Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Polecane sklepy i e-sklepy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
I&I
album CD

PostWysłany: 05.06.2013, 13:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepszy w Krakowie z winylami - "High Fidelity", komis fonograficzny przy ul. Podbrzezie 6

Gospodarz jest trudny w obejściu, ale tylko na początku Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andy
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 06.06.2013, 15:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I&I napisał:
Najlepszy w Krakowie z winylami - "High Fidelity", komis fonograficzny przy ul. Podbrzezie 6

Dzieki za info Cool . Oprocz High Fidelity znalazlem na necie jeszcze kilka adresow:

Bad Taste Kremerowska 12
Records Dillaz Berka Joselewicza 11
Rezerwat Winyli ul. Meiselsa 8
Trabant Music Box Karmelicka 18/4

Czy moglby ktos potwierdzic, ze one jeszcze istnieja?
Dzieki Very Happy
Andy
Andy

PostWysłany: 06.06.2013, 15:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co z Wroclawiem? Nie ma tam ani jednego sklepu w ktorym mozna byloby kupic uzywane winyle? Shocked
Backside
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 06.06.2013, 19:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chcesz wywieźć z Polski wszystkie możliwe rarytasy z każdego miasta Very Happy?

Tak z doświadczenia powiem, że warto odwiedzać stronę internetową albo zadzwonić do antykwariatów, żeby dowiedzieć się jaki mają profil i czy w ogóle istnieją. Jak byłem w Berlinie to niestety znalezienie w necie sklepy okazywały się maleństwami z przypadkowymi rzeczami albo z winylami wyłącznie z gatunku nowej elektroniki (powiedzmy - młodzieżowe), a jeden sklep był właśnie świeżo zamknięty Wink.
Tilion

PostWysłany: 06.06.2013, 20:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest jeden, na Szczytnickiej.
http://www.szarlatan.pl/

Bardzo specyficzna atmosfera, miałem okazję byc kilka razy(w tym antykwariacie jest głównie cała masa książek, w tym tych trudnodostępnych), ale jest też niezła kolekcja winyli. Nic więcej na ten temat nie wiem. No i można zajrzeć na giełde przy młynie(nie wiem jak to teraz wygląda, zawsze w niedzielę można tam spotkać kilku sprzedawców oferujących sporo ciekawych płyt- Krywania tam za 10zł kupiłem, pawie nieużywany Very Happy ).
rockowy

PostWysłany: 06.06.2013, 22:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I&I napisał:

Tu więcej przygód klientów:
http://www.recordjunkie.com/stores/view/389
skorpion1211
pirat mono

PostWysłany: 07.06.2013, 06:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Andy napisał:
A co z Wroclawiem? Nie ma tam ani jednego sklepu w ktorym mozna byloby kupic uzywane winyle? Shocked

Jest, prowadzony przez dwóch pasjonatów godny polecenia/odwiedzenia.

http://www.demolika.pl/
Andy

PostWysłany: 10.06.2013, 05:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Backside napisał:
Chcesz wywieźć z Polski wszystkie możliwe rarytasy z każdego miasta Very Happy?.

Nie dam rady. Mozna wywiezc tylko jedna walizke Wink .

Za wszystkie podpowiedzi i wskazowki serdeczne dzieki. Very Happy
LPD
epka analogowa

PostWysłany: 11.06.2013, 09:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czytam opinie o komisie na Kazimierzu:

http://www.e-krakow.com/sklep/264-High_Fidelity

i sam nie wiem, gdy tam będę to, ryzykować wejście czy lepiej nie? Facet trochę jak przeniesiony z filmów D. Lyncha.
Powrót do góry
I&I
album CD

PostWysłany: 11.06.2013, 12:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laughing
Spoko - ja tam byłem i przeżyłem spotkanie, ale to było ze trzy lata temu.

Wybór był tam naprawdę niezły - dużo jazzu (m.in. seria Polish Jazz - widziałem Karolaka "Easy" chyba za 100 zł.), rocka też nie brakowało. Pamiętam, że spotkanie zakończyło się bardzo miłą pogawędką o muzie, wspólnym papieroskiem (wiem, a fuj Wink ) i zakupem płyty Ornetta Colemana.
Powrót do góry
rockowy

PostWysłany: 11.06.2013, 21:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I&I napisał:
Laughing
Spoko - ja tam byłem i przeżyłem spotkanie, ale to było ze trzy lata temu.

Dla mnie to trochę absurd. Wychodzi na to, że żeby łaskawie coś kupić trzeba się wkraść w łaski właściciela? Litości, nie po to wchodzę do sklepu, żeby się płaszczyć przed sprzedawcą i uważać na jego nastroje. Bywam w komisie w Katowicach od pierwszego miesiąca jego istnienia (i pierwszej lokalizacji) i po prostu nie wyobrażam sobie podobnych sytuacji.

A 100 zł za "Easy" Karolaka to zdzierstwo Smile
I&I
album CD

PostWysłany: 12.06.2013, 06:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zobaczymy czy Andy przeżyje tę wizytę na Kazimierzu Smile Ciekaw jestem jego wrażeń po powrocie.
Powrót do góry
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 27.11.2013, 21:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dwa sklepy, w których poziom obsługi, klasa, kontakt i w ogóle podejście do klienta powaliły mnie na kolana. W pierwszym robiłem zakupy już jakiś czas temu, w drugim kilka dni temu.

Jazz Sound - http://jazzsound.pl - bardzo dobry asortyment, głównie jazz. Sporo tu polskiej muzyki, której czasem próżno szukać w innych sklepach (głównie okolice jassu), przystępne ceny, czasem fajne promocje, a do tego wyśmienity kontakt na najwyższym poziomie. Zamówienie złożyłem koło 21:00, a koło 22:00 dostałem maila, że jednej z pozycji może już nie być i proszą o chwilę cierpliwości. Ogólnie w ciągu godziny (22-23) wymieniłem z nimi 4-5 wiadomości, wszystkie bardzo rzeczowe. Podchodzą również do sprawy bardzo honorowo - ich system nie naliczył mi darmowej wysyłki, ja wpłaciłem o kilka zł więcej i sami się odezwali, że wiszą mi kasę (5 zł?) i tak nie mogą tego zostawić Smile

Let Me Roll - http://letmeroll.sstore.pl - trochę głupio wystawiać taką laurkę komuś, kto pewnie to przeczyta, ale moim zdaniem warto o takich Ludziach mówić i pisać. Handel jak handel, ale poziom obsługi podobny do tego, co napisałem wyżej. Obcowanie z takimi ludźmi to czysta przyjemność. No i fajne płyty też tam znajdziecie Smile
Andy

PostWysłany: 01.12.2013, 23:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I&I napisał:
Zobaczymy czy Andy przeżyje tę wizytę na Kazimierzu Smile Ciekaw jestem jego wrażeń po powrocie.

Andy przezyl ale ciezko bylo. Rolling Eyes
A na powaznie - Piotr, wlasciciel to bardzo fajny i ciekawy gosciu. Problem polega na tym, ze On to miejsce traktuje bardziej jako salon towarzyski w ktorym moze porozmawiac z przyjaciolmi o muzyce, niz zwykly sklep plytowy. Wystarczy, zeby po wejsciu przywitac sie z wlascicielem, podac mu reke i zagadac o muzyce a wszystkie lody zostana przelamane. Ja spedzilem tam ponad dwie godziny i na pewno nie byl to stracony czas. Po wybrani kilkunastu plyt i zaplaceniu za nie jeszcze ponad godzine rozmawialaem z wlascicielem i gdyby nie to, ze ktos na mnie czekal ta rozmowa trwalaby o wiele dluzej.
Białystok
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 24.06.2015, 22:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy jest w Warszawie, poza EMPIK-iem, jakiś sklep z jazzem na CD (z rockiem znam) ?

Polecono mi tu ostatnio m.in. sporo ECM-ów. W internecie trochę tego jest tu i ówdzie, ale wracając z urlopu chętnie zjechałbym z Trasy Toruńskiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: