Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Zapowiedzi koncertów
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 190, 191, 192  Next

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Muzyka
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jarex
digipack

PostPosted: 10.11.2017, 13:28    Post subject: Quote selected Reply with quote

Parę lat temu Osjan występował w Poznaniu, co ciekawe - zabrakło biletów Wink ale NOSPR to jednak co innego.
Back to top
View user's profile Send private message
Arnold Layne
remaster

PostPosted: 12.11.2017, 19:00    Post subject: Quote selected Reply with quote

Maciek wrote:
Warto?

Myślę, że za 25zł warto. Nawet jak zagrają takie klasyki jak "Wlazł kotek na płotek", czy "Na Wojtusia z popielnika iskiereczka mruga" Very Happy
Trochę mnie zirytowała Twoja informacja o tanich biletach. Metheny niestety taki nie był Evil or Very Mad
Skorzystaliśmy z wyjazdu do Katowic podwójnie. W piątek, 3.11 na małej scenie NOSPR grał Simon Phillips z zespołem. Koncert dali znakomity, a i cenowo było przyzwoicie. 80zł od łebka, w 4 rzędzie, naprzeciwko garów Phillipsa Very Happy .
A na poważnie - zaryzykowałbym ten Osjan.
szbe
szpula

PostPosted: 12.11.2017, 23:44    Post subject: Quote selected Reply with quote

Maciek wrote:
Sprawdzam właśnie co tam ciekawego będzie w NOSPR, a ciekawe rzeczy dzieją się tam praktycznie co kilka dni (i na sporą część tych koncertów są naprawdę niedrogie bilety - choćby i za 25 zł). No i zaciekawiła mnie szczególnie informacja o koncercie Osjan w składzie Ostaszewski, Waglewski, Kurtis, Nowakowski. Wiem, że to nie pierwszy taki koncert, więc pytanie do was - ktoś ich widział w tym obecnym wcieleniu? Warto?

Widziałem ich w połowie czerwca na koncercie w Promie na Saskiej Kępie - bardzo udany występ, poprzedzony wesołymi wspominkami Ostaszewskiego o początkach Osjan. Jak zaczęli grać to pełna magia, improwizacja, klimat, kolektyw. Trochę się bałem, że może w obecnej formule za dużo będzie Waglewskiego, ale ten w delikatnym tle, cierpliwie. Myślę, że taki koncert w NOSPR to super okazja!
Back to top
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostPosted: 13.11.2017, 09:16    Post subject: Quote selected Reply with quote

Arnold Layne wrote:
Trochę mnie zirytowała Twoja informacja o tanich biletach. Metheny niestety taki nie był.

Na Osjan są chyba po 40 zł (mała sala - ale w NOSPR to i tak poziom królewski Wink), ale np. Jonkisza, jak i wiele innych czwartkowych koncertów można obejrzeć za 25 zł: http://www.nospr.org.pl/pl/koncerty/950/kazimierz-jonkisz-jazz-energy.
Cena biletów na Pata to już była przesada, zgadzam się. Niestety - biorąc pod uwagę fakt, że koncert i tak się wyprzedał, na obniżkę ceny raczej nie ma co liczyć. Na szczęście oferta NOSPR jest na tyle bogata i różnorodna, że zawsze znajdzie się coś fajnego. W ubiegłym roku byłem na fantastycznym koncercie, na który bilety zaczynały się od 35 zł. A Grali Michaela Gibbs'a, Adam Bałdych, NDR Bigband, Sendecki, Olejniczak i NOSPR http://www.nospr.org.pl/pl/aktualnosci/385/ndr-bigband-nospr-adam-badych-4-listopada-2016

szbe wrote:
Widziałem ich w połowie czerwca na koncercie w Promie na Saskiej Kępie - bardzo udany występ, poprzedzony wesołymi wspominkami Ostaszewskiego o początkach Osjan. Jak zaczęli grać to pełna magia, improwizacja, klimat, kolektyw. Trochę się bałem, że może w obecnej formule za dużo będzie Waglewskiego, ale ten w delikatnym tle, cierpliwie. Myślę, że taki koncert w NOSPR to super okazja!

Dzięki, szbe, za tę opinię. Szanse, że uda mi się na nich dotrzeć to 50%, ale jednak fajnie byłoby ich zobaczyć choć raz w życiu, zwłaszcza jeśli nadal są w formie.
Maciek

PostPosted: 13.11.2017, 10:12    Post subject: Quote selected Reply with quote

W najbliższy czwartek (16.11) w krakowskiej Alchemii zagra Rykarda Parasol. Może uda mi się być. Wink
A kilka dni później na małą trasę po Polsce przyjadą Hugo Race i Michelangelo Russo (może Duch się tym zainteresuje?):

21.11 PL Zielona Gora – TBA

22.11 PL Poznan – Meskalina

23.11 PL Krakow – Alchemia

24.11 PL Łowicz – Tipes Topes Festival
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostPosted: 13.11.2017, 10:14    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ryśka gra fajne koncerty - warto. Szczególnie jeśli gra w pełnym rockowym składzie

http://artrock.pl/
Back to top
Maciek

PostPosted: 13.11.2017, 10:15    Post subject: Quote selected Reply with quote

WOJTEKK wrote:
Ryśka gra fajne koncerty - warto. Szczególnie jeśli gra w pełnym rockowym składzie

Wiem, bo już byłem. I dlatego też chcę iść jeszcze raz Wink
Tarkus

PostPosted: 14.11.2017, 10:27    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jej darmowa sztuka na dziecińcu warszawskiej ASP kilka lat temu to do dziś jeden z najfajniejszych koncertów, na jakich byłem.
A w ogóle wysyp koncertów znów się szykuje na 2018 - ogłosili się i Maideni i Gunsi. Tylko wszystko organizuje EvilNation - czyli najtańsze bilety pod kopułą i za kolumną, a Golden Circle na 3/4 płyty.
View user's profile Send private message Visit poster's website
Crowley
digipack

PostPosted: 14.11.2017, 21:40    Post subject: Quote selected Reply with quote

Tarkus wrote:
Tylko wszystko organizuje EvilNation - czyli najtańsze bilety pod kopułą i za kolumną, a Golden Circle na 3/4 płyty.

I jeszcze do tego w 2018 roku cywilizacja zaczyna się na południe od autostrady A2. Szkoda. Wink
Back to top
Tarkus

PostPosted: 16.11.2017, 09:21    Post subject: Quote selected Reply with quote

King Crimson w przyszłym tygodniu ogłoszą szczegóły trasy europejskiej na rok 2018. Będzie Polska Smile
View user's profile Send private message Visit poster's website
Maciek

PostPosted: 16.11.2017, 09:30    Post subject: Quote selected Reply with quote

To było raczej pewne, skoro już 2 miesiące temu Mastelotto na koncercie wymieniał miasta, w których zagrają. Wink
szbe
szpula

PostPosted: 16.11.2017, 09:47    Post subject: Quote selected Reply with quote

Nieoficjalne przecieki zapowiadają też koncert Pearl Jam u nas w przyszłym roku Exclamation
Back to top
sequencer
kaseta "żelazówka"

PostPosted: 16.11.2017, 10:49    Post subject: Quote selected Reply with quote

Wybrałbym się na Osjan w NOSPR, ale zabrakło miejsc...
jarex
digipack

PostPosted: 16.11.2017, 10:58    Post subject: Quote selected Reply with quote

sequencer wrote:
Wybrałbym się na Osjan w NOSPR, ale zabrakło miejsc...

jarex nie wierzył, że zabraknie Wink
Back to top
Maciek

PostPosted: 16.11.2017, 11:05    Post subject: Quote selected Reply with quote

Nieźle. Pojemność sali kameralnej to niecałe 300 miejsc. Może przeniosą do głównej? Tam wchodzi już niecałe 2000 ludzi, a do koncertu jeszcze sporo czasu. Wink
Jak przeczytałem niedawno w jakimś wywiadzie, motywacją do powrotu w koncertowaniu obecnego składu Osjan są większe lub mniejsze problemy finansowe większości składu (czyli wszystkich oprócz Waglewskiego, który gra z przyjaźni). Być może taki sukces komercyjny spowoduje, że tych koncertów będzie trochę więcej? Na przeszkodzie mogą jednak stanąć napięte grafiki muzyków. Tu pewnie będzie podobnie jak z koncertami Tie Break - wspólny wolny wieczór wszystkim muzykom wypada mniej więcej raz na parę lat. Wink
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Muzyka All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 190, 191, 192  Next
Page 191 of 192

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum