Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

LIZARD - NOWY MAGAZYN PROGRESYWNY W POLSCE
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jakuz
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 28.03.2015, 22:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ty jednak jesteś beznadziejny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cure
digipack

PostWysłany: 28.03.2015, 22:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I awizo Cool
Powrót do góry
Cure
digipack

PostWysłany: 29.03.2015, 08:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą, niepojęte parcie na pochwały ma wspomniany osobnik Cool
Powrót do góry
Backside
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 29.03.2015, 15:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Że Tarkus? Pytaniem "jak oceniacie" Very Happy?

A "bardziej artystyczny" to faktycznie niezbyt poprawne określenie. "Ciekawszy artystycznie" powinno być.

Cytat:
No i może zamiast płyty, warto byłoby zwiększyć objętość pisma? Jakieś artykuły o zespołach, czy to tych mnie znanych, czy też właśnie takie dokładniejsze, upstrzone szczególikami jak o początkach Crimsonów.

Liczę, że kolejny numer wyjdzie dłuższy - już się trochę artykułów nazbierało, a jak się uda, to również przybędzie parę wywiadów z niezłymi osobistościami Smile.

Na mniej znane zespoły zawsze będzie tam miejsce (a "surowca" do opisywania starczyłoby na 100 lat Wink ). W kolejnym numerze pojawi się zresztą tekst niejako kontynuujący wątek Giles, Giles & Fripp Smile
Algernon
singel analogowy

PostWysłany: 29.03.2015, 17:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale Panowie - w cytacie który podałem jest właśnie to ujęte jako ciekawsze artystycznie. Dla mnie to nadal rysa na tej krótkiej notce Smile
Powrót do góry
Backside

PostWysłany: 29.03.2015, 18:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj, to ja wyłowiłem jakiś zły cytat z tego wątku. Niemniej nie mam nic do dodania w tej kwestii - święta prawo autora uważać, że coś jest lepsze. "Rzecz gustu", jak napisał Arnold Smile.
Algernon
singel analogowy

PostWysłany: 29.03.2015, 21:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bo ja tak odebrałem te słowa i napisałem pierwotnie że tak zostało napisane, nie cytując. Później dałem cytat.
Powrót do góry
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 30.03.2015, 11:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kośmin napisał:

w jakim sensie artystyczną?

Mój wpis wysłany 25.03.2015 o godz. 13:50 zawiera odpowiedź.
Algernon
singel analogowy

PostWysłany: 21.05.2015, 18:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiedy będzie kolejny numer?
Powrót do góry
Backside

PostWysłany: 24.06.2015, 11:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nowy numer wjechał. Do czytania więcej o jakieś 10 stron, do słuchania więcej o 1 płytę Very Happy. Oraz kilka tematów, które sądzę, że zadowolą co bardziej wybredne Dinozaury Smile

http://lizardmagazyn.pl/numery/lizard-18-wiosna-2015

Ostatnio zmieniony przez Backside dnia 24.06.2015, 21:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Algernon
singel analogowy

PostWysłany: 24.06.2015, 20:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Liczyłem że album z elektroniką bardziej przypadnie mi do gustu, okazało się Unicorn znacznie bardziej mi podchodzi.

Nic konkretnego nie czytałem, jedynie z recenzji książek zaciekawiła mnie biografia Wyatta.
Powrót do góry
Backside

PostWysłany: 24.06.2015, 22:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam, ekstra biografia. Bardzo płynnie się czyta - no i to faktycznie kopalnia wiedzy o tej bardziej postępowej, brytyjskiej scenie lat 60. oraz świetny kontekst do tych wszystkich nieraz już staro brzmiących płyt.
Clive Codringher
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 25.06.2015, 07:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo udany numer, jak dla mnie sporo ciekawych artykułów. Pierwszy raz nie byłem w stanie przeczytać wszystkiego w 3 godziny Wink

Z płyt słuchałem na razie tylko Unicorna, ale to nie moje klimaty.
LPD
epka analogowa

PostWysłany: 26.06.2015, 10:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po zdjęciu na okładce widzę, że będzie to po 4 latach (poprzednio nr 3 lato 2011) drugi z moich najważniejszych numerów kwartalnika.

Co cztery lata, jak IO czy MŚ...
Powrót do góry
Magog
epka analogowa

PostWysłany: 26.06.2015, 20:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To znaczy, że przepis na dobry numer Lizarda polega na umieszczeniu na okładce Wilsona... Confused ? No proszę Cię.... Ja bym się ucieszył widząc na okładce, któregoś z polskich muzyków młodszego pokolenia (młodszego od pokolenia Niemena i Skrzeka, którzy już byli). Czuję, że np Damian Bydliński mógłby sporo opowiedzieć wewnątrz numeru o wszystkich płytach Lizarda. Albo Adam Łassa. To też weterani obecni na scenie ponad 20 lat. Czyli - dinozaury Wink .
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: