Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co nowego w naszych zbiorach?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 486, 487, 488, 489, 490, 491  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
akukuuu
longplay

PostWysłany: 03.08.2021, 14:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W trakcie takich róznych starociowych dialogów to jeśli chodzi o pytanie dotyczące ilości płyt, to pytanie należy je sprecyzować.
Czy chodzi o ilość sztuk, metrów bieżących, kwadratowych , ilość pokoi, mieszkań, domów ? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kłapouch
epka analogowa

PostWysłany: 03.08.2021, 16:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to i ja się pochwalę...... Very Happy
Plików zero, winyli około 500 i jest to raczej marginalna część kolekcji, CD (tylko oryginały, żadnych CDR), gdzieś między 7 a 8 tysięcy.
Powrót do góry
Adrithgor
szpula

PostWysłany: 03.08.2021, 16:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja sobie dziś kupiłem Impressions Coltrane'a na CeDeku.

https://rateyourmusic.com/~Adrithgor
Powrót do góry
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 03.08.2021, 16:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

America - America, Homecoming, Hat Trick, Holiday, Hearts - Original Album Series
David Crosby - For Free
Iona - The River Flows Anthology - trzy pierwsze albumy + Dunes - muzyka do filmu "Snowdonia"

Szczególnie ten ostatni box to fajne trafienie Very Happy , bo dawno out of print, a mi się trafił w bardzo dobrym stanie Very Happy

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 03.08.2021, 19:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Adrithgor napisał:
A ja sobie dziś kupiłem Impressions Coltrane'a na CeDeku.

Jedna z moich ulubionych Trane'a, też mam CD i pamiętam, że jakiś bardzo tani był Smile
Monstrualny Talerz
digipack

PostWysłany: 04.08.2021, 09:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Adrithgor napisał:

Jak duże są wasze kolekcje?

W kontekście naszych dyskusji o ISS: w sumie tak się zastanowiłem, a jakie to ma znaczenie w kontekście serwisów stremingowych? Czy ktoś kto ma jakiś tam wypasiony abonament na jednym czy pięciu serwisach to jednocześnie może powiedzieć "mam wszystko"?
Powrót do góry
Bednaar

PostWysłany: 04.08.2021, 09:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

@Monstrualny Talerz: racja, ostatnio coraz częściej słucham na Spotify... ale jak coś mi się baardzo spodoba, to budzi się we mnie natura Golluma/Smeagola: "my precious"... i muszę to mieć na CD;)
Monstrualny Talerz
digipack

PostWysłany: 04.08.2021, 09:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też ostatnio nabyłem w Biedronce Impressions, kapitalna sprawa, leciało w kółko na zmianę w aucie z również ostatnio nabytą Panterą, w zasadzie bardzo to pasowało Wink . Włączyłem sobie na YT teledysk do Walk - myślałem, że wszyscy o Panterze zapomnieli, a tu niespodzianka - 197 mln wyświetleń! Walk on home boy!

https://www.youtube.com/watch?v=AkFqg5wAuFk
Powrót do góry
WOJTEKK

PostWysłany: 04.08.2021, 09:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przy mojej ilości muzyki to streamingi mam w du...żym poważaniu. Nowości sobie jakoś organizuję, a "starości" - te co mnie interesują, mam.

Powrót do góry
kłapouch
epka analogowa

PostWysłany: 04.08.2021, 09:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam wykupiony abonament na Spotify (darmowe korzystanie z serwisów streamingowych uważam za bardzo krzywdzące dla i tak już okradanych artystów). Korzystam pewnie kilka razy w miesiącu dla próbkowania nowej muzyki i ewentualnego rozważenia czy kupić CD.

Mały edit: gdyby dyskusja miała w tym temacie toczyć się dalej, to chyba warto ją przenieść do wątku: Sens kolekcjonowania muzyki Very Happy
Powrót do góry
akond
epka analogowa

PostWysłany: 04.08.2021, 10:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale na ten temat od dawna dyskusja toczy się (z przerwami, i obok innych spraw...) w wątku Internetowe serwisy muzyczne. M.in. odnośnie właśnie (nie)opłacalności streamingów dla artystów.
.
Powrót do góry
kłapouch
epka analogowa

PostWysłany: 04.08.2021, 10:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wybacz akond..... Very Happy , nie jestem zbyt częstym i zbyt uważnym odbiorcą FD, znajdując tu coraz mniej interesujących mnie tematów.
Powrót do góry
WOJTEKK

PostWysłany: 05.08.2021, 18:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Buffalo Springfield - What's That Sound? - boksik z pięcioma płytami BS - debiut mono i stereo, Again - mono i stereo i Last Time Around - miodzio...

Powrót do góry
Freefall

PostWysłany: 06.08.2021, 20:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WOJTEKK napisał:
Buffalo Springfield - What's That Sound?

Gdzie? Za ile?
Powrót do góry
WOJTEKK

PostWysłany: 06.08.2021, 21:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na alledrogo - 6 dych z wysyłką - okazyjnie, bo chodzi mniej więcej za 100

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 486, 487, 488, 489, 490, 491  Następny
Strona 487 z 491

Skocz do: