Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przy muzyce o sporcie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 348, 349, 350  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 20.12.2019, 00:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Crazy napisał:
A może Detroit Pistons z Ajzeją Tomasem?

Chyba jednak nie ta ranga sukcesów, choćw szczytowym momencie pięknie wszystkich tłukli. Dosłownie Wink Ze 2 tygodnie temu oglądałem ich bijatyki z bykami. Wink Może prędzej Jeziorowcy z czasów Jacksona (przypadek?).

Właśnie mi przypomnieliście, że jakiś rok temu sprzedałem za grosze swoją kolekcję kart NBA. A było tam kilka pięknych okazów. Gdybym podliczył sobie kasę jaką wydałem na znaczki pocztowe, żeby się powymieniać kartami z ludżmi z Telegazety (matko, co to były za czasy!), to pewnie bym zszedł z rozpaczy, że mogłem sobie za to kupić jakiś obraz z kolekcji Czartoryskich. Wink
Paweł
kaseta "metalówka"

PostWysłany: 21.12.2019, 10:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maciek, dzięki za odpowiedź!
Crazy, dzięki za przyłączenie się do tematu!

Postaram się w najbliższym czasie obejrzeć jakiś mecz na YT. Najlepiej Chicago Bulls z Jordanem i Pippenem. Smile Ostatni raz NBA z lat 90. oglądałem w... latach 90. Istnieje więc ryzyko, że czar pryśnie, ale kto nie ryzykuje...

Maciek napisał:
Kto jest lepszy - Byki z lat 96-98 czy Golden State Warriors z kilku ostatnich sezonów (wyłączając bieżący i chyba ten ostatni jednak też).

Żyję w przekonaniu, że Byki 96-98 pokonałyby wszystkich, zawsze i wszędzie. Wink Przypomniało mi się, jak te 20 lat temu grywałem na Play Station jedynce w NBA Live 98, zawsze Chicago Bulls. Aha, a co do Telegazety - do dzisiaj sprawdzam na niej wyniki (nie tylko NBA).
Jeziorowcy Jacksona? Kobe i Shaq? To też były czasy! Wspominałem o nich, tak jak o San Antonio Spurs Popovicha z Duncanem na czele - to też była mocna ekipa (dużo mistrzostw, choć nigdy pod rząd). Do tych składów też mam jakiś tam sentyment.

Hardena można podziwiać za mecze, w których zdobywa 50-60 punktów, jak i krytykować za jego kombinacje (które sam nazywa innowacjami Very Happy - grunt to pewność siebie). Temat kroków jest kontrowersyjny, sprawę znam pobieżnie i nie chciałbym się wypowiadać w sposób stanowczy. Niby większość tych akcji jest zgodna z przepisami, ale czy to nie jest naginanie przepisów, żeby ciągnąć gwiazdę za uszy? Widziałem na przykład sytuację, w której zrobił 4(!) kroki w bok bez kozłowania - no, tego to się nie da wybronić w żaden sposób, ale sędziowie i tak to puścili... Samego Hardena nie potępiałbym jednak aż tak bardzo - gra tak, jak mu sędziowie pozwalają. A że pozwalają na dużo...
Z płaczkami pełna zgoda. Choć koszykówka to i tak małe piwo, jeśli porównać ją z piłką nożną. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maciek

PostWysłany: 31.12.2019, 15:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paweł napisał:
Postaram się w najbliższym czasie obejrzeć jakiś mecz na YT.

Dziś trafiłem na ten kanał. Same klasyki!
https://www.youtube.com/channel/UCBT8y2jJdCAgutZ9pSFQGCg

Jest nawet cały mecz Jordana z 1984 w barwach North Caroliny. O tyle ciekawy, bo boisko nie ma linii rzutów za 3.
https://youtu.be/YJEM5YEQRcw
Paweł
kaseta "metalówka"

PostWysłany: 01.01.2020, 14:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Super, dzięki!
Ta liga akademicka to niezły rarytas, że też takie rzeczy śmigają na YT. Shocked

Tymczasem ludzie z TVP Sport chyba czytają Forum, ponieważ w drugi dzień Świąt wyemitowali trzy mecze (a właściwie bardzo obszerne skróty trzech spotkań) z lat 90.:

Mecz gwiazd (1991)
Chicago Bulls - Orlando Magic oraz Houston Rockets - Utah Jazz (1997)
Powrót do góry
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 06.01.2020, 19:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kubacki wygrał Turniej Czterech Skoczni! Duży szacun!

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Leptir

PostWysłany: 06.01.2020, 20:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, super, zwłaszcza, że zrobił to z dużą przewagą - nie było żadnych niedomówień.
Tarkus

PostWysłany: 07.01.2020, 15:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oby wygrał przyszłoroczny plebiscyt na sportowca roku, piłkarskiej cebulandii znów odbyty pękną, jak w tym roku, gdy wygrał "jakiś tam żużlowiec" Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Oleeks
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 07.01.2020, 15:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tarkus napisał:
Oby wygrał przyszłoroczny plebiscyt na sportowca roku, piłkarskiej cebulandii znów odbyty pękną, jak w tym roku, gdy wygrał "jakiś tam żużlowiec" Smile

Gratulacje oczywiście dla Bartka Zmarzilika, ale uważam, że na wygraną Lewandowskiego znalazłyby się równie mocne argumenty.

I mam nadzieję, że za rok wygra "jakiś tam piłkarz", bo to będzie oznaczać dobry występ na EURO2020 Smile
Tarkus

PostWysłany: 07.01.2020, 19:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oleeks napisał:
na wygraną Lewandowskiego znalazłyby się równie mocne argumenty

Yyy...jakie? Zmarzlik to mistrz świata. Lewandowski poza Bundesligą nic tak naprawdę specjalnego nie osiągnął. I to tak obiektywnie patrząc.
Oleeks
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 07.01.2020, 22:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tarkus napisał:
Oleeks napisał:

Yyy...jakie? Zmarzlik to mistrz świata. Lewandowski poza Bundesligą nic tak naprawdę specjalnego nie osiągnął. I to tak obiektywnie patrząc.

Był ósmym najlepszym wykonującym swój zawód. Zarejestrowanych piłkarzy w skali świata są miliony.

Bartek Zmarzlik jest być może najlepszy na świecie, ale w niszowej i jedynie w Polsce na szerszą skalę popularnej dyscyplinie sportu. Nie odbieram mu zasług, ale bycie najlepszym na motorze, albo w rzucanie rzutkami nie stanowi o byciu najlepszym sportowcem.
Freefall

PostWysłany: 07.01.2020, 22:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W tym roku są igrzyska olimpijskie, jeśli zdobędziemy jakieś złoto, to ewentualny mistrz lub mistrzyni powinni wygrać plebiscyt.
No chyba, że piłkarze zdobędą medal na Euro, a Lewy walnie z 5 bramek Wink.
Powrót do góry
Białystok
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 07.01.2020, 23:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tarkus napisał:
Oleeks napisał:

W Białymstoku mimo ogromnych starań, trudu i wyrzeczeń nie udało mi się zapisać syna do klubu speedwaya. Do futbolowego zapisałem go w 5 minut.
Tarkus

PostWysłany: 08.01.2020, 09:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oleeks napisał:
bycie najlepszym na motorze, albo w rzucanie rzutkami nie stanowi o byciu najlepszym sportowcem.

Dokładnie to samo dotyczy kopacza balona zaszytego w świńskiej skórze Very Happy Masowość danego sportu nie daje automatycznie patentu na bycie najlepszym. Justyna Kowalczyk czy Małysz też wygrywali z kopaczami i nikt nie miał o to bólu dupy, jak w przypadku Zmarzlika Smile

A co do bycia "ósmym najlepszym", to chyba masz na mysli ankietę France Football. Bycie w niej na ósmym miejscu nie równa się byciu ósmym najlepszym, tylko ósmym z listy tych, których znali głosujący. Plebiscyt popularności, a nie odzwierciedlający rzeczywistą wartość zawodnika.
Białystok
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 08.01.2020, 10:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio w modzie jest używanie argumentu o bólu pewnej części ciała gdy mamy spotkanie dwóch odmiennych poglądów.

Mnie ona nie boli, zasadniczo to nawet mnie to nie obchodzi wcale, ale dobrze by poznać argumenty drugiej strony, inne oprócz tego że X jest pierwszy a Y nie jest. Strona "obolała" w tej dyskusji ma ich cały wachlarz.
Maciek

PostWysłany: 09.01.2020, 09:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nawiązując do narzekania na współczesne NBA czy w ogóle sport, w którym od dawna przestało chodzić o coś więcej niż pieniądze, dwa świeżutkie przykłady padliny.
1. Co z tego, że Jokic rzuca 47 punktów z niczego, skoro obrona w tym skrócie to kpina kpin. Nawet w meczach gwiazd 25 lat temu lepiej udawali, że bronią, a wtedy przecież też praktycznie nie było obrony. Cały team na obwodzie to jest parodia tego sportu. Jak będę chciał pooglądać piłkę ręczną, to sam ją sobie wole wybrać. Wink https://youtu.be/RjiS6zNihGg
2. Dziś z kolei euforia i sensacja, bo Hardrn i Young przeszli do historii zdobywając obydwaj w jednym meczu triple double z dorobkiem min. 40 punktów. Tylko co z tego, skoro statystyki Hardena to 4/20 za 3, 9/34 w ogóle a 19 punktów natłukł z osobistych. Young niewiele lepszy: 4/11, 11/30 i 16 z osobistych.
Wolę oglądać skróty z zawodów w rzucaniu Frisbee (polecam obejrzeć najlepsze akcje z dyscyplin takich jak Ultimate Frisbee czy Frisbee Golf Wink).
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 348, 349, 350  Następny
Strona 349 z 350

Skocz do: