Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprzedam, kupię, zamienię
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 27.11.2021, 10:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Goran napisał:
Sprzedam wzmacniacz Yamaha A-S301 Wzmacniacz w bardzo dobrym stanie, kupiłem go do drugiego pokoju ale praktycznie tylko sporadycznie był włączany.Stan jak ze sklepu- oryginalne opakowanie, papiery, kolor czarny. Cena 900zł z kosztami kuriera.

Ten model, co poniżej? Może Gacek kupi - on szuka wzmacniacza.

Goran
epka kompaktowa

PostWysłany: 27.11.2021, 11:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ten ci sam. Naprawde bardzo ładnie to gra , szczególnie przy włączonym pure direct.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gacek
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 29.11.2021, 21:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakby kto chciał to wystawiłem na aukcje kilka nowych, zafoliowanych płyt CD, których nie zdążyłem "wykorzystać" a trochę potrzebuję kaski. Jest trochę Stonesów, kilka The Cure, Dire Straits, jakaś Metallica, Temple of Dog i inne + winyl Siouxsie & The Banshees - Juju.
Pewnie bym nie reklamował ale licytacja od złotówki, płyty nowe zafoliowane więc raczej okazyjnie, jak ktoś ma ochotę to zapraszam.
https://allegro.pl/uzytkownik/gacek778
Ostrzegam tylko że niektóre pudełka pomimo że są zafoliowane posiadają nadpęknięcia.
Powrót do góry
Goran
epka kompaktowa

PostWysłany: 03.12.2021, 08:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sprzedam The Band - The Last Waltz 3lp, wytw.Suzy Zagreb, w środku mały album ze zdjęciami, stan płyt EX. Cena 90zł + przesyłka.
Goran
epka kompaktowa

PostWysłany: 19.12.2021, 13:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam ważną sprawę. Kilka miesięcy temu poznałem na Ukrainie w Stryju młode małżeństwo zakochane w muzyce , słuchaja praktycznie wszystkiego. Używaja kaset magnetofonowych i jest to bardzo pokazna kolekcja (prawdopodobnie wszystko to piraty kupowane na tamtejszych bazarach) Dla nich muzyka to wielka pasja. Niestety wysiadł im stary deck z wieży stereo (jakaś tania Aiwa) Nikt juz tego nie chce tam naprawic. Obiecałem im ze dam im swój magnetofon , myslałem że jest jeszcze sprawny ale przeleżał wiele lat w piwnicy i wykończyła go wilgoć. Stąd i prosba może ktos ma niepotrzebny deck i tanio lub za koszt wysyłki mógłby ich poratować?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Strona 41 z 41

Skocz do: