Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przetrwają najsilniejsi - Euro 2020 (w 2021 roku)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 47, 48, 49  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leptir
box

PostWysłany: 22.06.2021, 22:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i piknie - kibicowałem i Chorwatom, i Czechom, czyli szklanka do połowy pełna. 🙂
akond
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 22.06.2021, 22:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Freefall napisał:
Modric strzelił dziś pięknego gola i Chorwaci grają dalej.

Oj tak, śliczne to było! To się nazywa "mierzony strzał" - wzorcowy Smile.
.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paweł
epka kompaktowa

PostWysłany: 22.06.2021, 23:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WOJTEKK napisał:
wiesz co Paweł, przy takim ustawieniu awansów dosyć trudno pokombinować z kim się będzie opłacało grać, a z kim nie. Belgowie 5 lat temu też się cieszyli, że trafili na Walię Very Happy W tym roku chyba już mimo wszystko nie chcą Very Happy

Bo kto rozsądny chciałby grać z Walią? Wink Przeciwnik teoretycznie słabszy nie zawsze takowym jest, więc kombinując faktycznie można się przejechać. Niemniej jacyś kombinatorzy zawsze się znajdą. Dobrze, że Anglicy nie kalkulowali.

Fajnie by było, gdyby losowanie par 1/8 finału odbywało się dopiero po zakończeniu fazy grupowej (oczywiście z podziałem na koszyki ze względu na miejsce zajęte w grupie). Pojutrze, w dniu wolnym od meczów, mielibyśmy dodatkowe emocje w postaci losowania.

Jakoś średnio widzę ten mecz ze Szwedami, ale obstawiam patriotycznie. Gdy zobaczyłem nasze typy spotkania z Hiszpanią, to aż mi się szkoda zrobiło naszych piłkarzy i żałowałem, że nie dałem remisu – po meczu wyszedłbym na wizjonera. Very Happy Z ciekawości spojrzałem na typy bukmacherów – wszyscy (wszyscy, których sprawdziłem) przewidują zwycięstwo Polaków... Hmm...

Szwecja – Polska 0:1
Słowacja – Hiszpania 0:2
Portugalia – Francja 1:1
Niemcy – Węgry 2:0
Powrót do góry
szbe
kaseta "metalówka"

PostWysłany: 23.06.2021, 02:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szwecja – Polska 1:1
Słowacja – Hiszpania 1:2
Portugalia – Francja 1:0
Niemcy – Węgry 3:0

Czy uda nam się bez straty gola? Isak będzie bardzo groźny dla naszej obrony. Choć chciałbym się mylić Very Happy
Powrót do góry
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 23.06.2021, 06:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Freefall napisał:

Modric strzelił dziś pięknego gola i Chorwaci grają dalej. Jak widać stare gwiazdy nie chcą wcale odchodzić Smile.

A bo coś tam pisaliście że Modrić drepcze zamiast biegać, a on wczoraj huknął piękną bombę na 2:1 - Chorwacja do boju Smile Ronaldo faktycznie 3 gole strzelił - sorry Christiano Wink
Moje typy (tym razem realistycznie - sorry, ze Szwedami zwykle cienko nam szło):

Szwecja – Polska 1:0
Słowacja – Hiszpania 1:2
Portugalia – Francja 1:2
Niemcy – Węgry 5:0

WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 23.06.2021, 06:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tym losowaniem par po 1/8 to dobry pomysł. Tu już by nie było żadnego kombinowania. 6 drużyn z pierwszych miejsc do pierwszego koszyka plus dwie najlepsze z drugiego miejsca, a reszta do drugiego.

A ja niepatriotycznie, a bardziej realistycznie. Szwedą trzeba remisu, to będą mieli remis.

Szwecja – Polska 0:0

http://artrock.pl/
Powrót do góry
WOJTEKK

PostWysłany: 23.06.2021, 06:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W kwestii formalnej - dzisiaj będzie podsumowanie za dwa dni. Wczoraj się trochę przegrzałem i nie za bardzo mi głowa działała. Znaczy to tak po prawdzie to jakoś zapomniałem.

Powrót do góry
Crowley
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 23.06.2021, 07:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szwecja – Polska 1:0
Słowacja – Hiszpania 0:1
Portugalia – Francja 0:1

WOJTEKK

PostWysłany: 23.06.2021, 07:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale gol Modrića - cacuszko - znaczy kapitan...

Powrót do góry
akond
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 23.06.2021, 08:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paweł napisał:
Fajnie by było, gdyby losowanie par 1/8 finału odbywało się dopiero po zakończeniu fazy grupowej (oczywiście z podziałem na koszyki ze względu na miejsce zajęte w grupie).

Tak, też od dawna o tym myślę - znosiłoby i kalkulacje, i predefiniowany determinizm drabinki. Ale UEFA / FIFA nigdy na to nie pójdą, chociażby ze względu na potencjalne zamieszanie z biletami (sprzedawanymi na konkretne mecze z dużym wyprzedzeniem), podróżami i rezerwacjami.
.
Powrót do góry
Leptir
box

PostWysłany: 23.06.2021, 09:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szwecja – Polska 2:1

WOJTEKK

PostWysłany: 23.06.2021, 09:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

akond napisał:
Paweł napisał:
Fajnie by było, gdyby losowanie par 1/8 finału odbywało się dopiero po zakończeniu fazy grupowej (oczywiście z podziałem na koszyki ze względu na miejsce zajęte w grupie).

Tak, też od dawna o tym myślę - znosiłoby i kalkulacje, i predefiniowany determinizm drabinki. Ale UEFA / FIFA nigdy na to nie pójdą, chociażby ze względu na potencjalne zamieszanie z biletami (sprzedawanymi na konkretne mecze z dużym wyprzedzeniem), podróżami i rezerwacjami.
.

No tak - logistyka nie dałaby rady

Powrót do góry
Paweł
epka kompaktowa

PostWysłany: 23.06.2021, 09:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WOJTEKK napisał:
Z tym losowaniem par po 1/8 to dobry pomysł. Tu już by nie było żadnego kombinowania. 6 drużyn z pierwszych miejsc do pierwszego koszyka plus dwie najlepsze z drugiego miejsca, a reszta do drugiego.

Ja bym nawet zrobił trzy koszyki (bo grupa grupie nierówna, bo 2. miejsce 2. miejscu nierówne) – w pierwszym koszyku drużyny z 1. miejsc itd. Do zwycięzców grup dolosowujemy ekipy z 3. miejsc, a następnie z 2. Na końcu tworzymy dwie pary z reprezentacjami, które zajęły 2. lokaty.

1. miejsce – 3. miejsce
1. – 3.
1. – 3.
1. – 3.
1. – 2.
1. – 2.
2. – 2.
2. – 2.

akond napisał:
Paweł napisał:

.

Dałoby się to jakoś zorganizować, gdyby EURO było w jednym kraju, a między fazą grupową a 1/8 finału była trochę dłuższa przerwa (np. cztery dni)... Generalnie się jednak z Tobą zgodzę: takie losowanie to mrzonka.

Jako że teoretyzujemy, to ja się nad tym problemem w ogóle nie zastanawiałem. Ale na dobrą sprawę on obecnie też występuje – choć na mniejszą skalę. Dzisiaj się kończy faza grupowa, a polscy kibice wciąż nie wiedzą, czy reprezentacja odpadnie, czy będzie grała w Kopenhadze, czy może będzie grała w Glasgow (najmniej prawdopodobne, ale taka możliwość też istnieje).

PS. Dobrze, że postawiłem na Polaków, bo Wasze typy są "nieładne" – cóż z tego, że bardziej realistyczne. Wink
Powrót do góry
mahavishnuu
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 23.06.2021, 10:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szwecja – Polska 1:1

Białystok
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 23.06.2021, 11:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szwecja – Polska 2:1
Słowacja – Hiszpania 0:3
Portugalia – Francja 1:3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 47, 48, 49  Następny
Strona 27 z 49

Skocz do: