Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Peter Brötzmann
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Białystok
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 14.11.2021, 22:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na Chojniczance zróbcie zlot Wink
Adrithgor
kaseta FeCr

PostWysłany: 15.11.2021, 02:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Na Chojniczance zróbcie zlot

Spotkanie dinozaurów w Chojnicach? Mi pasuje.

https://rateyourmusic.com/~Adrithgor

https://discord.gg/62Hy5mpnPk
Muzyczny serwer Discord, zapraszam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szbe
singel analogowy

PostWysłany: 15.11.2021, 09:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałem okazję celebrować 75-urodziny Brotzmana przez 5 dni w Pardon To Tu. Plus prezentacja dokumentu „Rohschnitt Peter Brötzmann”. Pięknie to wymyślili Smile

Program wyglądał tak:

▂ Peter Brötzmann – tenor / alto saxophone, b-clarinet, tarogato
▂ Alexander von Schlippenbach – fortepian
▂ Han Bennink – perkusja
▂ Heather Leigh – pedal steel guitar
▂ Jason Adasiewicz – wibrafon
▂ John Edwards – kontrabas
▂ Steve Noble – perkusja
▂ Toshinori Kondo – trąbka

Dzisiaj wieczorem (Wtorek, 08.03.2016) podczas “5 Nights with Peter Brötzmann” [75th Birthday Anniversary], usłyszymy następujące Koncerty:
Tonight (Tuesday, 08th of March 2016) during the 5 Nights with Peter Brötzmann [75th Birthday Anniversary] we gonna hear the following concerts:

▶ Han Bennink • Toshinori Kondo • John Edwards
▶ Heather Leigh & Peter Brötzmann
▶ Alexander von Schlippenbach • John Edwards • Steve Noble

Kolejność koncertów może ulec zmianie. / The order of the concerts can change

Do zobaczenia! See you later 😉

Przedstawiamy program na poszczególne dni “5 Nights with Peter Brötzmann” || Here’s the time schedule for the “5 Nights with Peter Brötzmann”:

07./08./09.03.2016 kazdy z ogłoszonych muzyków (pan Schlippenbach od 08.03.) bedzie grał w jednym z trzech setów.

» eng.: 07th/8th/9th of March 2016 each of the announced musicians (Mr. Schlippenbach from the 08th of March on) will play in one of three different sets.

▌06.03.2016, 19:00h » 15 PLN

▶ Pokaz Dokumentu “Rohschnitt Peter Brötzmann” (rez. Peter Sempel) » eng.: Movie Screening “Rohschnitt Peter Brötzmann” (dir. Peter Sempel)
▶ Świętowanie 75 urodzin z Panem Brötzmannem, Toshinori Kondo, Han Bennink, Steve Noble, Heather Leigh, John Edwards i Jason Adasiewicz

» eng.: 75th Birthday Party of Peter Brötzmann with Toshinori Kondo, Han Bennink, Steve Noble, Heather Leigh, John Edwards and Jason Adasiewicz

▌07.03.2016, 20:30h » 50 PLN

▶ 3 sety, kazdy po około 30 min » w tym 2 sety “ad-hoc” i 1 następujący set: Peter Brötzmann / Jason Adasiewicz / John Edwards / Steve Noble
» eng.: 3 sets, each one about 30 min » including 2 “ad-hoc” sets and 1 set as follows: Peter Brötzmann / Jason Adasiewicz / John Edwards / Steve Noble

▌08.03.2016, 20:30h » 50 PLN

▶ 3 sety, kazdy po około 30 min » w tym 2 sety “ad-hoc” i 1 następujący set: Peter Brötzmann & Heather Leigh Duo
» eng.: 3 sets, each one about 30 min » including 2 “ad-hoc” sets and 1 set as follows: Peter Brötzmann & Heather Leigh Duo

▌09.03.2016, 20:30h » 50 PLN

▶ 3 sety, kazdy po około 30 min » w tym 2 sety “ad-hoc” i 1 nastepujacy set: Peter Brötzmann / Toshinori Kondo / Han Bennink / Alexander v. Schlippenbach
» eng.: 3 sets, each one about 30 min » including 2 “ad-hoc” sets and 1 set as follows: Peter Brötzmann / Toshinori Kondo / Han Bennink / Alexander v. Schlippenbach

▌10.03.2016, 20:30h » 80 PLN

▶ Pierwszy set: Peter Brötzmann & Han Bennink
Drugi set: Peter Brötzmann / Toshinori Kondo / Han Bennink / Alexander von Schlippenbach / Heather Leigh / Steve Noble / Jason Adasiewicz / John Edwards
» eng.: First set: Peter Brötzmann & Han Bennink
Second set: Peter Brötzmann / Toshinori Kondo / Han Bennink / Alexander von Schlippenbach / Heather Leigh / Steve Noble / Jason Adasiewicz / John Edwards

Obecność Kondo nabiera w tym roku dodatkowego znaczenia Sad
Dziś tylko mam chwilę na to nostalgiczne wspomnienie; później spróuje napisać coś o ulubionych płytach.
ps. Niestety nie jestem z Chojnic! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 15.11.2021, 11:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Adrithgor napisał:

Spotkanie dinozaurów w Chojnicach? Mi pasuje.

Byłem kiedyś w Chojnicach, przy okazji spędzania wakacji w Małych Swornegaciach. Chojnice bardzo ładne miasto z charakterystycznym turem ze złomu na starówce. A w niedalekich Małych Sworach - gdzie z żoną mieliśmy nocleg - nieopodal każdego dnia w tym samym miejscu na spacerze spotykaliśmy dwie żmije, wygrzewające się na słońcu. I do tej pory są to jedyne żmije, jakie widziałem na wolności.
Wracając do tematu - właśnie słucham Machine Gun ze Spotify, bo jestem przy komputerze Wink
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: