Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czego teraz słuchacie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 3126, 3127, 3128, 3129, 3130, 3131  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
docent_chleb
singel analogowy

PostWysłany: 24.11.2021, 17:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Killing Joke "Brighter Than a Thousand Suns" 1986

Zespół narzekał na miks płyty (za "miękki" - taki do radia), ale jest to w sumie niezła płyta, melodyjna, ale nie tak jak poprzedzająca ją "Night Time".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maciek
box

PostWysłany: 24.11.2021, 19:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Brian Auger's Oblivion Express - Happiness Heartaches

Uwaga, rocznik 1977! Taneczne połączenie w stylu wysmakowania Steely Dan i melodyjności Wondera. Bardzo niedoceniana płyta. No i Lenny White na garach.
docent_chleb
singel analogowy

PostWysłany: 24.11.2021, 19:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maciek Lenny White to nawet produkował płytę Tatiany Okupnik Wink Wiem, to jest chwyt poniżej pasa, ale proszę nie odbierać tego dosłownie jak poseł Kowalski Wink
Powrót do góry
Maciek
box

PostWysłany: 24.11.2021, 19:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

docent_chleb, ale swoje w życiu też wybębnił i szacun u mnie ma. Smile
docent_chleb
singel analogowy

PostWysłany: 24.11.2021, 19:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście Smile
Powrót do góry
docent_chleb
singel analogowy

PostWysłany: 24.11.2021, 19:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rage Against the Machine "Evil Empire" 1996

Słucham tej "nieudanej" płyty wprost z egzemplarza przywiezionego w epoce z czeskiej Pragi Smile

Powrót do góry
Maciek
box

PostWysłany: 24.11.2021, 20:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dwójki Rejdżów jeszcze mogę słuchać z przyjemnością (momentami). Ale kolejnych to już ni hu hu.

U mnie powrót po latach: La Düsseldorf - La Düsseldorf

Space rock, który momentami ma klimat jak z przełomu średniowiecza i renesansu (co jest fajowe).
Ot, taka wesoła ścieżka dźwiękowa do życia Jana Husa, w reżyserii Monty Pythona. Wink
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 24.11.2021, 21:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maciek napisał:
Brian Auger's Oblivion Express - Happiness Heartaches
Uwaga, rocznik 1977! Taneczne połączenie w stylu wysmakowania Steely Dan i melodyjności Wondera. Bardzo niedoceniana płyta. No i Lenny White na garach.
Będzie słuchane, a tymczasem...

Uriah Heep - Return To Fantasy (1975)
Najlepiej sprzedający się onegdaj album zespołu, pierwszy z Wettonem w składzie. Uproszczone nieco granie w stosunku do wcześniejszych płyt, stępione pazury, ale ciągle przytrafiają się magiczne momenty, choć zdecydowanie nie tak często, jakby się chciało.

Bart
album CD

PostWysłany: 24.11.2021, 22:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cynic - Ascension Codes
https://www.youtube.com/watch?v=ZWIaoiT6rUs

Pierwsze przesłuchanie z internetu, podczas gdy CD jest w drodze. Powinna zadowolić jednocześnie miłośników prog metalu/rocka, ambientu i może nawet jazzu (daleko idące stwierdzenie). A jak nie - to się nie znacie Wink Dla mnie bomba, długo czekałem i bez rozczarowania.
Powrót do góry
Crazy
digipack

PostWysłany: 25.11.2021, 09:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gacek napisał:
kto by mi uwierzył że 35 lat temu byli raperzy. Przecież młodzież myśli że wtedy się na glinianych tabliczkach pisało

Myślę, że młodzieży (w tym sensie, o którym tu piszesz) jest całkiem obojętne, czy to 35 czy 25 lat temu Wink

A Beastie Boysów też bym sobie posłuchał.

Ale wczoraj wieczorem, po nieprzyjemnych przejściach, postanowiłem zgrzytnąć czymś, co postawi mnie do pionu i padło na
P.J. Harvey - Rid Of Me
Postawiło.
Ciągle wątek na mnie czeka... Może się doczeka.
MichalP
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 25.11.2021, 11:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gacek napisał:
Beastie Boys - Licensed to Ill

Bardzo lubię i cenię, mam kilka na półce, podobnie jak wszystko Cypress Hill i uwaga większość WuTangClan Wink

Przecież to były czasy kiedy jeszcze skatersi słuchali Suicidal Tendencies i Anthrax i też chyba mało kto pamięta o tym.

A u mnie Fish - Vigil in the Wilderness of Mirrors, odkrywanie płyt na nowo trwa.
Powrót do góry
Maciek
box

PostWysłany: 25.11.2021, 11:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MichalP napisał:

Przecież to były czasy kiedy jeszcze skatersi słuchali Suicidal Tendencies i Anthrax i też chyba mało kto pamięta o tym.

Panie, Tony Hawk 3 to miał dopiero piękny zestaw:
https://vgost.fandom.com/wiki/Tony_Hawk%27s_Pro_Skater_3
Ile ja się tego nasłuchałem (i nagrałem). Wink
Gacek
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 25.11.2021, 21:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widzę że na forum siły nieczyste się przebudziły, frakcja olskulowo rapowo metalowa w natarciu Twisted Evil

MichalP napisał:

Mam takiego oryginała w pracy, facet żywcem z połowy lat 90. Do tego buszuje po ciucholandach i szuka ubrań z epoki.... mój ziom Laughing

W samochodzie znów Beastie Boys, żona mówi że nie gra jak w domu... a ja przypadkiem odkryłem że mógłbym może legalnie wymienić audio w samochodzie Twisted Evil
A w domku znów z owada:
Rush - Rush i Fly By Night
Oj z oryginału na sprzęcie stacjonarnym to brzmi jeszcze lepiej. Szczególnie Fly By Night bardzo zyskuje. Świetna płyta.
Powrót do góry
docent_chleb
singel analogowy

PostWysłany: 26.11.2021, 22:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W dawnych czasach miałem w genach pewną dezynwolturę, na przykład podarowałem koleżance włoską, analogową edycję " Furture Days" zespołu Can Smile
https://www.youtube.com/watch?v=wQxMB4Wk_y8
Powrót do góry
pratt
cylinder Edisona

PostWysłany: 27.11.2021, 16:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dlaczego sądzisz, że akt ten - szlachetny skądinąd - podpada pod dezynwolturę?

Monolord - No Comfort. Z tęsknoty za Kyussem
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 3126, 3127, 3128, 3129, 3130, 3131  Następny
Strona 3127 z 3131

Skocz do: