Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Iron Maiden
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Crazy
digipack

PostWysłany: 15.09.2021, 12:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie jakoś tak:

1. -
2. -
3. -
4. -
5. Number of the Beast

Razz
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Retromaniak
singel analogowy

PostWysłany: 15.09.2021, 18:45    Temat postu: Re: Najlepszy Album Iron Maiden Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tryton65 napisał:
Twisted Evil Dla mnie najlepszy album w calej histori Iron Maiden . Swietne melodie , bardzo dobra produkcja , znakomite granie . Sluchalem tego albumu juz wiele razy i za kazdym razem podoba mi sie coraz bardziej . Nie ma prawie zadnych slabych kompozycji . Moge tylo polecic by wysluchac go parokrotnie bo jest nieco skomplikowany . Fani na pewno go docnia . I nawet ten Clip jest bardzo fajny . Pozdrawiam .

Jestem tego samego zdania. Żeby było nam raźniej to powiem, że Piotr Kaczkowski jest też z nami. W Max 357 już drugi tydżień prezentuje utwory z Senjutsu.

Mój opis tej płyty w poście z 05.09.2021 w "Płyty roku 2021 - Witajcie w drugim roku zarazy"
Bart
album CD

PostWysłany: 16.09.2021, 01:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1. Powerslave
2. Somewhere in Time
3. The Number of the Beast
4. Killers
5. Iron Maiden

Dalej byłyby No Prayer for the Dying i Fear of the Dark. A dalej to już wszystko jedno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Strona 16 z 16

Skocz do: