Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

DINOZAURZY ALBUM ROKU 1982
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 26.04.2009, 21:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niech co Opiekun Rocznika?

Niech żyje!

Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Arnold Layne
remaster

PostWysłany: 26.04.2009, 21:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WOJTEKK napisał:
A kolega co pije?

Absolut, Finlandia, Luksusowa miodowa.
WOJTEKK napisał:
bo ja proponuję już nie,

Tego nie rozumiem. Czyżby kolega medyk zapodał sobie:
WOJTEKK napisał:
metylak

Laughing
bo nieco wątek się plącze Very Happy
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 26.04.2009, 21:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięuję pięknie wszystkim czynnym i biernym Uczestnikom, przepraszając raz jeszcze za pasywność na rozgrzewce i ewentualne pomyłki i wpadki.

Szczegóły głosowania można pobrać tu lub tu.
WOJTEKK

PostWysłany: 26.04.2009, 21:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Arnold Layne napisał:
WOJTEKK napisał:
Żadne SBB, żaden King Crimson.

Ot "znaffca". Pociesza mnie tylko domniemanie, że na medycynie znasz się lepiej niż na muzyce Wink . W przeciwnym przypadku nie chciałbym byc Twoim pacjentem Very Happy . Zresztą i tak mi to nie grozi Very Happy .

"SBB - Memento" wygrało z Closer w 1980 - IMO - w życiu nie powinno, "Discipline" KC wygrało z "Moving Pictures" - też sprawa bardzo dyskusyjna... W obu przypadkach zadecydowała nazwa a nie sama muzyka.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jakuz
zremasterowany digipack z bonusami

A może Panowie Wojtek i Arnold podziekowali by Prowadzącemu i przestali robić off-topa? Cool
Powrót do góry
Arnold Layne
remaster

PostWysłany: 26.04.2009, 21:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Magog napisał:
Arnold, spodziewaj się odwiedzin...

Oż w mordę Shocked . A tom se nagrabił Crying or Very sad , Gog i Magog na mnie polowac będą...
B.J.

PostWysłany: 26.04.2009, 21:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maćku, wspaniała finałowa robota Exclamation Dziękuję Very Happy
WOJTEKK

PostWysłany: 26.04.2009, 21:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To nie offtop - to dyskusja. A szefu dzisiaj jakiś przewrażliwiony? Very Happy Spoko, to nie forum SBB, wydawca nie wpadnie i nie zacznie krzyczeć, żeby posty kasować Very Happy

Maćku - dziękujemy.

Powrót do góry
Arnold Layne
remaster

PostWysłany: 26.04.2009, 21:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakuz napisał:
A może Panowie Wojtek i Arnold podziekowali by Prowadzącemu i przestali robić off-topa?

OK. Macku, wielkie dzięki Very Happy
Co do OT, to się jeszcze zastanowię Wink .
Wojtek bardzo widowiskowo się irytuje Wink , choc skuteczności to nie ma żadnej Very Happy
WOJTEKK napisał:
"SBB - Memento" wygrało z Closer w 1980 - IMO - w życiu nie powinno, "Discipline" KC wygrało z "Moving Pictures" - też sprawa bardzo dyskusyjna... W obu przypadkach zadecydowała nazwa a nie sama muzyka.

Zgadza się. Ale to wszak ma byc zabawa, a nie walka o złote kalesony Very Happy .
Jeśli Cię swoimi komentarzami uraziłem, to przepraszam. Nie będziemy chyba toczyc wojny z tak błahego powodu...
Magog
epka analogowa

PostWysłany: 26.04.2009, 21:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Arnold Layne napisał:
Magog napisał:
Arnold, spodziewaj się odwiedzin...

Oż w mordę Shocked . A tom se nagrabił Crying or Very sad , Gog i Magog na mnie polowac będą...

Nawet Twoje zdjęcia gdzieś się znajdą. Smile
Powrót do góry
WOJTEKK

PostWysłany: 26.04.2009, 21:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pavulon też się znajdzie Very Happy

Powrót do góry
Crowley
digipack

PostWysłany: 27.04.2009, 00:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na razie powiem tylko tyle, że jedynie imć Arnold poprawnie przydzielił 30 i 29 punktów. Wink
A że nikt oprócz mnie nie zagłosuje na Talking Heads to mi się nawet w najbardziej groteskowych koszmarach nie śniło.

Dzięki dla ojca prowadzącego. Smile
Powrót do góry
Yer Blue
remaster

PostWysłany: 27.04.2009, 12:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Troche olalem ten rocznik, ale wyniki jak zwykle emocjonujace.

Ale teraz wiem, że moje głosy by nieźle namieszały na podium, bowiem 30 pkt dałbym dla Dire Straits, a 29 dla Ironów - co dla pierwszych dało by 238 punktów i trzecie miejsce, a dla drugich 239 punktów i miejsce drugie. Bardzo żałuje, że nie głosowałem...

28 punktów dostałby Paul McCartney za świetne Tug Of War ale nie wiem co by mu to dało, bo jakoś go nie zauwazyłem na liście.

Oprócz tych 3 płyt rozdzieliłbym jakieś grosze dla 7 pozostałych płyt, w tym pewnie dla Michaela J. bo to jedyna jego słuchalna płyta, ale raczej na 19 nie miałby szans wiec do top 10 by nie wszedł.

"Signals" dostałby najwyżej 1 punkt, a może i bym zastąpił te płyte czymś lepszym wiec wynik Rush zostałby marny tak jak jest.

Szkoda tylko tych Maidenów i wyjatkowo pięknych Straitsów (jedyna ich płyta, która trawie).

A co mnie zaskoczyło to 7 punktów dla Van Halen. Jak było "Women And Children First" to nikt nie chchiał głosować, a takie badziewiaste "Diver Down" od razu ma punkty.

Na szczęscie za rok bedzie na co głosować, postaram sie nie nawalić Wink

EDIT: A jednak jest McCartney na liście Smile Ale coś słabiutko, z moimi miałby równe 50 punktów.
Tyle samo bo, 22 punkty zdobyło "Gone Troppo" kolegi George'a i to mnie bardzo cieszy. Komu sie ta płyta tak podoba? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crowley
digipack

PostWysłany: 27.04.2009, 15:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeszcze kilka słów.
Bardzo mi szkoda niskich pozycji Accept, wspomnianego Talking Heads (spodziewałem się najmarniej pierwszej dwudziestki), Briana Eno (to mój drugi ulubiony Ambient), Supertramp i Judas Priest. U mnie wszystkie były dość wysoko i wszystkich słucham z przyjemnością. Dziwnie wysoko Camel ze swoją najsłabszą płytą. Zastanawiające, że tak samo magia nazwy nie zadziałała w przypadku Jethro Tull, który wylądował gdzieś w ogonie z wcale nie tak tragicznym albumem. Z Rushem to chyba największa porażka. Jak dla mnie Signals to rozwinięcie Moving Pictures i powinna w cuglach wygrać. Pozytywne zaskoczenia to przede wszystkim Metheny, Dire Straits (która mogłaby być na pudle jednak), Alan Parsons Project (tu wielka i miła niespodzianka dla mnie bo do tej pory Parsonsa olewaliście), Oldfield (jak najbardziej zasłużenie) i wreszcie Kate Bush. To moja najmniej ulubiona płyta Kaśki, Kick insie potraktowaliście z buta, więc nie spodziewałem się wiele a tu proszę. Aż strach pomyśleć co będzie w 1985...
Powrót do góry
WOJTEKK

PostWysłany: 27.04.2009, 19:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maćku, możesz listę w całości opublikować?

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny
Strona 14 z 15

Skocz do: