Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

CYNK - promocje, wyprzedaże, tanie płyty...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 57, 58, 59, 60  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gacek
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 28.07.2018, 14:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

esforty nie kumam. Możesz rozwinąć temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
esforty
longplay

PostWysłany: 28.07.2018, 15:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zanim ktoś ich wykupił, urządzali ciuciubabkę z klientami tzn. przyjmowali zamówienia, których nie realizowali. Zamówiłem w październiku 2015 trzy płyty na kwotę ok.110,00 PLN. Miesiąc czekałem cierpliwie, następny upominałem się a pracownicy działu kontaktu z klientem łgali: że już jutro, już za chwileczkę...
W końcu, w styczniu 2016, zaproponowali, żebym czekał jeszcze, to oni dadzą mi 20% rabatu przy kolejnym zamówieniu.
Wobec powyższych praktyk zrezygnowałem z oferty (źle, trzeba było czekać, może coś by przyszło Laughing i ten kuszący rabat Laughing ). Poprosiłem, nie konfabuluję, poprosiłem o anulowanie zamówienia i zwrot środków Rolling Eyes .
Dostałem : zawiadomienie o wszczęciu postępowania upadłościowego Laughing .
Już bym o tym zapomniał, ale co jakiś czas wchodzi na skrzynkę mailową ich oferta. Ot i wszystko!
Gacek

PostWysłany: 29.07.2018, 13:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma co, porządna firma Laughing
Ale ważne że reklamę przysłali Wink
Powrót do góry
Sławek
kaseta FeCr

PostWysłany: 29.07.2018, 21:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie chciałem wszczynać niepotrzebnej dyskusji na temat tego sklepu.
Mam miłe doświadczenia (błędy cenowe), a promocje mają dość często i z terminów raczej się wywiązują, raczej, bo 2 razy anulowałem. Niestety tak jak i inne sklepy internetowe, najczęściej nie mają towaru na stanie, tylko ściągają od dystrybutorów, co jest powszechną praktyką, a dystrybutorzy mimo zobowiązań się też średnio wywiązują... i koło się zamyka.
Powrót do góry
Crowley
digipack

PostWysłany: 30.07.2018, 21:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W Media Markt widziałem kilka płyt Zappy po dwie dychy. Raczej ciężko je było znaleźć na promocjach do tej pory. Czyżby szykowały się jakieś wznowienia?
Powrót do góry
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 27.08.2018, 11:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DVD Reading Rock'83 Twelfth Night jest aktualnie do nabycia za 6 funciaków, z okazji 35-lecia tego występu. Mam, zapewniam, że warto pomimo nikoniecznie HD/4K jakości obrazu. To póki co jedyne wydane oficjalnie wideo TN z Geoffem Mannem - samo "Sequences" jest warte tych pieniędzy.

http://twelfthnight.info/?release=reading-rock-83-2
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tarkus

PostWysłany: 29.10.2018, 21:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aragon udostępnia za okrągłe 0,00 na Bandcampie swoją płytę "Rocking Horse and Other Short Stories". Warto, fajny neo-pieróg z Australii sprzed dwóch dekad. Tym bardziej, że oryginalne CD warte jest dzis furmankę piniądza.

https://aragon3.bandcamp.com/album/rocking-horse-and-other-short-stories
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rockowy

PostWysłany: 29.10.2018, 21:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dodajmy, że odmówili naszej propozycji zrobienia wersji CD ich starych płyt "bo nikt tego nie kupi" Smile
kośmin
epka analogowa

PostWysłany: 29.10.2018, 21:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tarkus napisał:
Aragon udostępnia za okrągłe 0,00 na Bandcampie swoją płytę "Rocking Horse and Other Short Stories". Warto, fajny neo-pieróg z Australii sprzed dwóch dekad. Tym bardziej, że oryginalne CD warte jest dzis furmankę piniądza.

https://aragon3.bandcamp.com/album/rocking-horse-and-other-short-stories

najbardziej lubię "Mouse" - dla mnie jedna z najlepszych płyt w historii rocka
Powrót do góry
WOJTEKK

PostWysłany: 29.10.2018, 22:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z historią rocka to może bym się nie do konca zgodził, ale faktycznie - jest to płyta wybitna i znaczna - ze świecą takich teraz szukać - oprócz naprawdę dobre muzyki jest tutaj spory ładunek emocjonalny - coś się tu dzieje. To jest mięcho.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Białystok
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 29.10.2018, 23:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Don't Bring The Rain to chyba była pierwsza płyta neo-prog rocka jaką poznałem, zdaje się szła w całości w "Wieczorze z płytą kompaktową". Poza Marillion alt to każdy znał. Miałem ją potem na CD. Wtedy podobała mi się jak cholera.
Monstrualny Talerz
longplay

PostWysłany: 29.10.2018, 23:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja lubię "Mouse Act V The Meeting", zwarte i treściwe, to jest akurat dla mnie jeden z najlepszych neopierogów.
Powrót do góry
Monstrualny Talerz
longplay

PostWysłany: 29.10.2018, 23:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dopierom co pomstował, że czas już zakończyć zbieractwo, a tu proszę, kolejne "absolutely must" do nabycie: reedycja dwóch płyt Kobonga "Kobong" z 1995 i "Chmury Nie było" z 1997 r., podobno zremasterowane i z dodatkowym koncertem. A Kobonga to ju lubiłem bardzo, oj bardzo...

https://www.empik.com/kobong-reedycja-kobong,p1212545013,muzyka-p
Powrót do góry
WOJTEKK

PostWysłany: 30.10.2018, 06:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"Nazywam się Talerz, jestem muzycznym zakupoholikiem" Very Happy

http://artrock.pl/
Powrót do góry
kośmin
epka analogowa

PostWysłany: 30.10.2018, 09:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WOJTEKK napisał:
Z historią rocka to może bym się nie do konca zgodził, ale faktycznie - jest to płyta wybitna i znaczna - ze świecą takich teraz szukać - oprócz naprawdę dobre muzyki jest tutaj spory ładunek emocjonalny - coś się tu dzieje. To jest mięcho.

dla mnie bardzo ważna, bo od niej zacząłem słuchać progu, od ziomów bawiących się w wegetarianizm, gowindy i te sprawy Wink

a muzycznie jak się wokal polubi (może wkurzać) to świetne są brzmienia, gitary, smak klawiszy - do tego wszystko to tworzy jedną całość, utwór się zlewa z kolejnym
jakieś takie to wszystko im wyszło poukładane i wysmakowane
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 57, 58, 59, 60  Następny
Strona 58 z 60

Skocz do: