Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Polecane sklepy i e-sklepy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
B.J.
box

PostWysłany: 12.06.2011, 19:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Magog napisał:
Teraz za zakupy za ponad 25 funtów wysyłka do Polski za darmo.

Czy ta wysyłka dotyczy tylko przedmiotów w cenach amazonowskich, czy też tych, które się wyświetlają poniżej w podziale na nowe i używane Question
Crowley
digipack

PostWysłany: 12.06.2011, 19:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba tylko tych amazonowskich a i to nie wszystkich. Niektóre rzeczy po prostu "nie kwalifikują się" do darmowej wysyłki. W ogóle oni tam mają jakiś dziwny system, bo po złożeniu zamówienia okazuje się, że ceny trochę się różnią od tych na stronie albo potrafią rozbić paczkę na dwie. Dziwny dla mnie trochę jest ten sklep ale ceny na wiele rzeczy mają znacznie lepsze niż u nas (a na inne na odwrót Razz).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magog
epka analogowa

PostWysłany: 12.06.2011, 20:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

B.J. napisał:
Magog napisał:
Teraz za zakupy za ponad 25 funtów wysyłka do Polski za darmo.

Czy ta wysyłka dotyczy tylko przedmiotów w cenach amazonowskich, czy też tych, które się wyświetlają poniżej w podziale na nowe i używane Question

Tylko w tych pierwszych. Ale czasem warto zwrócić uwagę na przedmioty sprzedawane przez innych sprzedawców poprzez Amazon.co.uk (czyli te w new & used). Jeśli chodzi o CD to przesyłka płyty od innego sprzedawcy kosztuje zwykle 1,26 GBP, książki 2,80 GBP. A można kupić płyty, które obecnie nie są dostępne w Amazon.co.uk.
Przesyłki czasem są dzielone na kilka bo nie zawsze wszystkie przedmioty z zamówienia są dostępne. Ale to nie nasz problem. Amazon wysyła przesyłki DHL-em za darmo.
Powrót do góry
B.J.
box

PostWysłany: 12.06.2011, 22:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Panom! Smile
B.J.
box

PostWysłany: 21.06.2011, 09:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla miłośników dziwnych dźwięków przydatnym adresem może być ten położony dla mnie po sąsiedzku sklepik http://www.psychodelicje.pl/
Nabyłem tam niedawno kilka psychodelików, w tym annuale magazynu Shindig! Można tez założyć subskrypcję magazynu.
Ceny różne, sporo atrakcyjnych ciekawostek w promocji, przy zakupie > 200 zł nie płaciłem za przesyłkę, a za towar płatność przy odbiorze.
Sklep ma tez konto na allegro, ale polecam zakupy bezpośrednie z uwagi na zazwyczaj niższe ceny.

genesimons
cylinder Edisona

PostWysłany: 08.08.2011, 06:53    Temat postu: Amazon uk Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Robiłem zakupy na amazon poraz pierwszy. Płaciłem kartą kredytową. przy potwierdzeniu płatności miałem wpisać numer oraz datę ważności. Kiedy należy uwierzytelnić płatność trzycyfrowym kodem z tyłu karty?
Powrót do góry
mtr33
szpula

PostWysłany: 04.09.2012, 01:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

B.J. napisał:

Dla miłośników dziwnych dźwięków przydatnym adresem może być ten położony dla mnie po sąsiedzku sklepik http://www.psychodelicje.pl/
Nabyłem tam niedawno kilka psychodelików, w tym annuale magazynu Shindig! Można tez założyć subskrypcję magazynu.
Ceny różne, sporo atrakcyjnych ciekawostek w promocji, przy zakupie > 200 zł nie płaciłem za przesyłkę, a za towar płatność przy odbiorze.
Sklep ma tez konto na allegro, ale polecam zakupy bezpośrednie z uwagi na zazwyczaj niższe ceny.

Adres WWW nie działa, na allegro się nie wystawia - czy oni jeszcze istnieją?
Powrót do góry
B.J.
box

PostWysłany: 04.09.2012, 07:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem na pewno, ale chyba się interes zwinął.
Andy
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 05.06.2013, 00:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pytanie do warszawiakow, krakusow i wroclawian - czy moglibyscie polecic jakies sklepy z uzywanym winylem w waszych miastach?
Z gory dzieki.

pozd. Very Happy
Backside
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 05.06.2013, 00:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W Warszawie to na pewno Hey Joe i Megadisc, ale oni drodzy strasznie. Najbardziej "normalny" pod tym względem jest Muzant Smile.
Freefall
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 05.06.2013, 08:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W Warszawie jest jeszcze Music Corner na Tamce.
Powrót do góry
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 05.06.2013, 08:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Koło mnie otworzył się Antykwariat Grochowski http://agrochowski.pl/ ale jak tam z asortymentem winyli, to nie wiem - nie byłem jeszcze. Mogę oczywiście zerknąć i sprawdzić Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Andy

PostWysłany: 05.06.2013, 13:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Backside napisał:
W Warszawie to na pewno Hey Joe i Megadisc, ale oni drodzy strasznie. Najbardziej "normalny" pod tym względem jest Muzant Smile.

Dzieki Very Happy . Megadisc i Muzant znam dosyc dobrze. W kazdym z nich bylem kilkakrotnie, chociz w Megadiscu jeszcze na starym miejscu, na Nowym Swiecie. Muzanta odwiedze na pewno, Megadisc niekoniecznie Rolling Eyes , z ciekawosci zajrze tez do Hey Joe.
Andy

PostWysłany: 05.06.2013, 13:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Freefall napisał:
W Warszawie jest jeszcze Music Corner na Tamce.

Dzieki - sprawdze. Cool
Andy

PostWysłany: 05.06.2013, 13:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tarkus napisał:
Koło mnie otworzył się Antykwariat Grochowski http://agrochowski.pl/ ale jak tam z asortymentem winyli, to nie wiem - nie byłem jeszcze. Mogę oczywiście zerknąć i sprawdzić Smile

Z winylem pewnie ciezko, bo kiedy kliknalem na Plyty - Winylowe - Muzyka popularna - Polska dostalem odpowiedz: W tej kategorii nie ma produktów Sad , ale sa za to tony ksiazek Very Happy . Serdeczne dzieki. Na pewno wpadne.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: