Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

LIZARD - NOWY MAGAZYN PROGRESYWNY W POLSCE
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szbe
singel analogowy

PostWysłany: 28.12.2020, 14:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przyjemne wspomnienie o Voo Voo, zachęciło mnie do powtórki Sno-powiązałki. Praktycznie wcale nie pamiętam tego materiału.
Ogólnie numer bardzo dobry - Atomic Rooster, July, Hawkwind, Magma - te nazwy wystarczyły żebym się zainteresował.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adi
epka kompaktowa

PostWysłany: 28.12.2020, 15:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja pierwszy raz zakupiłem Lizarda, będzie jutro do kawki Smile
"Nie jesteśmy wrogami lecz przyjaciółmi. Wrogami być nam nie wolno. Choć targają nami namiętności nie mogą zerwać więzów serdecznych. Tajemny akord pamięci zagra trącony ponownie przez anielskie struny naszej natury" - Martin Luther King
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Skocz do: