Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ALBUM ROKU 1977 (edycja 2021/22)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monstrualny Talerz
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 14.01.2022, 22:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Meldujemy listy nr
14 Piotr
15 akukuuu

Zadziwia mnie ta nonszalancja z którą niektórzy ot tak w roku 77 wrzucają sobie niepełne listy...w kominku też palicie zwitkami stuzłotówek???

a jeśli już jestem w tej okolicy to włączmy sobie ten genialny A Fifth Of Beethoven Waltera Murphy z Gorączki Sobotniej Nocy tu na żywo jeszcze jak sądzę przed gorączką

https://www.youtube.com/watch?v=7JaHvcEiMBc

A propos jeszcze już nie wiem czego, chyba oceny jakości muzyki, to włączyłem sobie ostatnio na słuchawkach do jakiejś roboty składankę przebojów Abby i właśnie Saturday Night Fever - jak te wszystkie kawałki są nieprawdopodobnie dobrze wyprodukowane i zrobione, dopracowane, dlatego one tak świetnie brzmią, co często (a zwłaszcza obecnie, kiedy tę robotę robi komputer) jest nie do powtórzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Białystok
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 14.01.2022, 22:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Monstrualny Talerz napisał:
Meldujemy listy nr
14 Piotr
15 akukuuu

Zadziwia mnie ta nonszalancja z którą niektórzy ot tak w roku 77 wrzucają sobie niepełne listy...w kominku też palicie zwitkami stuzłotówek???

To mam swojej 20-tki nie wysyłać?
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 14.01.2022, 22:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bo wbrew pozorom łatwiej jest stworzyć w tak mocnym roczniku 20stkę, niż 40stkę. Taki żelazny top 1977 roku zrobiłem w 5 minut, problemy się zaczną w 3 dziesiątce i będzie dzielenie włosa na czworo.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Crazy
digipack

PostWysłany: 14.01.2022, 23:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Białystok napisał:

Wysyłaj, no coś Ty.

Tylko nie zapomnij o Ramones Cool
Freefall

PostWysłany: 14.01.2022, 23:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Crazy napisał:
Białystok napisał:

Wysyłaj, no coś Ty.

Tylko nie zapomnij o Ramones Cool

Ramones będzie na 21 Wink.
Powrót do góry
Białystok

PostWysłany: 15.01.2022, 00:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Freefall jak zwykle w 10! Smile
Crazy
digipack

PostWysłany: 16.01.2022, 15:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A u mnie będzie... już chyba wiem, na którym Wink

Ostatnie szlify i wysyłam listę do Talerza - na ostatni rzut poszło dziś studiowanie, jak właściwie wygląda w całości ten Star Wars Soundtrack. Trochę jest to skomplikowane, bo oryginalnie w 1977 John Williams wypuścił wersję, gdzie kolejność utworów była pomieszana (choć początek i koniec pozostały nimi), ale jakieś późniejsze reedycje, bardziej chyba teraz rozpowszechnione, trochę przywróciły kolejność chronologiczną, trochę też pozamieniały tytuły i w ogóle nagrania. Nie przestudiowałem tego z przesadną skrupulatnością, bo i nie wydaje mi się, żeby wpłynęło to głęboko na kształt całości. W każdym przypadku mamy:
a) niesamowite klasyki na miarę the best of wielkich mistrzów Smile
b) sporo dłużyzn typu orkiestrowe buczenie, które sprawdza się dobrze jako ścieżka dźwiękowa filmu, ale do słuchania jest nudne

Ogólnie moc klasyki jest niepodważalna i zasadne wydaje się umieszczenie tej pozycji wyżej od Pink Floyd Cool

Ale przecież nie wyżej od Ramones!
Freefall

PostWysłany: 16.01.2022, 17:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A po ułożeniu listy możesz odpocząć i wypić piwko Wink

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36
Strona 36 z 36

Skocz do: