Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czego teraz słuchacie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 570, 571, 572 ... 3033, 3034, 3035  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Two Moons
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 15.06.2009, 20:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

djmis napisał:
Ma to związek z Zeppelinami ?

Tak, mój Brat uwielbiał Schody Do Nieba. Jest już pewnie w połowie drogi...

P.S. To Jemu zawdzięczam przyspieszoną edukację muzyczną. Nigdy już nie będzie Dwóch Księżyców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
afterc
remaster

PostWysłany: 15.06.2009, 20:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sorry za trywialność mojego pytania.
Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 15.06.2009, 20:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

greg66 napisał:
WOJTEKK napisał:
The Eagles - Hell Freezes Over - w wersji z obrazkami - to jednak jest kawał koncertu...

a wstep i reakcja publiki do Hotelu California zabija.....

tam kilka rzeczy zabija równie skutecznie, ale ja chyba wolę Hotel California w wersji elektrycznej. Tak czy tak koncert po prostu piękny! Ale widać, że to jeszcze czasy sprzed DVD - smutna spuścizna po kasecie VHS - czyli czas koncertu ok. półtorej godziny.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Duch 1532
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 15.06.2009, 21:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"X"

Jedna z najczęściej słuchanych przeze mnie płyt ostatnio, a na pewno ulubiona elektronika - nie pozwala zasnąć i zarazem nie burzy koncentracji.
Powrót do góry
Majkel
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 15.06.2009, 22:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeff Wayne's Musical Version Of War Of The Worlds (30th Anniversary Limited Edition, że się pochwalę Wink ) - płyta nr2
digipack

PostWysłany: 16.06.2009, 03:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jimi Hendrix - Band of Gypsys

Może to ze zmęczenia, ale nadal nie mogę polubić. Za mało grania, za dużo takiego se tam pitolenia.
Powrót do góry
Janek
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 16.06.2009, 06:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Majkel napisał:
Jeff Wayne's Musical Version Of War Of The Worlds (30th Anniversary Limited Edition, że się pochwalę Wink ) - płyta nr2

ostatnio w telewizji był film Spielberga na podstawie książki i powiem, był zarąbczasty. Smile
Powrót do góry
Jakuz
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 16.06.2009, 10:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co prawda djmiś kazali inaczej, ale coś mnie na heavy brzmienia wzięło, i z takiego fajnego źródła sobie słucham :
http://www.nutsie.com/digitaldreamdoor/100%20Greatest%20Metal%20Guitar%20Riffs/4416435
Powrót do góry
Procella
album CD

PostWysłany: 16.06.2009, 10:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Crowley napisał:
Jimi Hendrix - Band of Gypsys

Może to ze zmęczenia, ale nadal nie mogę polubić. Za mało grania, za dużo takiego se tam pitolenia.

Ale "Machne Gun" zabija.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Crowley
digipack

PostWysłany: 16.06.2009, 11:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Procella napisał:
Ale "Machne Gun" zabija.

No właśnie. Zabija nudą. Embarassed Nie chcę tu nikogo prowokować, ani udowadniać czegokolwiek, bo wiem że wiele osób bardzo ten album lubi. Po prostu mi się nie podoba. Smile

W ramach rehabilitacji po Jimim AC/DC - Live Smile
Powrót do góry
afterc
remaster

PostWysłany: 16.06.2009, 11:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Crowley, posłuchaj proszę Tattoo'd Lady Gallaghera z Irish Tour. Muzyczna orgia w stylu Alchemii. Nie powinieneś się nudzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crowley
digipack

PostWysłany: 16.06.2009, 12:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie Gallagher jest ok. Niby podobne granie do Hendrixa a wchodzi dużo lepiej.
Powrót do góry
(djds)
epka analogowa

PostWysłany: 16.06.2009, 13:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mike Oldfield - Music Of The Spheres (2007 r.)

Bardzo przyjemna płytka, zwłaszcza jako odprężenie po ciężkim dniu w pracy.
Powrót do góry
Jakuz
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 16.06.2009, 18:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie klasyka :

Kansas - Song For America

Przedtem słuchałem Leftoverture i przy dźwiękach "Magnum Opus" już mi się wydawało, że słucham najlepszego Kansasa. "Song For America" poparta "Lamplight Symphony" oraz "Incomudro" przywróciło normalność Wink
Powrót do góry
greg66
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 16.06.2009, 19:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pop Masina - Kiselina /73/

hard rock z Jugosławii śpiewany po jugosłowiańsku - może być.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 570, 571, 572 ... 3033, 3034, 3035  Następny
Strona 571 z 3035

Skocz do: