Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

CYNK - promocje, wyprzedaże, tanie płyty...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 58, 59, 60  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 30.10.2018, 16:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rockowy napisał:
Dodajmy, że odmówili naszej propozycji zrobienia wersji CD ich starych płyt "bo nikt tego nie kupi" Smile

Jak mi zdejmą bana na FB osobiście wypłacę wokaliście z liścia przez messengera normalnie Smile Żeby było śmieszniej - wrzucił link na Prog Magazine Readers i listę poświęconą NWOBProgRock i rozpętał małą dyskusję na temat "weźcie wznówcie stare płyty, bo są rzadkie i potwornie drogie".
A tak przy okazji paru ludzi ucieszyło Twoje wznowienie płyt Chandeliera. Dobra robota.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rockowy
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 30.10.2018, 20:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chandeliery czy Aragony to są rzeczy, które sprzedadzą się średnio, ale za dobre żeby je zostawiać Smile Z Chandeliera będzie jeszcze Timecode - z dodatkowym przekrojowym CD, gdzie nawet będzie jeden nowy numer, panowie się specjalnie dla nas zebrali. Męczymy jeszcze kilka innych zespołów, ale neoprogowcy są dość ekhem... powolni Wink

Dlatego za każde szturchanie ich wielkie dzięki, a nuż coś pomoże Smile
gharvelt

PostWysłany: 20.11.2018, 15:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W znanej sieci sklepów nie dla idiotów zauważyłem wczoraj obniżone ceny niektórych płyt Genesis. Może nie jakaś ogromna różnica, ale zawsze coś, około 12 zł taniej względem tego, w jakich cenach zwykle widywałem płyty tego zespołu. Uzupełniłem swoją kolekcję o 2 klasyczne pozycje z epoki Gabriela, natomiast za tytuły z lat 80-tych/90-tych podziękowałem, bo jakoś za nimi nie przepadam, natomiast może inni się skuszą, dlatego informuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sławek
kaseta FeCr

PostWysłany: 02.12.2018, 00:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio nie oglądałem, i nie wiem jak się zmieniały ceny, ale aktualnie pojedyncze części boxu The Early Years 1967-1972 kosztują poniżej 100 PLN, więc komplet tylko ok.550-600 PLN, jeśli ktoś zainteresowany...

edit:
nielubiany merlin: na wstępie po wpisaniu kodu 533666 cena obniża się o 5%, a przy płatności masterpass (to proste, należy sie zarejestrować i do tego systemu dodać kartę płatniczą), o dodatkowe 15 PLN! Obniża cenę przed płatnością, zatem wszystko widać.
Przy zakupach każdej płyty z zestawu osobno i darmowym odbiorze w kiosku ruchu całkowity koszt wyniesie poniżej 500 PLN - taka cebula Smile

ps. masterpass działa także na inne zakupy przy kwocie minimalnej 49 PLN i można korzystać wielokrotnie do wyczerpania limitu...

ps2. kopiuję z wątku o Pink Floyd, bo dotyczy znacznie szerszego zakresu
Powrót do góry
szbe
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 26.01.2019, 15:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.biedronka.pl/pl/product,id,114519,name,chmury-nie-bylo-kobong

nie było, nie było a teraz będzie za 15 złotych Laughing
Powrót do góry
Monstrualny Talerz
longplay

PostWysłany: 26.01.2019, 21:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szbe napisał:

Straszne....
Powrót do góry
szbe
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 29.01.2019, 21:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Koncerty Purpli z 71 (Long Beach) i 72 roku (Kopenhaga) dostępne po 18zł

https://www.mystic.pl/plyty_cd,deep-purple-long-beach-1971-digipak-edel-promocja,22133.htm
Powrót do góry
RoryGallagher
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 29.01.2019, 21:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cała ta seria (przynajmniej to, co słyszałem - jakieś pięć pozycji) ma wyjątkowo paskudne brzmienie, lepiej jej unikać. Występ z Kopenhagi jest też na DVD "Live in Concert 72/73" ze znacznie lepszym brzmieniem, a do tego z wizją. Używane pewnie można dostać w podobnej cenie.
Gacek

PostWysłany: 30.01.2019, 00:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szbe napisał:

Jakbym komuś powiedział kilka lat temu że płyty Kobonga będą w biedronce po 15 złotych sprzedawać to pewnie by mi zaproponował wizytę w białym pokoiku bez klamek z miękkimi ścianami Laughing
Powrót do góry
Monstrualny Talerz
longplay

PostWysłany: 19.02.2019, 10:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak pisałem w osobnym wątku w sklepie dla idiotów zrobili totalne czystki płytowe i wiele rzeczy zniknęło, ale z drugiej strony pojawiły się ciekawe płyty ECMu po 44,90 np,. Barre Phillips "Mountainscapes", całkiem sporo tego ECMu. Ale właśnie przeciw tym płytom chciałem zaprotestować, bo co mi po płycie wsadzonej do tekturki, bez kurde książeczki, solidnego pudełka. nawet na półce potem nie widać co stoi, tylko się te kartoniki walają. Wyrażam zdecydowany sprzeciw wobec ECEmowych kartoników, chyba żeby były po max 5 zł czy 10 zł.

Pojawiły się też takie zestawy chyba po 45 czy 50 zł, 3 w 1 (trzy najlepsze płyty wykonawcy), ale też niestety kartonikowe, widziałem Incognito, Johna Scofielda czy Chick Corea, ale nie ten porządny z lat 60 czy 70, tylko CK Electric Band z lat 80 i 90. W rezultacie jednak nic nie wziąłem, nie było nic co byłoby jakieś szczególnie pożądane.
Powrót do góry
Deformator
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 07.04.2019, 20:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wklejam, bo chyba dobra okazja. Seria Polish Jazz w dużej mierze po 39zł na LP

https://www.swiatksiazki.pl/catalogsearch/result/index/ols-break-cacheable/1/?drive=Vinyl&product_list_limit=50&product_list_order=price&q=polish+jazz

https://www.discogs.com/user/mk.karolak/collection?page=1&limit=250&header=1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 07.04.2019, 21:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Deformator napisał:
Wklejam, bo chyba dobra okazja. Seria Polish Jazz w dużej mierze po 39zł na LP

Dzięki za cynk! Choć większość tego, co chciałem mieć już mam, to z zakupem brakujących pozycji czekałem właśnie na taką okazję. Smile
Goran
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 11.04.2019, 20:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od 14.04 nowa dostawa winyli w Biedronce. Ma być 40 tytułów po 49,99zł od sztuki.
Białystok
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 11.04.2019, 20:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I jakie te tytuły?
Goran
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 12.04.2019, 11:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

https://www.biedronka.pl/pl/plyty-winylowe-14-04
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 58, 59, 60  Następny
Strona 59 z 60

Skocz do: