Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zapowiedzi koncertów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 215, 216, 217 ... 221, 222, 223  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Crowley
digipack

PostWysłany: 14.12.2019, 11:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gunsi 17 czerwca w Studni Narodowej. Płyta za jedne półtorej nerki, znaczy po 350 zł. Biorę trzy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Crowley
digipack

PostWysłany: 21.12.2019, 23:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiadomość o koncercie Whitesnake w warszawskiej Stodole niezwykle mnie ucieszyła. Bilety w cenie 380 zł plus koszty manipulacyjne sprawiły, że włączyłem sobie koncertową płytę i porzuciłem myśli o jakichkolwiek większych koncertach w przyszłym roku.
Powrót do góry
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 28.12.2019, 20:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, to co EvilNation zrobili z koncertem Whitesnake to jedno z największych kurestw w tym roku, a było przecież w czym wybierać. Raz, że przyjadą bez Europe, które im towarzyszy na europejskiej trasie, a dwa - że Stodoła i ceny kompletnie z odbytu. Nie zdziwię się, jak im się to nie sprzeda - choć, że zmądrzeją, nie mam nadziei.

A osobiście będę się czaić na moment, gdy rzucą tanią pulę na Aerosmith. Czyli pewnie z miesiąc przed koncertem, jak z Kissami było.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Crowley
digipack

PostWysłany: 29.12.2019, 22:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A osobiście będę się czaić na moment, gdy rzucą tanią pulę na Aerosmith. Czyli pewnie z miesiąc przed koncertem, jak z Kissami było.

O. Jak to działa? Nagle ni z tego ni z owego pojawiają się w sprzedaży tańsze bilety na płytę?

Ciekawe po ile będzie Hackett?
Powrót do góry
Tarkus

PostWysłany: 30.12.2019, 15:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

He he he, ni z tego ni z owego. EvilNation jest znane z kiszenia najtańszych biletów do ostatka, żeby sprzedać pełną pulę tych drogich.
B.J.

PostWysłany: 08.01.2020, 13:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gacek
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 08.01.2020, 22:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tarkus napisał:
Tak, to co EvilNation zrobili z koncertem Whitesnake to jedno z największych kurestw w tym roku, a było przecież w czym wybierać. Raz, że przyjadą bez Europe, które im towarzyszy na europejskiej trasie, a dwa - że Stodoła i ceny kompletnie z odbytu. Nie zdziwię się, jak im się to nie sprzeda - choć, że zmądrzeją, nie mam nadziei.

A przecież bilety na koncerty są za tanie:
https://www.terazmuzyka.pl/aktualnosci/czytaj/bilety-na-koncerty-sa-zbyt-tanie-beda-jeszcze-drozsze.html

Nie wiem jak to nazwać żeby nie dostać bana. Live nation to zwykłe hieny. Wreszcie doczekaliśmy się czasów kiedy mamy w naszym kraju największe gwiazdy i co z tego jak ceny biletów są zaporowe i to nie przez samych artystów tylko przez takie złodziejskie korporacje. Jakby trybuny na koncertach zaczęły świecić pustkami może by się zastanowili co robią.
Powrót do góry
Crowley
digipack

PostWysłany: 09.01.2020, 07:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gacek napisał:
Jakby trybuny na koncertach zaczęły świecić pustkami może by się zastanowili co robią.

Tylko problem jest w tym, że trybuny są często pełne (choć nie zawsze!), czyli w pewnym sensie ten koleś ma rację. Smutne to, bo ceny są horrendalne, a mimo to ludzie nadal kupują bilety. Wiele koncertów jest wyprzedanych z rocznym wyprzedzeniem.
Pozostaje Emeryten Party w Charlotcie i mniejsze koncerty. Poza nielicznymi wyjątkami nie zamierzam wydawać 2x400 zł, żeby posłuchać kogoś na stadionie z kiepską akustyką (i jeszcze wplątywać w to żonę Wink ).
Powrót do góry
Tarkus

PostWysłany: 09.01.2020, 10:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jestem ciekaw, czy ultradrogi Whitesnake im zejdzie, czy jednak wtopa. Jeśli zejdzie, to znaczy, że Cebulandia zasłużyła na LiveNation.
Ja zastanawiam się nad Front 242 (maj) i Nitzer Ebb (kwiecień). Niby nie do końca moje klimaty, ale industrialno-EBMowa potupaja też może być fajna. I wciąż waham się, czy iść na The Toy Dolls (luty). Kusi, ale spojrzenie w portfel mówi jak Stachursky "uważaj! uważaj!". Hackett w Progresji to 199 złotych i to dla mnie jest w tej chwili priorytet.
Leptir
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 09.01.2020, 11:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jest kluczowy problem: "Jak twierdzi profesor Jim Angel z Georgetown University, ceny biletów są niższe niż być powinny z powodu artystów, którzy nie chcą wyjść na chciwych". Ktoś wreszcie powinien im przemówić do rozsądku, przecież to jest skandal! Na szczęście są tacy tytani umysłu, jak profesor Anioł (Przypadek? Nie sądzę!) i czuwają nad porządkiem wszechświata. Wink
WOJTEKK

PostWysłany: 09.01.2020, 12:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Idiota. Ceny są jakie są z powodu livenation i ticketmaster, które są monopolistami na tym rynku

http://artrock.pl/
Powrót do góry
szbe
kaseta FeCr

PostWysłany: 09.01.2020, 13:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

3 nights with anthony braxton standard quartet
15/16/17.01.20 Warszawa, Pardon To Tu

Bilety (1-dniowe): 89 PLN (przedsprzedaż) i 99 PLN (w dniu koncertu) dostępne na www.pardontotu.pl, w aplikacji Going oraz w klubie.
Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

Anthony Braxton jest zaliczany do najwybitniejszych twórców współczesnego jazzu i szeroko rozumianej muzyki awangardowej. Wielki, niepokorny, kontrowersyjny intelektualista. Wybitny improwizator, wirtuoz, kompozytor, wizjoner. W wielu wywiadach podkreśla, iż nie jest muzykiem jazzowym, chociaż ogrom jego twórczości korzysta z osiągnięć jazzu i improwizacji.
Świadczy o tym również fakt wydania przez niego wielu albumów ze standardami jazzowymi, które to pierwszy raz w Pardon, To Tu i podczas jedynych koncertów w Polsce wykona z nowym kwartetem “Standard Quartet”.

Anthony Braxton – alto sax, soprano sax, sopranino sax
Alexander Hawkins – piano
Neil Charles – double bass
Stephen Davis – drums

Dla mnie wydarzenie!
Powrót do góry
Heartbreaker
singel kompaktowy

PostWysłany: 09.01.2020, 13:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aleja czego? Wink
Powrót do góry
szbe
kaseta FeCr

PostWysłany: 09.01.2020, 14:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wolnego Jazzu Laughing
Powrót do góry
Crowley
digipack

PostWysłany: 09.01.2020, 14:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tarkus napisał:
Hackett w Progresji to 199 złotych i to dla mnie jest w tej chwili priorytet.

Yup.

Cytat:
Ja jestem ciekaw, czy ultradrogi Whitesnake im zejdzie, czy jednak wtopa. Jeśli zejdzie, to znaczy, że Cebulandia zasłużyła na LiveNation

Yup. #2

Gdzieś niedawno widziałem zdjęcie z koncertu Deep Purple z salą pustą do połowy, więc może i faktycznie w końcu do kogoś dotrze, że przeginają pałę.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 215, 216, 217 ... 221, 222, 223  Następny
Strona 216 z 223

Skocz do: