Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Przy muzyce o sporcie
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 323, 324, 325 ... 333, 334, 335  Next

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Pozostałe
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zlatan
epka kompaktowa

PostPosted: 06.01.2018, 22:02    Post subject: Quote selected Reply with quote

Białystok wrote:
Stoch wygrał już w swojej dyscyplinie jak się nie mylę wszystko co się dało.

Brakuje mu mistrzostwa świata w lotach. Będzie miał okazję nadrobić w najbliższym czasie.
No i jakieś tam Raw Air czy Letnie GP, ale to nikogo poważnego nie obchodzi Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Białystok
japońska edycja z bonusami

PostPosted: 06.01.2018, 22:12    Post subject: Quote selected Reply with quote

Aha. Myślałem (pewnie nie ja jeden), że osiągnięciami Małysza żaden Polak długo nie przegoni. Być może dzisiaj już to się jednak stało ale specjalistą w temacie nie jestem i przede wszystkim to nie jest tak łatwo zmierzyć.

Last edited by Białystok on 06.01.2018, 22:13; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
B.J.
box

PostPosted: 06.01.2018, 22:12    Post subject: Quote selected Reply with quote

zlatan wrote:
Brakuje mu mistrzostwa świata w lotach. Będzie miał okazję nadrobić w najbliższym czasie.

Byłoby miło, ale on raczej nie jest aż tak dobrym lotnikiem.

Tym niemniej dzisiejszy sukces jest wyjątkowy. I tylko Kubacki wie, dlaczego tak to się skończyło. Wink
zlatan
epka kompaktowa

PostPosted: 06.01.2018, 22:33    Post subject: Quote selected Reply with quote

Białystok wrote:
Aha. Myślałem (pewnie nie ja jeden), że osiągnięciami Małysza żaden Polak długo nie przegoni. Być może dzisiaj już to się jednak stało ale specjalistą w temacie nie jestem i przede wszystkim to nie jest tak łatwo zmierzyć.

To nie jest łatwe do porównania. Ogrom argumentów za jednym i drugim jest ciężki do ogarnięcia. Oby więcej takich dylematów.

Stoch dokonał czegoś ogromnego, ale Małysz też ma swój fenomenalny rekord w Turnieju Czterech Skoczni. W 2001 roku wygrał go z rekordową przewagą ponad 100 punktów nad drugim zawodnikiem, a zwyciężył wtedy tylko w dwóch ostatnich konkursach!
Swoją drogą to były czasy... Luknąłem sobie na ten stary turniej i normą była sytuacja, że w finałowej 30-stce jakaś 1/4 skoczków to byli Finowie. Zawsze jak o tym pomyślę, to mi cholernie szkoda, że tak się posypała u nich ta dyscyplina, bo często oprócz tego, że byli to świetni skoczkowie, to też bardzo barwne (nie zawsze pozytywnie) postaci.
https://pl.wikipedia.org/wiki/49._Turniej_Czterech_Skoczni
Back to top
Białystok

PostPosted: 06.01.2018, 22:51    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ostatnio żona pierwszy raz oglądała Noc na ziemi, Jarmuscha (ja to widziałem nie raz ale zerkałem). 5 taksówkarzy w tym samym czasie: N.Y., L.A. Paris, Roma i Helsinki. Pijane Helsinki...

Dekadę temu płynąłem promem z Tallina do Helsinek. Na pokładzie cała masa Finów "pod wpływem" z wiadomych powodów. Nie zapomnę jak jeden wszczął awanturę, zażądał kapitana, a gdy ten wyjaśnił mu omyłkę ze 20 razy powiedział: I's sorry, I'm so very sorry. Ale to nie był Matti Nykanen. Smile

Zresztą Fortuna z góralami też przepił złoto, aż uciekł do Suwałk. To była jednak zupełnie inna epoka.
greg66

PostPosted: 07.01.2018, 13:03    Post subject: Quote selected Reply with quote

Białystok wrote:
Przy okazji chociaż na chwilę odwrócił uwagę od Neverending Story Grega66 (nie Limahla) o powrocie Kubicy do Formuły 1.

Historia jeszcze trwa, co drugi dzień pojawiają się nowe newsy, niestety mało optymistyczne dla Kubicy. Podobno Williams ma ogłosić skład około 16.stycznia.

Ostatni w newsów? Proszę bardzo Smile

Andrew Benson z BBC podał, że Williams finalizuje kontrakt Sergeya Sirotkina. "Chcieli Kubicę, ale nie wyszło" - pisze Benson, który kolejny raz napisał, że Rosjanin był szybszy od Polaka.
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adi
maxi-singel analogowy

PostPosted: 07.01.2018, 15:05    Post subject: Quote selected Reply with quote

B.J. wrote:
Byłoby miło, ale on raczej nie jest aż tak dobrym lotnikiem.

No, nie byłbym tego taki pewien. Fakt faktem, nie jest typowym lotnikiem jakim był np. Robert Kranjec, ale ma chyba trzeci wynik w Vikersund, 251,5 m. Zresztą, praktycznie każdy na mamutach może skoczyć bardzo daleko, tylko musi mocno wiać pod narty.
"Nie jesteśmy wrogami lecz przyjaciółmi. Wrogami być nam nie wolno. Choć targają nami namiętności nie mogą zerwać więzów serdecznych. Tajemny akord pamięci zagra trącony ponownie przez anielskie struny naszej natury" - Martin Luther King
Back to top
Freefall
limitowana edycja z bonusową płytą

PostPosted: 07.01.2018, 16:00    Post subject: Quote selected Reply with quote

Adi wrote:
ale ma chyba trzeci wynik w Vikersund, 251,5 m. Zresztą, praktycznie każdy na mamutach może skoczyć bardzo daleko, tylko musi mocno wiać pod narty.

251,5 m Stoch skoczył w Planicy i jest to rekord skoczni, choć chyba jednak była lekka podpórka Wink.
Jak jest forma, to żadna skocznie niestraszna. Polacy już wygrywali na mamutach.
Back to top
Adi
maxi-singel analogowy

PostPosted: 07.01.2018, 19:56    Post subject: Quote selected Reply with quote

Faktycznie, to była Planica. Czułem, że coś mi się do końca nie zgadza, powinienem był to sprawdzić.
"Nie jesteśmy wrogami lecz przyjaciółmi. Wrogami być nam nie wolno. Choć targają nami namiętności nie mogą zerwać więzów serdecznych. Tajemny akord pamięci zagra trącony ponownie przez anielskie struny naszej natury" - Martin Luther King
Back to top
greg66

PostPosted: 10.01.2018, 20:35    Post subject: Quote selected Reply with quote

Portal The Drive skontaktował się z rzecznikiem Williamsa, który powiedział: "Media spekulują na wszystkie sposoby, pisząc o "przyszłym tygodniu" już od listopada. Tak jak poprzednio, do oficjalnego ogłoszenia nie mamy żadnego komentarza".
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostPosted: 12.01.2018, 11:33    Post subject: Quote selected Reply with quote

Radwańska i Kubot weszli w sezon 2018 w stylu z poprzedniego roku. Isia odpadła w 1/4, a Łukasz wygrał wraz z Melo turniej w Sydney Smile
greg66

PostPosted: 13.01.2018, 19:33    Post subject: Quote selected Reply with quote

Kwestią czasu było kiedy pojawią się kolejne doniesienia co do przyszłości Roberta Kubicy.
Francuski L'Equipe podaje, że Polak może otrzymać propozycję zostania kierowcą testowym Williamsa.
Również według Autosportu Robert Kubica prowadzi rozmowy z Williamsem w sprawie bycia kierowcą rezerwowym ekipy w przyszłym sezonie Formuły 1. Według Lawrence Berretto, teraz dyskusja może skupiać się na kwestii znaczenia Kubicy w roku 2018 i ilości jazdy jaką dostanie.

A dziś o 21 na kurwizji film Wyścig gdzie pokazana jest walka o tytuł mistrza między Niki Laudą a Jamesem Huntem. Warto zobaczyć i poczuć ten dramat kierowcy gdy po wypadku, Lauda w ostatni wyścigu wycofuje się z walki o mistrza.
Tarkus

PostPosted: 16.01.2018, 09:54    Post subject: Quote selected Reply with quote

O, tak - "Rush" to genialne kino sportowe. Ale o dziwo rządzi Hemsworth jako James Hunt. I ten krótki moment, gdy widzimy sześciokołowego czarno-złotego Lotusa John Player Special - w kinie spociłem się z wrażenia Smile
greg66

PostPosted: 16.01.2018, 16:07    Post subject: Quote selected Reply with quote

A to nie był Tyrell P34 i Jody Scheckter z RPA

Zespół Williamsa potwierdził spodziewaną od grudnia informację o tym, że u boku Lance'a Strolla w tym roku ścigał się będzie Siergiej Sirotkin

Ogłaszając swój skład na sezon 2018 Williams potwierdził także, że Robert Kubica zostanie jego kierowcą rezerwowym i rozwojowym. Polak ma testować nową konstrukcję bolidu Williamsa w trakcie zimowych testów pod Barceloną, podczas testów w trakcie sezonu a także otrzymać szansę pojechania w kilku piątkowych treningach.

Wygrały pieniądze ruskich.
Tarkus

PostPosted: 17.01.2018, 09:45    Post subject: Quote selected Reply with quote

greg66 wrote:
A to nie był Tyrell P34

O masz. Wychodzi na to, że tak Smile Moja bezgraniczna miłość dla Lotusa JPS czasem bywa ślepa i wiodąca na manowce Smile
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Pozostałe All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 323, 324, 325 ... 333, 334, 335  Next
Page 324 of 335

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum