Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Iron Maiden
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Crazy
digipack

PostWysłany: 15.09.2021, 12:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie jakoś tak:

1. -
2. -
3. -
4. -
5. Number of the Beast

Razz
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Retromaniak
singel kompaktowy

PostWysłany: 15.09.2021, 18:45    Temat postu: Re: Najlepszy Album Iron Maiden Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tryton65 napisał:
Twisted Evil Dla mnie najlepszy album w calej histori Iron Maiden . Swietne melodie , bardzo dobra produkcja , znakomite granie . Sluchalem tego albumu juz wiele razy i za kazdym razem podoba mi sie coraz bardziej . Nie ma prawie zadnych slabych kompozycji . Moge tylo polecic by wysluchac go parokrotnie bo jest nieco skomplikowany . Fani na pewno go docnia . I nawet ten Clip jest bardzo fajny . Pozdrawiam .

Jestem tego samego zdania. Żeby było nam raźniej to powiem, że Piotr Kaczkowski jest też z nami. W Max 357 już drugi tydżień prezentuje utwory z Senjutsu.

Mój opis tej płyty w poście z 05.09.2021 w "Płyty roku 2021 - Witajcie w drugim roku zarazy"
Bart
album CD

PostWysłany: 16.09.2021, 01:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1. Powerslave
2. Somewhere in Time
3. The Number of the Beast
4. Killers
5. Iron Maiden

Dalej byłyby No Prayer for the Dying i Fear of the Dark. A dalej to już wszystko jedno.
Powrót do góry
PumaGuma
pirat mono

PostWysłany: 01.11.2021, 02:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moje obecne top5 to:

1. Powerslave
2. Piece of Mind
3. Seventh Son of a Seventh Son
4. Iron Maiden
5. Virtual XI
Powrót do góry
Inkwizytor
digipack

PostWysłany: 04.11.2021, 10:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=0OdgSZbxOq0

Ostatnimi laty jeśli już to obok bootlegów koncertowych raczej sięgam po zestaw singli i stron -B. Warto przypomnieć ten specyficzny kawałek - pamiętam, że Steve, manager Rod czy producent legendarny Martin - utyskiwali na to - że to zbyt dalekie ustępstwo, zdrada wobec czystości muzyki Maiden - że Adriana poniosły jego komercyjne inklinacje. Mnie ten kawałek zawsze się podobał - owszem, to już "łagodniejsze zwierze" ale to nadal brzmi jak Maiden - fakt, są naleciałości Springsteena, Boston, Journey, Adamsa (chyba najmocniej) czy Van Halen z Hagarem, Saxon. To z pewnością jeden z tych utworów - które po latach naprawdę zyskują i błyszczą, wówczas ciut niedoceniony. Zabawne jak teraz wielu wręcz wpada w zachwyt - "kurcze, ale Adrian potrafi śpiewać i ma rasowy głos - czemu nie częściej ?" Wink Całość ma pogodną i pozytywną aurę - jazda samochodem, czy harleyem po bezkresnych drogach - wiatr we włosach - te klimaty a Bruce robi mu chórki - doprawdy rzadkość.
MichalP
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 04.11.2021, 10:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słuchałem tego kawałka masę razy i teraz dopiero widze jakie to Van Halenowe jest Very Happy
Powrót do góry
Maciek
box

PostWysłany: 19.11.2021, 22:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bruce Dickinson definiuje na nowo słowo ambiwalentny.
Prawdopodobnie wypił niedawno tajemniczą miksturę, którą piją wszystkie piękne Rosjanki i w ciągu jednej nocy z pięknego i wiecznie młodego stał się nagle (a my, jego fani, staliśmy się wraz z nim), hmm, dojrzałym skrzyżowaniem Gandalfa i Boba z Twin Peaks (Wink).
Na szczęście głos ma nadal taki, że aż plecy mrowi!
https://youtu.be/8ISaQs4A0Yg
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Strona 16 z 16

Skocz do: