Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Audycje Radiowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Audycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leptir
box

PostWysłany: 06.04.2021, 10:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

esforty napisał:

Ja właśnie rozpocząłem odsłuch płyty Przybielskiego, o której dowiaduję się od Ciebie.

Cała przyjemność po mojej stronie. Wink Jeśli przypadła Ci do gustu, to polecam sięgnąć po wcześniejszą (pod względem daty wydania, nie nagrania) płytę Olesiów "Waterfall" z Orzechowskim - jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś. Moim zdaniem świetna rzecz.
Cure
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 06.04.2021, 11:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Leptir,

Czy to są audycje prowadzone na żywo, czy wcześniej nagrywane?
Jestem w trakcie odsłuchu ostatniej z nich - i bardzo mi się podoba, zarówno sposób prowadzenia, jak i prezentowana muzyka.

Niezależenie od Twojej odpowiedzi. Wrzucam RDC do pamięci amplitunera i postaram się w soboty słuchać na żywo.
Leptir
box

PostWysłany: 06.04.2021, 12:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Cure, jednak jestem świadom, że cały czas dopiero się uczę i daleka droga przede mną, żebym się mógł nazwać radiowcem. Na razie jestem amatorem-entuzjastą. Smile A co do Twojego pytania - bywa różnie, czasem jest na żywo, czasem nagrywam. Ostatnio ze względu na lockdown dyrekcja radia namawia do nagrywania programów ze względu na to, że ogranicza to konieczność dłuższego pozostawania personelu technicznego w studiu. Z tego samego względu nie wolno zapraszać na razie gości, którzy nie maja za sobą dwóch dawek szczepionki. Ja radze sobie wywiadami telefonicznymi - ale wolałbym face to face... Smile
Cure

PostWysłany: 06.04.2021, 12:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za garść radiowych informacji "od kuchni".

Jak przejdziesz na tryb 100% live, to podaj proszę na antenie maila.
Jeśli będę akurat słuchał to nie omieszkam potwierdzić swojej obecności:)

Z innej beczki - żałuję, że odpuściłem Pereza w 2019 roku, który akuratnie gra z Twojego podcastu.
Leptir
box

PostWysłany: 06.04.2021, 12:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Będzie miło, zawsze świadomość istnienia słuchaczy poprawia nastrój prowadzącego. Smile
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 30.04.2021, 10:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiedyś ktoś narzekał, że w Trójce można było głosować tylko na utwory wymienione na zamkniętej liście. No to w tym roku jest inaczej. Wink

2,5 tys. piosenek zgłoszonych do „Polskiego Topu
3 maja Radio 357 wyemituje „Polski Top”, czyli zestawienie najważniejszych piosenek polskich artystów wybranych przez słuchaczy. Plebiscyt ogłoszono w połowie kwietnia, głosować można było tylko na kartkach pocztowych.

Stacja poinformowała, że słuchacze zgłosili ponad 2,5 tys. piosenek, a ich typy liczy 30-osobowy zespół, w tym 17 słuchaczy.

Maciek

PostWysłany: 04.05.2021, 21:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś w 357 Włącz ten hałas i 2 godziny z francuskim metalem. Z Gojirą na czele.
Maciek

PostWysłany: 06.05.2021, 21:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś tęsknił za audycjami Hirka Wrony (ja tęskniłem), to można go usłyszeć o tradycyjnej porze (czyli w czwartki o 22:00) tutaj: https://jazzkultura.pl/
Dziś dużo Wondera i Tamla Motown. Nawet Rare Earth zagrał. Wink
Duch 1532

PostWysłany: 06.05.2021, 22:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maciek napisał:
Dziś dużo Wondera
Mam nadzieję, że tego Cool
(...) PSIGŁÓW jest Zwierz w Egypskich Puszczach, nakształt Człeka, ale głowę psią mający (...). To ma do siebie podziwienia godne, że co godzinę puszcza urynę, od godziny do godziny to czyniąc 24 razy. (...) Czasem bywała ta bestya za ciekącą Klepsydrę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szbe
kaseta "metalówka"

PostWysłany: 06.05.2021, 22:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uff bałem się, że ten link to Lemon Tree - Fools Garden Laughing Laughing
Powrót do góry
Duch 1532

PostWysłany: 06.05.2021, 22:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cóż za potwarz Razz
(...) PSIGŁÓW jest Zwierz w Egypskich Puszczach, nakształt Człeka, ale głowę psią mający (...). To ma do siebie podziwienia godne, że co godzinę puszcza urynę, od godziny do godziny to czyniąc 24 razy. (...) Czasem bywała ta bestya za ciekącą Klepsydrę.
Powrót do góry
Maciek

PostWysłany: 11.05.2021, 19:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszym wydaniu „Włącz ten hałas!” będzie grany thrash metal. Nie oczekujcie jednak nagrań Wielkiej Czwórki, Kreatora, Testamentu czy Sepultury. Tylko bohaterowie drugiego, a nawet trzeciego planu lub zapomniane perły gatunku.

Tak więc szykujcie dżinsowe katany, pastujcie białe adidasy i słyszymy się w roku 1986. THRASH TILL DEATH!

Serdecznie zapraszam od 22:00! Łukasz Dunaj

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Audycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32
Strona 32 z 32

Skocz do: