Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ALBUM ROKU 1976 (edycja 2020/2021)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 76, 77, 78

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bart
album CD

PostWysłany: 23.03.2021, 21:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gharvelt napisał:

Gratulacje dla Barta który słusznie przewidywał swoją wysoką pozycję w głównonurtowcu i - jak się okazało - wyraźnie zwyciężył w tej kategorii.

A bo żem się wkurwił przed zrobieniem listy. Postanowiłem, że nie będzie głosów "po znajomosći", "z sentymentu" i " z litości" (złamałem tą zasadę tylko raz, dla kiepskiego Black Sabbath, bo ich kocham: "I would do anything for love"). Na slusznym wkurwie i prawdopodobnie pierwszy raz w życiu udało mi się coś zrobić bez "overthinking". Głosowałem tylko na 35 płyt, nie dopychając listy na siłę. Wyszło jak najbardziej spontanicznie i od serca. Na trzeźwo bym tak nie potrafił!

To był rocznik, gdzie wielu moich ulubionych topowych wykonawców nagrało płyty .... meh... Musiałem ich za to ukarać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gharvelt
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 23.03.2021, 21:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bart napisał:
Wyszło jak najbardziej spontanicznie i od serca. Na trzeźwo bym tak nie potrafił!

Właściwie, to jest myśl - do rozważenia w przyszłości Smile
esforty
digipack

PostWysłany: 24.03.2021, 08:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Crazy napisał:
Właśnie słucham Rhythmatism. Słabe mam warunki odsłuchu, ale brzmi bardzo interesująco. A esforty dał na drugim, a wcześniej ani słowem nie zanęcił, to niby skąd miałem wiedzieć, że to trzeba słuchać? Wink

kiedy...

esforty napisał:
Wygląda, że mam już pogląd na 1976 z mojego punktu widzenia. Właściwie zostaje tylko jedna zagwozdka: jak rozstawić dubleton Steve'a Reida?

Po pierwsze, brakło mi leksykalnego polotu, by cokolwiek sensowego uszczknąć z wartości jaką w muzyczny 1976, wniósł Reid Embarassed
Po drugie pierwsze, przyszło mi do głowy , że to postać szerzej TU znana i znajdą się chętni, by choć jedną z tych dwu popełnionych w roczniku, na własnych listach umieścić.
A wobec tego <słuchajta> Steve'a Reida Wink

Monstrualny Talerz napisał:
...
156. Lewis, Ramsey - Salongo 41 pkt (esforty 10/Monstrualny Talerz 17/Crazy 14)
...

I to także, odkrycie(dla mnie) 1976. Talerzu , dzięki!

Ukłony dla <Głównonurtowców> , wszak to dowód, że najlepiej ogarnęli materię muzyczną rocznika i nie meandrują (jak niektórzy Embarassed ) po jakichś Tomach Waitsach...

Aha! Fajnie, że Jazz Celula...
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 76, 77, 78
Strona 78 z 78

Skocz do: