Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przy muzyce o turystyce ;-)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leptir
box

PostWysłany: 06.01.2022, 02:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fantastyczne zdjęcia Freefallu - aż się chce pakować plecak i jechać... Proszę o jeszcze - jeśli to dla Ciebie nie kłopot.
Crazy
digipack

PostWysłany: 06.01.2022, 05:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dołączam się do prośby. Ja tam nie wiem, National Geo czy nie, skoro nie słyszę audiofilskich różnic, to może i fotograficznych nie widzę, ale jakie oko mam, takie mam, i powiedziałbym to samo, co B.J.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Freefall
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 06.01.2022, 16:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za dobre słowa Smile.

Crazy napisał:
skoro nie słyszę audiofilskich różnic, to może i fotograficznych nie widzę

Myślę, żebyś jednak zobaczył. Polecam zajrzeć np. na forum Nikona. Niektórzy publikują tam takie foty, że to z kolei ja zaliczam opad szczeny, gdy to oglądam Cool.

W taki razie jeszcze parę zdjęć z Dolomitów.

Widoki na Masyw Rosengarten:

Taką kolejką można wjechać na Sassolungo Smile. Nie jechałem.

Widok na masyw Selli

Widoki z Piz Boe

Widoki przy zejściu z Piz Boe

Płaskowyż Puez:

Dodajmy, że wędrówki w miłym towarzystwie (częściowo widocznym na zdjęciu) Smile

To oczywiście tylko mała część z tego, co natrzaskałem podczas 2 tygodni w Dolomitach. Rzeczywiście jest tam przepięknie, no i pogoda dopisywała. Dwa dni z deszczem, ale poza jednym szczytem, udało się zrealizować cały plan Smile.
Powrót do góry
Crazy
digipack

PostWysłany: 13.01.2022, 22:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pratt napisał:
Crazy napisał:
A ja swoje dzieci - Sarnia Skałka, Hala Gąsienicowa i na Grzesia! A on, że mu się nie chce, bo już tam sto razy był. Każdemu jego Everest...

To Waść dziwną drogę obrałeś...no chyba, że zniechęcić latorośle chciałeś. Moja córka nie przejawiała czas jakiś mojej bezkrytycznej i nieskończonej miłości do Tatr...czas jakiś. Gdy uznałem, że da radę, zabrałem ją pewnego pięknego, wrześniowego dnia do Doliny Ciężkiej i przez Młynarza do Żabich Stawów. A kolejnego poprawiłem Drogą po Głazach na MSW. I od tej pory to ja stałem się tym bardziej gnuśnym, jeśli chodzi o wstawanie o 4 podczas wakacji.

Może i dziwną, ale ja lubię "po kolei". Do Doliny Ciężkiej i na Młynarza trafiłem w momencie kariery, gdy po polskiej stronie byłem już niemal (wtedy jeszcze: niemal) wszędzie, w tym w szeregu miejsc po 10+ razy... no i wtedy doceniłem, mam wrażenie, że głębiej, niż gdybym tam poszedł średnio orientując się, gdzie właściwie jestem.

Ponadto biorąc pod uwagę przebieg wzmiankowanych przez Ciebie tras, mogę raczej mieć sto procent pewności, że mówimy o nieco innym wieku dzieci. Ja pisałem o dzieciach lat KILKA.
Na zniechęcone nie wyglądają Wink
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
Strona 21 z 21

Skocz do: