Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Administracja i moderowanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 90, 91, 92

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gharvelt
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 24.02.2022, 22:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Posty obraźliwe, agresywne oraz zaśmiecające tematy wyleciały, co oznacza, że nie, nie można pisać nieodpowiednich treści bez konsekwencji.
gharvelt

PostWysłany: 25.02.2022, 10:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po wczorajszych wydarzeniach na Forum skontaktowałem się z Adminem, w efekcie czego zmianie uległy uprawnienia do zarządzania Forum dla mnie oraz Artura.O. Od tej pory mamy możliwość nadawania banów osobom, które na to zasłużą. Uwzględniając zarówno wczorajszy wieczór, jak i co najmniej kilka innych incydentów z ostatnich miesięcy, przypominam zbyt porywczym forumowiczom, aby trzymać nerwy na wodzy i przestrzegać zasad netykiety, kultury oraz Regulaminu Forum. Naprawdę nie warto uprzykrzać tutaj innym życia, ani dodawać pracy moderacji/administracji.
Crazy
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 02.03.2022, 23:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MichalP napisał:
obrzydliwy tekst skasowany z Forum

Jeżeli uważasz, że to nie przeczy zasadom normalnej dyskusji, to w każdym razie ja się z tym nie zgadzam.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gharvelt

PostWysłany: 02.03.2022, 23:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Owszem, przeczy, to absolutnie niedopuszczalne. Rzeczony post został wyedytowany: skasowałem tylko najbardziej obrzydliwy, zacytowany fragment. Resztę zachowałem, żeby nie było wątpliwości, jakie podejście po raz kolejny zaprezentował autor. Ponieważ niedawno otrzymał już ode mnie ostatnie ostrzeżenie, tym razem nie mogę zareagować inaczej: za notoryczne łamanie zasad Forum i kulturalnej dyskusji, prowokowanie oraz obrażanie innych użytkowników, a także zaśmiecanie innych tematów dla użytkownika MichalP ban do końca bieżącego tygodnia.
Andrzej
digipack

PostWysłany: 05.04.2022, 19:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć,
wykorzystując zdeponowaną u mnie kwotę 500 zł, zapłaciłem 172 zł za domenę rockjazz.pl. Ważna będzie do 10.04.2023.
A.
kłapouch
epka analogowa

PostWysłany: 11.07.2022, 11:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, mam pytanie do Admina.
Czy możliwe jest całkowite usunięcie konta? Mam tu na myśli "kłapouch bis" które to założyłem z powodu niemożności zalogowania się do konta "kłapouch". Ale po odzyskaniu tego prawowitego nie zamierzam już korzystać z konta "kłapouch bis", które pozostanie teraz "martwą duszą". Więc jeśli się da, to do kosza...... Very Happy
Jeśli jesteś na szczycie podchodzą do ciebie różni ludzie, stawiają drinki i klepią życzliwie po plecach. Jeśli jednak jutro z tego szczytu spadniesz ci sami ludzie naplują ci w twarz. Ale takie są reguły rock and rolla i ja je szanuje - Lemmy (1945-2015)
Powrót do góry
Admin
Site Admin

PostWysłany: 11.07.2022, 12:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Da się - już go nie ma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kłapouch
epka analogowa

PostWysłany: 11.07.2022, 13:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Admin napisał:
Da się

Szybko i sprawnie.... dzięki Adminie Very Happy
Jeśli jesteś na szczycie podchodzą do ciebie różni ludzie, stawiają drinki i klepią życzliwie po plecach. Jeśli jednak jutro z tego szczytu spadniesz ci sami ludzie naplują ci w twarz. Ale takie są reguły rock and rolla i ja je szanuje - Lemmy (1945-2015)
Powrót do góry
Admin
Site Admin

PostWysłany: 05.08.2022, 07:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Heh... rok temu za domenę i hosting poczty w nazwa.pl zapłaciłem dokładnie 639,60 zł a wczoraj dostałem fakturę pro forma na kwotę dokładnie 1168,50 zł Shocked
Można się spodziewać podobnego wzrostu cen za utrzymanie forum...
Powrót do góry
Admin
Site Admin

PostWysłany: 05.08.2022, 08:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Założyłem nową skrzynkę kontaktową (darmową) - patrz tutaj: http://www.rockjazz.pl/viewtopic.php?t=1142
Powrót do góry
esforty
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 06.08.2022, 19:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli trzeba jakiejś kasy, to się zrzucim! Przecież!
Admin
Site Admin

PostWysłany: 08.08.2022, 08:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

E nie trzeba, założyłem fajną skrzynkę: forum.dinozaurow@gazeta.pl
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 90, 91, 92
Strona 92 z 92

Skocz do: