Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jimi Hendrix
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Backside
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 22.05.2019, 22:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cholera, mój portfel liczył na odpowiedź: "Nie, nie potrzebujesz tego" Laughing

Dzięki Błażej, zatem zamawiam. Szkoda tylko, że już niedostępna jest w sklepach wersja z bonusowym DVD i tym filmem Scorsese. Chociaż nie wiem, czy to coś warte.

Ja w ostatnich latach przystopowałem z nowościami... do dziś. W końcu się złamałem na "Atlantę" i Blu-raya "Hear My Train A'comin" - ileż tam jest kawałków live w wersji wideo Shocked. Teraz czekam tylko, aż "Berkeley" i "Electric Church" będzie miało przecenę.

"Both Sides Of The Sky" ominąłem - i po powyższym opisie widzę, że mój czuj był dobry.
B.J.
box

PostWysłany: 23.05.2019, 13:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sugeruję poszukać używki na portalu jakim aukcyjnym. Jeśli jeszcze nie kupiłeś, to mogę dorzucić jeszcze kilka cennych rad. Cool
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Backside

PostWysłany: 23.05.2019, 14:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Będę wdzięczny, bo przeglądałem, ale nie znalazłem nic w dobrej cenie Smile
B.J.
box

PostWysłany: 23.05.2019, 16:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zacznę od tego, żebyś zdecydował co właściwie chcesz kupić. Było kilkanaście wydań, ale jeśli idzie o cd to w zasadzie sprowadzają się one do 3 formatów:
1. longbox
2. longbook
3. shortbook
1. to pierwsze wydanie w USA - 4cd masz luzem w jewel casach + książka, a wszystko w w tekturowym pudełku. Wygodne, fajne, oldskulowe.
2. podłużna "książka" z płytami umieszczonymi w wewnętrznych stronach okładki, luksusowa, zamszowa(?) okładka. Kompaktowe, ok.
3. skrócona wersja 2., niewygodne mocowanie cd, pomniejszony format książki - odradzam.
1. i 2. miały też w 2005 r. wydanie z bonusową płytą dvd. Szczegóły i oferty znajdziesz na discogs. Poza tym? Sprawdziłbym amerykański ebay. Może któryś z kolegów pomoże Ci zredukować koszty wysyłki.
Backside

PostWysłany: 23.05.2019, 17:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A przejrzę eBaya. A widziałeś to DVD z wydania 2005? Fajne?

W tym shortbooku podejrzewam, że będzie wygodniej czytać, bo robi wrażenie szerszego. Najważniejsze, żeby te same utwory były, co w poprzednich.

Ale bezmyślność producentów przy tworzeniu tych edycji strasznie wkurza. Mam takie na 4CD zestawy z Grahamem Bondem i włoską Areą - 'pain in the ass', jak to mówią na Wyspach.
B.J.
box

PostWysłany: 23.05.2019, 18:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Backside napisał:
A przejrzę eBaya. A widziałeś to DVD z wydania 2005? Fajne?

Tak. To był wcześniej dodatek do deluksowej wersji płyty Blues. Taki sobie dokument. Ponoć coś do niego dołożyli w wersji z boksem, ale analizowałem to onegdaj i uznałem za nieistotne.

Cytat:
W tym shortbooku podejrzewam, że będzie wygodniej czytać, bo robi wrażenie szerszego.

Nie jest szerszy i czytać będzie gorzej, bo ten sam tekst jest na mniejszej powierzchni, a mocowanie płyt może Cię irytować. Ale najważniejsza jest zawartość, a tu...

Cytat:
Najważniejsze, żeby te same utwory były, co w poprzednich.

W wydaniach od 2013 r. są 4 dodatkowe kawałki (ale każdy jest osiągalny na czymś innym). Szczegóły na linkowanej wcześniej stronie Jima.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39
Strona 39 z 39

Skocz do: