Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

[']['][']
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 301, 302, 303, 304, 305  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 28.11.2020, 11:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Piotr "Struna" Strojnowski (Daab)
62 lata, rak

[']
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 28.11.2020, 20:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

B.J. napisał:
62 lata, rak

[']

Kilka lat temu widziałem go na żywo w Płocku, na Reggaeland - chyba 2015 rok.
Freefall

PostWysłany: 29.11.2020, 20:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

B.J. napisał:

[']

David Prowse - Darth Vader z "Gwiezdnych Wojen"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WOJTEKK

PostWysłany: 29.11.2020, 20:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Papa Bouba Diop - piłkarz Senegalu, który strzelił Francji jedynego gola w meczu otwarcie MŚ 2002
[']

http://artrock.pl/
Powrót do góry
WOJTEKK

PostWysłany: 02.12.2020, 22:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

20 października tego roku zmarł Tony Lewis - basista i wokalista The Outfield - u nas znani z przeboju Voices of Babylon. [']

https://www.youtube.com/watch?v=XtcCwl_sUWw

Powrót do góry
Backside
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 09.12.2020, 00:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

7 grudnia w wieku 84 lat odszedł Harold Budd Sad

https://www.theguardian.com/music/2020/dec/08/harold-budd-death-age-84-brian-eno-cocteau-twins
Białystok

PostWysłany: 10.12.2020, 07:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paulo Rossi 64 lata. Kilku z nas zapewne pamięta Espana '82, król strzelców, hat trick z fenomenalnego meczu z Brazylią.
Leptir

PostWysłany: 10.12.2020, 07:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I nam przywalił dwoma w półfinale, a potem dołożył jeszcze jednego z Niemcami w finale. Bez wątpienia bohater tamtego mundialu...
Białystok

PostWysłany: 10.12.2020, 07:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też, tylko że nasi ten półfinał "oddali" a Brazylia quasi-ćwierćfinał hm., w sumie również, ale inaczej Wink
Bednaar

PostWysłany: 10.12.2020, 08:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Białystok napisał:
Paulo Rossi 64 lata. Kilku z nas zapewne pamięta Espana '82, król strzelców, hat trick z fenomenalnego meczu z Brazylią.

O kurka, niedawno czytałem o nim, głównie po to, by zobaczyć jak teraz wygląda Wink To był pierwszy Mundial, który oglądałem. Wtedy było tak, że ilekroć Paolo Rossi dostawał piłkę w pobliżu pola karnego, to na ponad 90% można było być pewnym gola. Taki włoski Lewandowski tamtych czasów.
A pierwszy Mundial, jaki pamiętam, to Argentyna 1978 - rodzice oglądali, a ja byłem 5-letnim brzdącem i dziwiłem się, co ich tak interesuje ta piłka nożna - teraz mam podobnie Wink Gdy były mistrzostwa w 1974 roku, byłem jeszcze niezbyt świadomym rocznym berbeciem Wink
Okechukwu
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 10.12.2020, 08:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rossiego nie pamiętam z Hiszpanii, bo, podobnie jak Bednaar z MŚ 78, miałem5 lat i pamiętam tylko jakieś obrazy z meczu Polska- ZSRR (który mnie nudził- co innego ME Francja 84, które śledziłem już z zapartym tchem). Ale sława Rossiego była tak duża, że gdzieś tak do 86 był czwartym wyborem, jak biegaliśmy po boisku z piłką (po Bońku, Smolarku i Platinim Smile ). Przybieraliśmy więc przydomek Rossi, nie bardzo wiedząc o kogo chodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leptir

PostWysłany: 10.12.2020, 09:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Białystok napisał:
Też, tylko że nasi ten półfinał "oddali" a Brazylia quasi-ćwierćfinał hm., w sumie również, ale inaczej Wink

Nasi w sumie nie mieli wielkiego wyboru, Bońka nam wykartkowali, a bez niego byliśmy już trochę bezzębni. Zresztą dziś, po latach, mam wrażenie, że to i tak już byłyby za wysokie dla nas progi. Na tamtym mundialu zagraliśmy tak naprawdę dwa dobre mecze - z Peru i Belgią. Reszta to było takie prześlizgiwanie się. Fakt, że z tymi Włochami w grupie zremisowaliśmy, ale w półfinale to już były inne Włochy - rozpędzone, pewne siebie.
A mecz ćwierćfinałowy Brazylia - Włochy do dziś wspominam jako jeden z najlepszych, jakie w życiu widziałem. I jak mi było wtedy szkoda tej Brazylii! Smile
Freefall

PostWysłany: 10.12.2020, 10:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Białystok napisał:

[']

Co do meczu Włochy - Brazylia, to też ogromnie żałowałem Canarinhos. Ale mieli wtedy graczy: Zico, Socrates, Falcao, Eder!
Niestety obrońcy i bramkarz nie dorównywali poziomem kolegom z przednich formacji.
Powrót do góry
WOJTEKK

PostWysłany: 10.12.2020, 10:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Obrońcy to może jeszcze, ale zamiast bramkarza mieli ręcznik. nie żałowałem Brazylii, kibicowałem Włochom.

[']

Powrót do góry
Inkwizytor
remaster

PostWysłany: 10.12.2020, 10:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paolo Rossi .... (`).... In Memoriam.....

Niezwykle niejednoznaczna postać - już błysnął talentem na Mundialu 78. Następnie uwikłał w koszmarną i bynajmniej jemu wcale nie potrzebną aferę korupcyjną " czarnego totka". Nie wszyscy pamiętają, że jemu darowano część kary dyskwalifikacji - bo mógł nie pojechać na MŚ 82. Inni np genialny Bruno Giordano z Lazzio nie miał tyle "szczęścia". Taki atak - Rossi / Giordano mógł rozpieprzyć wszystkich. Nawet boiskowi "koledzy" mieli niekiedy do niego mieszane uczucia - głośna wypowiedź Platiniego " że wystarczy być kilka tygodni w formie i zostać wybrany piłkarzem roku". Dziwny "życiowy skok formy" - potem np Włosi nawet nie zakwalifikowali do Euro 84 a w Meksyku 86 wypadli blado i nijako. Rossi stał się gwiazdą jednego turnieju i to nieoczekiwaną bo nikt na niego nie stawiał - to samo było w przypadku El Matador Kempesa 78 czy Toto Schillaciego w 90. Rossi miał ten słynny "kaczy chód". Ciekawe czy po śmierci "Kadafiego" Claudio Gentile też będzie taka żałoba .... Very Happy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 301, 302, 303, 304, 305  Następny
Strona 302 z 305

Skocz do: