Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zapowiedzi koncertów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 223, 224, 225  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 27.05.2021, 11:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Można, czego nie? Ale akurat BCNR szwankuje kompozytorsko.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Crazy
remaster

PostWysłany: 27.05.2021, 16:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie przejmując się niedostatkami kompozytorskimi, nabyłem właśnie trzy bilety Wink

Jakkolwiek wolałbym na Black Midi albo na Shabakę, może i oni przyjadą.

Hydrozgadka to niezwykle mały klub, dość dziwny wybór Shocked Pamiętam, kiedy pierwszy koncert miała tam Luxtorpeda; byli wtedy jeszcze zupełnie nieznani (tzn. członkowie byli znani, ale zespół był absolutną świeżynką) i nie mieli nawet żadnego noclegu zapewnionego i większość zespołu spała u nas na chacie. Od tego czasu mamy tam pewne chody Wink
Od tego też czasu mam dobre wspomnienia związane z Hydrozagadką, podobnie jak z bliźniaczym i sąsiadującym klubem Chmury, który specjalizuje się bardziej w muzyce improwizowanej i takich tam fajnych dziwactwach.
Ale jak na zespół międzynarodowy o pewnej, mimo wszystko renomie, to zadziwiająco małe miejsce. Może później, kiedy zaczną napełniać stadiony, będzie można powiedzieć, że się było na takim koncercie, że lider nabryzgał na ciebie potem or something Wink
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 28.05.2021, 07:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie przejmując się niedostatkami kompozytorskimi, nabyłem właśnie trzy bilety Smile

Weź piłkę do kosza, machniemy szybkie 3 on 3 Wink
Maciek

PostWysłany: 18.06.2021, 09:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kilka koncertowych cynków.
Wczoraj (sorry, nie dałem rady z wyprzedzeniem) w Krakowie grali Sneaky Jesus, ciekawe czy ktoś przechodził w pobliżu? We wrześniu mają zagrać z Immortal Onion w Gliwicach, dam znać jak będą szczególy. Wink
Dziś w Katowicach w ramach Katowice JazzArt Festivaly: Llovage (Jacek Prościński + Olo Walicki).
Jutro w ramach tej samej imprezy: Royber Trio (Trzaska, Moretti, Walicki) - mają grać m.in. muzykę z filmów Smarzowskiego.
W najbliższy czwartek, czyli 24.06, otwarcie nowej koncertowej miejscówki na Trzech Stawach, zagra Błoto.
esforty
remaster

PostWysłany: 18.06.2021, 10:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maciek napisał:
Kilka koncertowych cynków...
W najbliższy czwartek, czyli 24.06, otwarcie nowej koncertowej miejscówki na Trzech Stawach, zagra Błoto.

Wiadomo! W końcu to św. Jana Wink Niestety, poczekam na Twoją relację.
Bart
album CD

PostWysłany: 18.06.2021, 15:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wypada cieszyć się z cudzego nieszczęścia. No ale w tym wypadku nie mogę się powstrzymać.

Between The Burried And Me poinformowali w środę, że zostali zmuszeni odwołać kanadyjską część swojej trasy koncertowej. W związku z tym dodali kilka koncertów w USA, w tym jeden w Hartford, CT.

Sprzedaż biletów ruszyła 10 minut temu - ja już mam!

Powrót do góry
Crazy
remaster

PostWysłany: 18.06.2021, 22:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to jedna z najlepszych zapowiedzi koncertowych, jakie w życiu widziałem Very Happy

Cytat:
Powiem Wam jedno i jest to pewne jak fakt, że za 5 miliardów lat, za 5 miliardów rocznic i 5 miliardów sylwestrów zgaśnie Słońce. Ta informacja jest taka, że Robert Lewandowski do soboty nie nauczy się grać na klarnecie kontrabasowym. W sumie smuteczek 🙂 A ja już umiem i zagram dla Was w tym samym czasie co nasza reprezentacja w piłce nożnej pokopie na Euro 2021. Oni z Hiszpanią a ja w Spatifie solo o 20.00. Ja trochę w piłkę umiem a Robert na kontrabasowym wcale więc kogo wybieracie? Ha? Kto zasługuje na uwagę? Kopernik czy James Bond? Kura czy faraon? Woda czy gwóźdź? A czy B? Plusk czy szelest i wreszcie zebra czy koń?

Problemy życiowe mogą to różnie ustawić, ale wstępnie wybieram(y) się!
I&I
digipack

PostWysłany: 25.06.2021, 21:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W Lublinie w weekend do zobaczenia Mouse On Mars i Tarwater.

https://www.innebrzmienia.eu/line-up-2021/
Powrót do góry
Crazy
remaster

PostWysłany: 26.06.2021, 06:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A 10 lipca, w ramach Warsaw Summer Jazz Days, w Stodole, ma wystąpić m.in. Jaimie Branch z materiałem z Bird Dogs of Paradise!
Crazy
remaster

PostWysłany: 05.07.2021, 23:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na jaimie nie pójdę, nie pójdę też jutro na Łoskot ani (szczególnie tego żałuję) pojutrze na Contemporary Noise Duo, czyli duet braci Kapsów znany z niezapomnianego Something Like Elvis.

Jednakże w tymże klubie Pardon to tu 22 lipca ma wystąpić Mark Ribot's Ceramic Dog no i jeżeli biletów nie wyprzedadzą, to .................... Exclamation
akukuuu
longplay

PostWysłany: 13.07.2021, 19:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tori Amos 17 luty 2022 Katowice Spodek
Powrót do góry
Maciek

PostWysłany: 20.07.2021, 13:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

31.07 w Cieszynie wystąpi grupa Jablkoň.
Koncert odbędzie się w ramach KNG, ale podobno na rynku, więc chyba nie będzie biletowany. Fajnie będzie ich zobaczyć!
Heartbreaker
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 23.07.2021, 10:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Soen

14.12.2021 - Wrocław - Pralnia
15.12.2021 - Gdańsk - Drizzly Grizzly
15.02.2022 - Warszawa - Proxima
Powrót do góry
akond
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 23.07.2021, 11:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maciek napisał:
Koncert odbędzie się w ramach KNG, ale podobno na rynku, więc chyba nie będzie biletowany. Fajnie będzie ich zobaczyć!

Bardzo chętnie bym ich zobaczył, ale niestety za daleko, żebym się wybrał. Życzę udanego koncertu!
.
Powrót do góry
Maciek

PostWysłany: 23.07.2021, 12:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

akond napisał:
Maciek napisał:

Bardzo chętnie bym ich zobaczył, ale niestety za daleko, żebym się wybrał. Życzę udanego koncertu!
.

Akondzie, dziś we Wrocławiu Immortal Onion a w poniedziałek Błoto. Wink
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 223, 224, 225  Następny
Strona 224 z 225

Skocz do: