Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

[']['][']
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 195, 196, 197 ... 207, 208, 209  Next

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Muzyka
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Cure
remaster

PostPosted: 23.03.2017, 23:17    Post subject: Quote selected Reply with quote

KURWA!!
Przepraszam za słowo, ale dosłownie oczy mi się zeszkliły i z całej siły walczę by się nie rozryczeć.

Agnieszkę spotkałem tylko raz, może 2 razy rozmawiałem z nią telefonicznie. Wymieniłem kilka (naście?) maili, oraz spędziłem kilka godzin na Gadu-Gadu.

Jedyne spotkanie pamiętam jak dziś. Zlot w Opolu/Tułowicach 7-8 października 2006 roku. Najlepiej ze zlotu zapamiętałem pożegnanie Agi na dworcu w Opolu.
Wspaniała polska jesień (jakiej już dawno nie było), w miarę ciepło, bajeczne słońce lekko drażniące moje skacowane oczy. Obok Agi i mnie, na pewno Morly, chyba Radek i chyba Maciek. Aga spoza tych swoich okularów patrzy na mnie wzrokiem, w którym miesza się sympatia i potępienie - oczywiście na zlocie wszedłem w rolę clowna.

Wspaniała, skromna, inteligentna i bardzo sympatyczna osoba.
Światłość jesieni, dworzec i Aga. Kurwa ten obrazek będę miał długo przed oczami.
Nie wytrzymałem - właśnie się rozpłakałem.

Dzień po zlocie zmarł Grechuta. Oczywiście wymieniliśmy swoje smutki na wspomnianym Gadu-Gadu.

[`] dla Ciebie, Agnieszko.

Dla Ciebie Rockowy, dla Twojej córeczki, rodziców i teściów - ogrom siły. Strasznie trudny czas w Waszym życiu. Trzymam za Was wszystkich kciuki, z całego serca.
Back to top
View user's profile Send private message
zbigniew stolarczuk
pirat stereo

PostPosted: 24.03.2017, 00:54    Post subject: Quote selected Reply with quote

Wyrazy wspolczucia
Back to top
gharvelt
remaster

PostPosted: 24.03.2017, 02:03    Post subject: Quote selected Reply with quote

Trudno o jakiekolwiek właściwe słowa w tego rodzaju tragicznej sytuacji, wiadomo, że one nie zwrócą życia najbliższej osobie. Współczuję i życzę wytrwałości dla Michała oraz rodziny w tym jakże ciężkim okresie.
Back to top
Inkwizytor
album CD

PostPosted: 24.03.2017, 07:25    Post subject: Quote selected Reply with quote

Już myślałem, że w "najlepszym" razie dowiem, iż kolejny wiekowy dinozaur odszedł.....a tu taka wiadomość. Żadne słowa i pisanina nie oddadzą szoku ,żalu i współczucia.

Nie mogło zabraknąć i ode mnie (`)...... In Memoriam......

https://www.youtube.com/watch?v=jwIxL6p6jJ4
Arnold Layne
remaster

PostPosted: 24.03.2017, 09:15    Post subject: Quote selected Reply with quote

[']['][']
Duch 1532
remaster

PostPosted: 24.03.2017, 10:24    Post subject: Quote selected Reply with quote

Również nie znajduję słów. Trzymaj się, Michale: Ty i Wasi najbliżsi.
O! rękę karaj, nie ślepy miecz!
Back to top
Drummer00
album CD

PostPosted: 24.03.2017, 10:25    Post subject: Quote selected Reply with quote

Michał, trzymaj się stary... musisz być silny... ogromnie Ci współczuję i łączę w bólu...
album CD

PostPosted: 24.03.2017, 12:48    Post subject: Quote selected Reply with quote

Zawsze wspominam uroczą konferencję prasową z okazji wydania SBB Malczewski. Obok "uroczego wykręcania" się Michała ( a propos pytań o dalsze archiwa zespołu - może coś będzie a może nie ) pamiętam miłą pogawędkę jaką uciąłem sobie z kieliszkiem w dłoni czegoś musującego z Agnieszką - traf chciał, że padło na Voyagera Mike`a Oldfielda - w tamtym czasie przyznała, że z wielką przyjemnością słuchała - na co w duchu zareagowałem - ".... łauuu..... obok mnie ktoś uwielbia ten schlastany krążek .... " ( że niby nazbyt zniewieściały i przesłodzony w duchu Yanniego - którego na marginesie też uwielbiam ). Michał i Agnieszka również jako pierwsi odpowiadali z klasą na moje życzenia Wigilijne czy Wielkanocne.
crescent
japońska edycja z bonusami

PostPosted: 24.03.2017, 12:58    Post subject: Quote selected Reply with quote

Circa 8 lat temu...

Indi wrote:
Mimo że jeden Księżyc jest już na górze, a drugi wciąż na dole, dalej to są Dwa Księżyce. Tylko więź między nimi nieco się zmieniła. Trzymaj się, Two Moons!

Cóż Jej mogę teraz napisać? Trzymaj się Indi, po tamtej, lepszej (?) stronie. https://www.youtube.com/watch?v=O5kIO6BQnmQ
Back to top
rockowy
digipack

PostPosted: 24.03.2017, 14:44    Post subject: Quote selected Reply with quote

Inkwizytor wrote:
Michał i Agnieszka również jako pierwsi odpowiadali z klasą na moje życzenia Wigilijne czy Wielkanocne.

A tam z klasą. Zawsze się gryźliśmy, że nie potrafimy tak samo kwieciście odpisać Wink

Raz jeszcze dziękuję za wszystkie ciepłe słowa i wspomnienia, to bardzo cenne i ważne dla nas w tej chwili. Jutro w samo południe żegnamy Agnieszkę - zapraszam wszystkich serdecznie w Jej imieniu. Obiecała, że będzie podglądać z góry.
Okechukwu
remaster

PostPosted: 24.03.2017, 15:05    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja niestety Agnieszki osobiście nie poznałem. Chociaż wiele lat temu praktycznie umówiliśmy się przez to forum na spotkanie w Lublinie (gdzie, z tego co pamiętam, studiowała). Ale ostatecznie do niego nie doszło. Natomiast zapamiętam Ją z korespondencji mailowej jako osobę o błyskotliwej inteligencji i wielkim poczuciu humoru. W takich chwilach trzeba mocno wierzyć, że życie nie kończy się tutaj i że spotkamy jeszcze swoje ukochane osoby, a śmierć jest tylko przejściem do innej formy istnienia.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Leptir
limitowana edycja z bonusową płytą

PostPosted: 24.03.2017, 15:20    Post subject: Quote selected Reply with quote

Moi drodzy - w gronie kilku forumowiczów padł pomysł, żeby do pogrzebu Indi pozostawić ten wątek dla Niej. Prosiłbym o niezamieszczanie postów niezwiązanych z naszą forumową koleżanką do jutrzejszego południa. W porozumieniu z Freefallem usunąłem wpis dotyczący perkusisty Bostonu. Dziękuję za wyrozumiałość.
chris
epka kompaktowa

PostPosted: 24.03.2017, 20:26    Post subject: Quote selected Reply with quote

[']['][']
Crowley
digipack

PostPosted: 24.03.2017, 23:39    Post subject: Quote selected Reply with quote

['] Sad
Back to top
[Rad nierad]
epka analogowa

PostPosted: 25.03.2017, 00:29    Post subject: Quote selected Reply with quote

Cure wrote:
Wspaniała polska jesień (jakiej już dawno nie było), w miarę ciepło, bajeczne słońce […]. Obok Agi i mnie, na pewno Morly, chyba Radek i chyba Maciek.

Takich chwil się nie zapomina. Żegnałem się z Agnieszką bezpośrednio po Tobie. Mimo tego, że podczas zlotu w Opolu to właśnie z Nią rozmawiałem najdłużej, a następnego dnia zlotowicze byli w naszym mieszkaniu, najmocniej utkwiło mi w pamięci właśnie to "słoneczne" pożegnanie na dworcu. Po tamtym zlocie pozostało też okazjonalnie przywoływane wyrażenie pokój Indi.

Po zlocie zdarzało nam się dzwonić do siebie (fajnym pretekstem do tych kontaktów było planowane sympozjum, które Agnieszka próbowała zorganizować w Lublinie i w którym miałem uczestniczyć). Było mi zawsze miło, kiedy odzywała się, by zapytać o sprawy poprawności językowej. Nasze późniejsze kontakty były incydentalne i ubolewam nad tym, że przestały być tak serdeczne jak w pierwszych latach znajomości. Kiedy dzwoniłem do Michała, coraz częściej mówił o szpitalu, jednak nigdy nie wyczuwałem przygnębienia, lecz optymizm. Niesamowity, niezachwiany optymizm, którego źródłem — takie przynajmniej odnosiłem wrażenie — była postawa Agnieszki. Sam byłem przekonany, że choroba nie ma żadnych szans.

Po śmierci Moniki, mojej drugiej Córeczki, Rockowi należeli do niewielkiego grona osób z FD, do których o tym napisałem. Kiedy na świat miała przyjść Zosia, nie poinformowali mnie wprost, lecz… wyrazili chęć pomocy w sytuacji, gdyby zabrakło dzieci na okładkowe zdjęcia kolejnych książek serii Unisono w wielogłosie. Ponieważ miejsca do ósmego tomu były już zaklepane, ustaliliśmy, że z oferty zacznę korzystać od dziewiątego. Mimo że Unisona nie wydaje już GAD, od tej okładkowej umowy (nie tyle ustnej, co "gadu-gadziej") nigdy nie odstąpiliśmy.

Właśnie przypomniałem sobie, jak Agnieszka rozbawiła mnie informacją, że chcąc dodać sobie otuchy w oczekiwaniu na jakieś badania czy zabiegi, powtarzała czasem tytuł wątku z FD: "Parafernalia, czyli rólka smaczków w tworzeniu otoczki. Parafernalia, czyli rólka smaczków w tworzeniu otoczki. Parafernalia, czyli rólka smaczków w tworzeniu otoczki..."

Zdarzało się, że sięgałem po pewne płyty dzięki wpisom Agnieszki. Szczególnie wdzięczny jestem za jeden album. Kilka tygodni temu miałem okazję dłużej podyskutować o nim ze studentami. Wiem zresztą (choć nie wiedziała o tym Indi), że ta sama rekomendacja urzekła jeszcze jednego użytkownika FD.
Indi wtedy wrote:
[…] "Quiet Drops" […] kojarzy mi się z wędrówką w stronę zachodzącego słońca - za sobą zostawiamy mijający właśnie dzień, przed sobą mamy obietnicę odpoczynku, ale i symbol pewnej powtarzalności - nawet jeśli zabraknie nas na tej drodze, słońce i tak wzejdzie i zajdzie, wzejdzie i zajdzie...

[']['][']

Michale, niezmiernie mi przykro. Wybacz, że nie mogę zaoferować wsparcia solidniejszego niż słowa.
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Muzyka All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 195, 196, 197 ... 207, 208, 209  Next
Page 196 of 209

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum