Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

CYNK - promocje, wyprzedaże, tanie płyty...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 59, 60, 61  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Włodek
epka kompaktowa

PostWysłany: 25.06.2007, 06:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Za taką cenę to chyba okazja:
Gov't Mule - Live... With The Little Help (4CD).
http://aukcje.dziennik.pl/show_item.php?item=209481983
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sheik Yerbouti
album CD

PostWysłany: 25.06.2007, 08:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cena super, od dawna zresztą na to poluję, ale jakoś ze zdjęcia to tak zupełnie na nowe nie wygląda...

Chyba, że to pudełko takie delikatne jest.
Powrót do góry
mir
remaster

PostWysłany: 25.06.2007, 08:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wyglada na to, ze raczej nowka. Ladnie zafoliowane a poza tym to nie jest w pudelku tylko w takim jakby skoroszycie/albumie (jak te fotograficzne) czy jak to tam sie fachowo (biurowo Wink ) nazywa.

pzdr

mir
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Włodek
epka kompaktowa

PostWysłany: 25.06.2007, 08:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety w pracy mam zablokowane obrazki na Allegro (sam serwis aukcyjny zresztą też, dlatego posiłkuję się Dziennikiem) więc nie widzę fotki, ale jeśli jest ona taka jak na Amazonie to sprawa jest jasna.
Swoją drogą to od strony edytorskiej to wydanictwo jest do bani - bardzo niepraktyczne i łatwo się niszczące, dodatkowo niezwykle trudno się wyjmuje same krążki, ja swoje trzymam w plastikowych pudełkach bo sięgam często. Natomiast do określenia muzyki pasuje np. takie słowo: magia.
Za taką cenę brałbym bez wahania, sam dałem chyba 160 zł.
Powrót do góry
Sheik Yerbouti
album CD

PostWysłany: 25.06.2007, 09:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli jednak opakowanie delikatne - na zdjęciu wyraźnie widać zagniecenia w rogach, stąd moje wątpliwości.
Powrót do góry
pk
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 25.06.2007, 19:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wlodku, stestuj http://anonymouse.org albo inna stronke tego typu..

(zeby ogladac zablokowane strony)
Powrót do góry
B.J.
box

PostWysłany: 28.06.2007, 09:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Włodek napisał:
Media Markt Bielko-Biała.
Przecenione zostały wydania deluxe, nowa cena to 34,90 zł. Nie pamiętam wszystkjich tytułów ale z wykonawców to na pewno: Allman Brothers Band, John Coltrane, The Who.
(...)

Promocja nadal trwa. Jest pięć dwupłytowych wydawnictw deluxe po 34,99zł:
The Who - Who`s Next
The Allman Brothers Band - At Fillmore East
John Coltrane - A Love Supreme
John Coltrane - Coltrane
John Coltrane Quartet - Ballads

Bartek
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 29.06.2007, 21:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam po krótkiej przerwie (koniec szkoły, dwa wyjazdy) i od razu mam pytanko: czy ktoś z Was orientuje się po ile MM sprzedaje tegoroczne płyty Porcupine Tree, Dream Theater, Scorpions oraz Ozzy'ego Osbourna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Radek
Gość

PostWysłany: 29.06.2007, 21:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bartek napisał:
Witam po krótkiej przerwie (koniec szkoły, dwa wyjazdy) i od razu mam pytanko: czy ktoś z Was orientuje się po ile MM sprzedaje tegoroczne płyty Porcupine Tree, Dream Theater, Scorpions oraz Ozzy'ego Osbourna?

Jeśli chodzi o Dream Theater w opolskim MM - drożej niż w Rock-Serwisie (obie wersje o kilka złotych). Porcupine Tree chyba też, ale pewien nie jestem. Pozostałych nie sprawdzałem.
Powrót do góry
Bartek
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 30.06.2007, 12:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za informacje. Chyba skuszę się na Scorpionsów i Ozzy'ego na Allegro po atrakcyjnych cenach Smile
Powrót do góry
B.J.
box

PostWysłany: 10.07.2007, 09:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bielski MM przecenił Żagiel ziemi Breakout`ów na 9,99zł, wydanie mini-vinyl. Poza tym jest wyprzedaż, ale nic tam ciekawgo nie widziałem. W promocji nadal sporo płyt za 19,99zł.
pershing
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 09.08.2007, 14:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Media Markt Wrocław:
Miles Davis - Kind of Blue, Porgy and Bess, Sketches of Spain. 3 CD za 65 PLN. Wydanie Sony BMG Expanded Editions. Cena wydaje się niezła biorąc pod uwagę fakt że każda z tych płyt osobno to wydatek rzędu 110 PLN.
Powrót do góry
Qnrad
kaseta "chromówka"

PostWysłany: 09.08.2007, 17:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wracając do pytania: Systematic Chaos w Saturnie w złotych tarasach to 54 zł, ale reszta ichnich albumów została przeceniona do 29 zł..
Bartek
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 10.08.2007, 20:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szczęśliwi Ci, którzy są w zasięgu InPost, gdyż tylko oni mogą zostać obdarowani darmową przesyłką ze stereo.pl Wink
Qnrad napisał:
Wracając do pytania: Systematic Chaos w Saturnie w złotych tarasach to 54 zł

Już kupiłem w komisie nówkę za 40 zł Smile
Powrót do góry
B.J.
box

PostWysłany: 10.09.2007, 09:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MediaMarkt Bielsko-Biała:

19,99zł za:
- remastery Dire Straits i Marka Knopflera (ok 10 tytułów, 34,99 za 2cd Alchemy),
- ze 3 tytuły Johna Mayalla: Songs from Lauren Canyon, Babe Wires, Blueasbreakers (mon i stereo na 1 cd),
- Rush - Moving Pictures i Presto
- i są jeszcze inne, ale to powyżej mi się akurat rzuciło w oczy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 59, 60, 61  Następny
Strona 3 z 61

Skocz do: