Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przetrwają najsilniejsi - Euro 2020 (w 2021 roku)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 47, 48, 49  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Okechukwu
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 15.06.2021, 09:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A tak - faktycznie. Do ME graliśmy z Holandią - zresztą całkiem dobry mecz na wyjeździe- z bodaj ostatnim występem Bońka w kadrze i kapitalną sytuacją Smolarka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leptir
box

PostWysłany: 15.06.2021, 10:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pamiętam dobrze tamten mecz eliminacyjny ze Szwecją, to były rzeczywiście ostatnie eliminacje MŚ, w których awans traktowano, jako coś oczywistego. Zdaje się, że wystarczył nam wtedy remis, a jednak przegraliśmy. Później mówiło się, że Szwedzi zawzięli się na nas, bo za bardzo ich faulowaliśmy. Szwecja nam wybitnie nie leży. To są silne, wybiegane chłopy, zazwyczaj też dobrze ze sobą zgrani. Z nimi nie ma żartów - może tiki taki nie zagrają, ale mają swoje schematy i potrafią je wcielać w życie. Oczywiście w piłce wszystko się może zdarzyć, ale na papierze to szanse z nimi mamy bardzo niewielkie.

Węgry - Portugalia 0:1
Francja - Niemcy 2:1

Inkwizytor
digipack

PostWysłany: 15.06.2021, 10:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/c2/c5/5bc3b3021b309_o_medium.jpg

Komentarz po wczorajszym meczu naszych. Generalnie memy średnio mnie bawią - w 80 % to taki humor na siłę - ale to mnie rozbawiło - nawiązanie do filmu Chłopaki nie Płaczą , który kiedyś wydawał mi się debilny do bólu - chyba albo z wiekiem siada mi psychika albo moje standardy rozrywkowe sięgnęły bruku - ale obecnie mnie to śmieszy - jak Bolec pozując na twardego gangstera puszcza film Śmierć w Wenecji ( uznany za jeden z najnudniejszych wszechczasów ) - innym mafiozom - i jak dociera do niego co zamówił i im puścił z wypożyczalni wpada w panikę Very Happy . Nawet Pythoni kpili niemiłosiernie ze Śmierci z Wenecji i "sztywnego" Dirka Bogarde`a - "... który gra starego pedała odwalającego kitę w Wenecji...". Very Happy
akond
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 15.06.2021, 10:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciekawi mnie Wasza jednomyślność w dzisiejszych typach.

Nikt nie ryzykuje poparcia bratanków, co więcej - nikt z Was nie wierzy Linekerowi Smile.

PS. A z zabaw w typowanie osobiście zrezygnowałem, gdy uświadomiłem sobie konsekwencje - później w trakcie oglądania kibicuję nie swoim faworytom, tylko wytypowanemu wynikowi.
.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leptir
box

PostWysłany: 15.06.2021, 10:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fakt, trochę te typy rzutują na odbiór meczu. Z kolei mecze naszej ekipy traktuję na zasadzie - typuję realnie (czyli ostatnio najczęściej przegrana lub remis), a kibicuję naszym. Jak wygrają to się cieszę z wygranej, a jak przegrają albo zremisują - to przynajmniej mam pociechę bo trafnie wytypowałem. Wink
gharvelt
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 15.06.2021, 10:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Węgry - Portugalia 0:3
Francja - Niemcy 1:2

akond napisał:
PS. A z zabaw w typowanie osobiście zrezygnowałem, gdy uświadomiłem sobie konsekwencje - później w trakcie oglądania kibicuję nie swoim faworytom, tylko wytypowanemu wynikowi.

To prawda, w przeszłości mierzyłem się z taką samą rozterką. Obecnie jednak ją wyeliminowałem, bo skoro nie oglądam turnieju ani nikomu nie kibicuję, to mogę sobie typować strzałami na ślepo, a przy tym czasem nawet trafić Cool
Leptir
box

PostWysłany: 15.06.2021, 11:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Freefall napisał:
Przewaga w posiadaniu piłki ogromna, ale co z tego kiedy goli brak.
Ale możemy jeszcze wygrać grupę - wystarczy ograć Hiszpanów i Szwedów Wink

Tiaa... Wink Ja mam wrażenie, że - jeśli nie awansujemy na najbliższe MŚ - to właśnie oglądamy ostatni turniej naszej reprezentacji z Lewandowskim w składzie. Jakoś nie widzę u niego serca do tego zespołu. Trochę mu się nie dziwię, bo po okresie Brzęczkowej nijakości nadszedł okres chaosu Sousy. Faktycznie będąc piłkarzem można się sfrustrować. A Lewy to gość, który lubi wygrywać, błyszczeć, być wisienką na torcie dobrego zespołu. Jak słusznie zauważył jakiś dziennikarz - jest tak dobry, jak dobrzy są jego partnerzy w zespole. A w naszym zespole trudno mu błyszczeć.
akond
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 15.06.2021, 11:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Leptir napisał:
Faktycznie będąc piłkarzem można się sfrustrować. A Lewy to gość, który lubi wygrywać, błyszczeć, być wisienką na torcie dobrego zespołu.

Tylko że to są uwarunkowania podobne, jakie mają / mieli, dajmy na to (z zachowaniem niezbędnych proporcji) - Cristiano Ronaldo, Zlatan Ibrahimović czy Gareth Bale. A wpływ każdego z nich na grę i wyniki ich reprezentacji był zazwyczaj większy, i nigdy u żadnego nie zauważyłem podobnych frustracji.

No, może ze Zlatanem bywało tak, że zbyt mocno próbował zdominować drużynę - nie zawsze w pozytywnym sensie i z pozytywnym skutkiem. Ale cała trójka zawsze przede wszystkim gryzła / gryzie trawę i stara się jak najwięcej wnosić, a nie oczekiwać od kadry.

PS. Skrajny przypadek tego wpływu to Ronaldo w finale poprzedniego Euro - już poza boiskiem.
.
Powrót do góry
Inkwizytor
digipack

PostWysłany: 15.06.2021, 11:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z Lewandowskim odrobinkę jak z Gerdem Mullerem - błyszczał gdy harował na niego cały zespół i jak dekadę później Emilio Butragueno - koledzy wykładali mu piłki jak na tacy - i był tam gdzie powinien i robił swoje - co również jest unikalną zaletą - ale Muller jakich miał wyśnionych kolegów - Beckenbauer , Hoeness, Netzer i Breitner - którzy ostatni dwaj w latach 73/76 brylowali w Real Madryt - choć wedle niektórych ich "gwiazdy" zdawały za szybko gasnąć - Netzer skończył w "domu starców bundesligi" czyli szwajcarskim Grasshoppers a afro paule Breitner pokornie do Brunszwig a potem znów do Bayernu.
mahavishnuu
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 15.06.2021, 11:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Francja - Niemcy 1:0

Leptir
box

PostWysłany: 15.06.2021, 11:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lewandowski jest jednak bardziej uniwersalnym zawodnikiem niż Muller czy Butrageno - potrafi przytrzymać piłkę, odegrać, strzelić z dystansu, odebrać i dośrodkować. Jednak coś w tym jest - jest najlepszy w wykańczaniu akcji. Jeśli nie ma dobrych dograń, musi walczyć z obrońcami - wtedy gaśnie i znika jak sen jaki złoty... Wink I tak było zawsze, ale kiedyś widziałem u niego determinację, potrafił motywować kolegów, samemu dawać z siebie więcej - teraz już tego nie widzę... Cristiano Ronaldo czy Gareth Bale to jednak zawodnicy o innej charakterystyce, potrafią grać jeden na jednego i rozegrać - Lewy jak ma to robić to zostaje z niego niewiele... Zlatan Ibrahimović tu pasuje bardziej, ale to z kolei wielki narcyz i boiskowy egoista - choć przy tym świetny egzekutor, który potrafi strzelać w doprawdy ekwilibrystyczny sposób. Ale co do mentalności i umiejętności brania sprawy w swoje ręce (nogi) - tu się zgadzam.
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 15.06.2021, 11:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

akond napisał:

.

Dlatego ja nie typuję realnie, tylko zgodnie z tym, komu kibicuję Smile
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 15.06.2021, 12:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lewy teraz sprawia wrażenie takiego coraz bardziej zarozumiałego buca - opierdziela kolegów, nic mu się nie podoba, czepia się. Sodówa mu coraz bardziej bije. Ja wiem, że ma dużo racji, ale nie może być non stop jak karząca ręka sprawiedliwości, bo będzie powodował dodatkowy stres na boisku.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Białystok

PostWysłany: 15.06.2021, 12:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Francja - Niemcy 1:1

Freefall

PostWysłany: 15.06.2021, 13:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Węgry - Portugalia 0:2
Francja - Niemcy 2:1
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 47, 48, 49  Następny
Strona 10 z 49

Skocz do: