Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bezludna wyspa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MirekK
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 28.09.2021, 19:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jak bym mógł tam słuchać to przynajmniej po jednej płycie : Ray Charles, Mahalia Jackson, Otis Redding, Rolling Stones, Pink Floyd,Bob Dylan, Grateful Dead, Santana,Janis Joplin i Stevie Wonder

Goran - dużo lepsza lista od listy Bednaara. Wiesz dlaczego? Bo nie ma na niej free-jazzu. Ale Pink Floydzi zupełnie mi nie pasują do reszty wykonawców. Za dużo progresu w stosunku do reszty. To którą płytę PF byś wybrał na bezludną wyspę. Uwaga: możesz zabrać tylko jeden album, na więcej nie masz miejsca.
docent_chleb
singel analogowy

PostWysłany: 28.09.2021, 19:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ci co słuchają dużo free sprawiają wrażenie, jakby na tej muzyce się w ogóle nie znali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akond
epka kompaktowa

PostWysłany: 28.09.2021, 19:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

docent_chleb napisał:
Ci co słuchają dużo free sprawiają wrażenie, jakby na tej muzyce się w ogóle nie znali.

Co masz na myśli?
.
Powrót do góry
docent_chleb
singel analogowy

PostWysłany: 28.09.2021, 19:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To, ze free czasem potrzebuje merytoryczności, nie można podchodzić do tego na zasadzie "podoba się/ nie podoba".
Mi brakuje czasem wiedzy, czy ktoś mi nie oferuje "fake alternatywy".
Powrót do góry
Goran
epka kompaktowa

PostWysłany: 28.09.2021, 19:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MirekK napisał:
Cytat:
jak bym mógł tam słuchać to przynajmniej po jednej płycie : Ray Charles, Mahalia Jackson, Otis Redding, Rolling Stones, Pink Floyd,Bob Dylan, Grateful Dead, Santana,Janis Joplin i Stevie Wonder

Goran - dużo lepsza lista od listy Bednaara. Wiesz dlaczego? Bo nie ma na niej free-jazzu. Ale Pink Floydzi zupełnie mi nie pasują do reszty wykonawców. Za dużo progresu w stosunku do reszty. To którą płytę PF byś wybrał na bezludną wyspę. Uwaga: możesz zabrać tylko jeden album, na więcej nie masz miejsca.

Zdecydowanie Meddle.
MirekK

PostWysłany: 28.09.2021, 19:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry wybór. Popieram.
Bednaar

PostWysłany: 28.09.2021, 22:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paweł napisał:

Wprawdzie A Love Supreme to nie free, ale jednak chyba jazz. Wink Very Happy

Ups, przeoczyłem.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strona 11 z 11

Skocz do: