Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zapowiedzi koncertów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 216, 217, 218  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 09.01.2020, 15:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Heartbreaker napisał:
Aleja czego? Wink

Armii Ludowej, dawniej Lecha Kaczyńskiego, dawniej Armii Ludowej Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Heartbreaker
singel analogowy

PostWysłany: 09.01.2020, 16:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po co te ceregiele? Niechby się nazywała Armii Czerwonej, ewentualnie Stalina. I jeszcze nazwę Adolf-Hitler- Platz powinien stołeczny ratusz przywrócić Placowi Piłsudskiego Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tarkus

PostWysłany: 10.01.2020, 12:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

2 Nights with Terry Riley & Gyan Riley

Warszawa, Pardon To Tu

9/10.04.2019

bilety: 160 zł (karnet dwudniowy) / 89 zł (jeden dzień)

Obowiązkowo Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 10.01.2020, 14:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niby żadna sensacja, bo obydwa zespoły często grają, ale:
11.01.2020, Tychy, EABS (bilety 30 zł).
08.02.2020, Katowicke, Hipnoza, Ciśnienie nagrywa na żywo nowy album (niestety beze mnie).
szbe
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 13.01.2020, 13:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maciek napisał:
Niby żadna sensacja, bo obydwa zespoły często grają, ale:
11.01.2020, Tychy, EABS (bilety 30 zł).
08.02.2020, Katowicke, Hipnoza, Ciśnienie nagrywa na żywo nowy album (niestety beze mnie).

Eabs będzie też w Warszawie.
A nowy materiał Ciśnienia to dobra wiadomość. Z naszego podwórka w poprzednim roku JazzArt Underground to moja ścisła czołówka!
Powrót do góry
Maciek

PostWysłany: 13.01.2020, 14:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Warto iść na obecną trasę EABS, mimo że nie grają materiału ze Slavic Spirits. Przepięknie odlatują i ich forma cały czas rośnie! A na wiosnę w NOSPR zagrają z Apostolisem na gitarze.
Crazy
singel kompaktowy

PostWysłany: 18.01.2020, 16:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wybieram się dziś na koncert takiego ensemble'u: Raphael Rogiński, Paweł Szpura oraz Mamadou Ba i Noums Balani Dembele. Na papierze wygląda to fascynująco; etnicznie, transowo, wirtuozersko, improwizacyjnie... Zobaczymy, co powie rzeczywistość.

Jakby kto był zainteresowany szczegółami:
https://www.facebook.com/events/2372100406438530/
Maciek

PostWysłany: 21.01.2020, 09:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Śmieszna sprawa, bo Owsiak wygrał wyścig z Ziółkiem i Rojkiem i to na jego festiwalu zagrają w tym roku King Gizzard & the Lizard Wizard. Very Happy
WOJTEKK

PostWysłany: 21.01.2020, 10:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uuuu. To frekwencja poleci w dół....

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Maciek

PostWysłany: 21.01.2020, 10:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U Rojka nie sądzę, w większości to nie ten typ chorągiewkowej publiki, a reszcie wystarczy Iggy Pop jako headliner. Ziółkiem sobie głowy nie zawracam, bo ten rozdział zamknął dla mnie Prince. Nic lepszego już tam nie zobaczę. A OFF to zupełnie co innego niż festiwal, na który przyjeżdżają przypadkowi ludzie dla mody. Tam autentycznie można odpocząć i oprócz ciała nakarmić również ducha. Każdy kto był choć raz z pewnością potwierdzi.
WOJTEKK

PostWysłany: 21.01.2020, 20:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mówiłem, że u Owsiaka frekwencja poleci....

http://artrock.pl/
Powrót do góry
szbe
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 21.01.2020, 22:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słucham ostatnio tych koncertowek King Glizzard które wypuścili na bandcampie w ramach pomocy zwierzakom w Australii. Świetna energia, bardzo chciałbym ich zobaczyć, też liczyłem na offa!
Powrót do góry
Bart
epka analogowa

PostWysłany: 22.01.2020, 00:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szbe napisał:
Słucham ostatnio tych koncertowek King Glizzard które wypuścili na bandcampie w ramach pomocy zwierzakom w Australii. Świetna energia, bardzo chciałbym ich zobaczyć, też liczyłem na offa!

Mnie Gizz na zywo rozczarowali. Nie moglem powstrzymac wrazenia, ze caly ten spontan i energia sa wyrezyserowane i dozowane z premedytacja. Jakis wplyw moze mial fakt, ze ich nowsze albumy mi nie podchodza, a wlasnie te promowali na koncercie...
gharvelt
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 28.01.2020, 12:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tarkus napisał:
Wtem...
VAN DER GRAAF GENERATOR
16.04.2020 Kraków, klub Studio

Pomimo różnych wątpliwości, które wcześniej mnie dręczyły, dziś zdecydowałem, że jednak trzeba się wybrać. Bilety kupione, czekam na przesyłkę. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to na krakowski koncert VdGG wciąż można znaleźć kilka ostatnich wolnych miejsc.
gharvelt
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 28.01.2020, 13:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bart napisał:
szbe napisał:

Mnie Gizz na zywo rozczarowali. Nie moglem powstrzymac wrazenia, ze caly ten spontan i energia sa wyrezyserowane i dozowane z premedytacja. Jakis wplyw moze mial fakt, ze ich nowsze albumy mi nie podchodza, a wlasnie te promowali na koncercie...

Ostatni album jest mocno promowany, cieszy się dużą popularnością, a też za nim nie przepadam. Przesłuchałem wszystkie 3 wydane teraz koncertówki i zauważyłem, że czynnikiem najmocniej wpływającym na ich postrzeganie jest dobór repertuaru. A ten za każdym razem jest inny, co zrozumiałe zważając na obszerny dorobek. Tam, gdzie jest więcej materiału z "Flying Microtonal Banana", "Polygondwanaland", "Gumboot Soup" oraz "I'm in Your Mind Fuzz" występ podoba mi się zdecydowanie bardziej, a jak dominuje "Nonagon Infinity" i "Murder of the Universe" (+ jak zawsze "Infest the Rats' Nest"), to już tak dużej przyjemności ze słuchania nie mam.

Mimo niepewności odnośnie setlisty, to wypad do Kostrzyna rozważam Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 216, 217, 218  Następny
Strona 217 z 218

Skocz do: