Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przy muzyce o przyrodzie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 26.10.2021, 07:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zawsze to lepiej, gdy drapieżnik upoluje, niż samochód przejedzie. Koło mojej pracy mieszkał dość spory zając szarak, widywałem go od kilku lat w pobliżu - pamiętam, jak kiedyś pilnowałem studentów na egzaminie i przez okno widziałem tego zająca buszującego wśród krzaków. Kiedyś szedłem rano do pracy i zobaczyłem go na ulicy, rozjechanego przez jakiś samochód... Crying or Very sad
Bart
album CD

PostWysłany: 26.10.2021, 15:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadza się, co w naturze, to niech zostanie w naturze.
Ilość przejechanych skunksów, oposów i wiewiórek w mojej okolicy jest ogromna - widuję po kilka dziennie na drodze do/z pracy. A blisko mojego domu jest jezioro z wąską dwupasmową drogą dojazdową wokół jeziora, z solidnym ograniczeniem prędkości: idioci jeżdżą i tak za szybko i zabijają kaczki i gęsi, które gromadnie przechodzą całymi rodzinami/stadami przez jezdnie w drodzę do/z lasu na jezioro. W tym roku przejechali matkę kaczkę z dwojgiem dzieci, zostawiając dwa małe pisklaki. Co dzień podczas spacerów obserwowaliśmy dwa małe jeszcze bez doroslego upierzenia, pływające po jeziorze, chyba po kilku dniach zostały zaadoptowane przez inną kaczą rodzinę (albo przynajmniej tak wolę myśleć). Zawsze ogromnie szkoda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 27.10.2021, 07:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj na naszym osiedlu zginął kotek pod kołami. Nie wiem, czy był bezdomny, czy wychodzący. W ogóle to jest główny powód, dla którego moje koty nie wychodzą z domu: już nie pierwszy raz widzę w mojej okolicy przejechanego kota, bardzo przykry widok. Psom się to rzadziej zdarza.
Bart
album CD

PostWysłany: 27.10.2021, 14:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moje też nie wychodzą. A kot sąsiadów, który morduje ptaki, wiewiórki i inne małe gryzonie, czasami ma złe pomysły tak jak drzemka na środku ulicy, na cieplutkim, nagrzanym asfalcie (albo death wish):

Powrót do góry
Gacek
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 02.11.2021, 23:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=K9U1-_JD9BM

W sumie nie wiem gdzie to wkleić. Chyba ten temat mi pasuje bardziej od filmowego.

Świetnie zrealizowany film o tym co od czasów wojny zalega na dnie Bałtyku. Chylę czoła przed autorem za tak skrupulatne omówienie tematu.
Nie chodzi o straszenie końcem świata tylko o to że ten problem sam nie zniknie jak zmienimy słomki z plastikowych na papierowe. A problem jest bo ciężko sobie wyobrazić ogrom broni zatopionej w Bałtyku. Bez strasznej muzyki, dopowiadania historyjek i innych bzdur - rzetelny dokument o tym co na ten moment wiadomo.
Tak z 16 półek wyżej od telewizyjno prasowego bełkotu. Dobrze że chociaż w internecie są rzetelni dziennikarze Rolling Eyes
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Strona 17 z 17

Skocz do: