: 12.04.2007, 18:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z powodów obiektywnych odpada Focus. Co do pozostałych - trudno powiedzieć: znowu wrabiają mnie w studia podyplomowe Sad.
Pzdr.
Powrót do góry
Majkel
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 12.04.2007, 18:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przypomniałem sobie jeszcze o draniach tetrowych Idea :
Zaś Katowice - wtorek, 12 czerwca - Dream Theater Będzie Radek, Voyteck, Tata w/w panów i pewnie jeszcze z 10 osób z Opolszczyzny...
Powrót do góry
Andrzej
digipack

PostWysłany: 12.04.2007, 18:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak - Oni się przemieszczają dużymi grupami Wink.
Pzdr.
Powrót do góry
Indi
epka analogowa

PostWysłany: 12.04.2007, 19:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Majkel napisał:
2) Stalinogród, sobota, 5 maja Focus Powinna przybyć panna Indi z daleka, powinien być Majkelek...

A będę, będę Smile I przyprowadzę ze sobą naszego Macieja Very Happy i może namówię Josa i Morly'ego... Rolling Eyes

PS. I tym razem nie przybędę z daleka - weekend majowy spędzę w Cieszynie Smile
Andrzej
digipack

PostWysłany: 12.04.2007, 19:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To Maciej żyje ? Wink - pytam, bo zastanawiam się, co powstrzymuje Macieja przed rejestracją na Forum Evil or Very Mad. To samo pytanie dotyczy Kolegi a z Ib Evil or Very Mad.
Pzdr.
Powrót do góry
Indi
epka analogowa

PostWysłany: 12.04.2007, 19:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kolega Maciej żyje i w chwili obecnej zapewne degustuje czeskie piwo w rozsławionej przez Hrabala knajpie "U Zlateho Tygra". Jak przeprowadzę się na Śląsk, to też będę sobie do Pragi jeździła, a co! Rolling Eyes Nie wiem natomiast co powstrzymuje szanownego a z Ib...
buubi
singel analogowy

PostWysłany: 12.04.2007, 22:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Majkel napisał:
Kraków, niedziela, 22 kwietnia Van der Graaf Generator, obecność obowiązkowa! Będzie Włodek, będę ja i kto jeszcze?

Będe na bank !!! Dokładnie (ze przypomnę) w niedzielę 22 IV 07 20:00. W związku z tym może by sporządził jakiś mini-zlocik ? Opinie ? Propozycje ?
Powrót do góry
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 13.04.2007, 09:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ktoś z forumowiczów zalicza VdGG w jedynie słusznej Bydgoszczy, czy wszyscy wykazują żyłkę hazardzisty i wybierają się do nieznanego nikomu klubiku w Krakowie? Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jos
Gość

PostWysłany: 13.04.2007, 09:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tarkus napisał:
Ktoś z forumowiczów zalicza VdGG w jedynie słusznej Bydgoszczy, czy wszyscy wykazują żyłkę hazardzisty i wybierają się do nieznanego nikomu klubiku w Krakowie? Smile

Jak to nikomu nieznanego? Ja tam słyszałem o nim same najgorsze opinie. Między innymi od SLA i Kataryniarza Wink

Pzdr
Jos
Powrót do góry
Jaroy
cylinder Edisona

PostWysłany: 13.04.2007, 12:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Majkel napisał:
(...)12 czerwca - Dream Theater[/b] Będzie Radek, Voyteck, Tata w/w panów i pewnie jeszcze z 10 osób z Opolszczyzny...

No bo my Opolanie lubi trzymać się kupy. Very Happy Very Happy Chciałbym, ale niestety nie pojadę na ten koncert. Confused
Powrót do góry
Kasia S.
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 13.04.2007, 13:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jaroy napisał:
Majkel napisał:
(...)12 czerwca - Dream Theater[/b] Będzie Radek, Voyteck, Tata w/w panów i pewnie jeszcze z 10 osób z Opolszczyzny...

No bo my Opolanie lubi trzymać się kupy. Very Happy Very Happy Chciałbym, ale niestety nie pojadę na ten koncert. Confused

Dokładnie w kupie najlepiej Wink.
Ja na koncert chcę jechać bardzo, bardzo jednak jeszcze nie wiem czy wypali- mam nadzieję, że tak Wink.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jaroy
cylinder Edisona

PostWysłany: 13.04.2007, 13:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kasia S. napisał:

Ja na koncert chcę jechać bardzo, bardzo

No to musisz się śpieszyć, bo z biletami będzie trudno, jeśli już nie jest. Rolling Eyes
Powrót do góry
Kasia S.
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 13.04.2007, 13:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jaroy napisał:
Kasia S. napisał:

Ja na koncert chcę jechać bardzo, bardzo

No to musisz się śpieszyć, bo z biletami będzie trudno, jeśli już nie jest. Rolling Eyes

Dokładnie, podobnie jest z RHCHP na, których również chciałam jechać, jednak biletów na płytę już nie ma.
Zresztą zobaczymy co to będzie Wink.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 209, 210, 211  Następny
Strona 1 z 211

Skocz do: