Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

CYNK - promocje, wyprzedaże, tanie płyty...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 62, 63, 64

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Crowley
digipack

PostWysłany: 01.12.2020, 23:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

We wrocławskim Media Markt widziałem dużo zestawów z serii Original Album Classics. 5 płyt za 39 zł. Blue Oyster Cult, Journey, Judas Priest, Joe Satriani, Al Stewart, Santana, Johnny Cash, The Byrds, Paul Simon, Weather Report, Keith Jarrett.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 03.12.2020, 18:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sarabande Jona Lorda w MM jest za 19,99 zł.
Tarkus

PostWysłany: 04.12.2020, 10:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B08JZK6FN5/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

147 złotych to całkiem niezła cena za 11 płyt w eleganckim pudełku z książką. No, chyba że nie lubi się Marleya.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
B.J.

PostWysłany: 21.12.2020, 19:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zaintrygowany poleceniem przez Kolegów (dzięki!) Dodaxa, zajrzałem tamże i na dzień dobry natknąłem się na taki fajny zestaw Bensona z Lawsem za małe pieniądze:
https://www.dodax.pl/pl-pl/muzyka-cd-dvd-winyle/jazz/george-benson-in-the-beginningin-concert-carnegie-hall-dp7AC1C14G44G/
Polecam miłośnikom CTI.
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 28.12.2020, 21:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W Biedronce od dziś wszystkie płyty (CD i LP) 50% taniej, trzeba tylko kupować parzyście. Listy nie podaję, bo każdy zainteresowany wie, że w każdym sklepie dają inny zestaw. Wink

Ponadto bardzo fajną wyprzedaż (do 31.12) proponuje Wujek Gustaff:

https://sklep.gusstaff.com/group/wyprzedaz-na-koniec-roku/1/long/price/asc/0

Hugo Race wręcz sam wpada do reklamówek Wink
Ja szczególnie polecam znakomite Rito: https://sklep.gusstaff.com/rito-rito-vinyl-180g-downloadcode.html
Duch 1532
digipack

PostWysłany: 24.01.2021, 21:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wyprzedaż w Empiku. Jeśliby ktoś potrzebował — płyty Metalliki za 19–20 zł. Tego sklepu z reguły unikam, podobnie jak unikam składanek, ale że miłośnikiem Raya Charlesa nie jestem, czasem wszelako miewając ochotę, to taka składanka, jaką kupiłem za 45 zł, wystarczy mi na całe życie: Ray Charles, Eighteen Classic Albums [10 CD].
Strzeżcie się przyjmowania do swego rzemiosła, wymagającego takiej czujności, jakiegokolwiek młodzieńca o ściągłej twarzy i zapadniętych oczach, skłonnego do niewczesnych rozmyślań, młodzieńca, który się zgłasza na okręt z „Fedonem”.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 62, 63, 64
Strona 64 z 64

Skocz do: