Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przetrwają najsilniejsi - Euro 2020 (w 2021 roku)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 47, 48, 49  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 05.06.2021, 09:00    Temat postu: Przetrwają najsilniejsi - Euro 2020 (w 2021 roku) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To ja, samozwańczy dyrektor konkursów piłkarskich.

Za kilka dni zaczynają się mistrzostwa Europy w piłce nożnej - sportowa impreza numer pięć na świecie. Nasi znowu grają - zobaczymy jak im wyjdzie.

I znowu będziemy się bawić w typowanie.

Regulamin:

1. Zasady punktowania
a) 1 pkt za trafiony typ + 1 pkt za trafiony dokładny wynik
b) W fazie pucharowej - trafienie wyniku (90 minut + dogrywka) + trafienie zwycięzcy - 3 pkt.; trafienie tylko zwycięzcy - 1pkt

2. Typowanie.
Typowanie odbywa się w tym wątku i każdorazowo zamykamy je w dniu meczu o godzinie rozpoczęcia pierwszego spotkania. Dla porządku nie typujemy z większym wyprzedzeniem niż 24h (chyba, że komuś coś losowo wypadnie i nie może inaczej). Jeżeli ktoś nie zdąży przed pierwszym może typować mecze które się jeszcze nie rozpoczęły.
Czasu do typowania przestrzegał będę bardzo skrupulatnie - późniejszych już nie będę uwzględniał - nawet tych spóźnionych o minutę.Typy mają być wyboldowane!. Proszę o nieedytowanie postów z typami.

3.Nagrody - liczę na ewentualnych sponsorów - zawsze coś tam do puli nagród wpadało.

W wypadku równej liczby punktów - liczy się ilość punktów zdobytych w fazie pucharowej, przy równej ilości punktów i w tym wypadku - liczba trafień dokładnych, "w punkt". W przypadku remisu w konkursach "etapowych" - decyduje ostateczna liczba punktów w klasyfikacji ogólnej.

Pierwszy mecz 11.06.2021 o godzinie 21:00

Czyli Keep rockin' o i niech się toczy gała!

I będą nagrody rzeczowe!

Jako ukryta opcja niemiecka dla najlepiej obstawiającego wyniki grupy F - płyta The Rolling Stones - Aftermath, a dla najlepszego typera w całej zabawie - dwie płyty z zestawu - Tom Petty & The Heartbreakers - You're Gonna Get It, OMD - Architekture & Morality, Wolfmother - Cosmic Egg, Collage - Safe (promo CDS)

http://artrock.pl/

Ostatnio zmieniony przez WOJTEKK dnia 15.06.2021, 16:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
B.J.

PostWysłany: 05.06.2021, 09:30    Temat postu: Re: Przetrwają najsilniejsi - Euro 2020 (w 2021 roku) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O! i super Exclamation

WOJTEKK napisał:
b) W fazie pucharowej - trafienie wyniku (90 minut + dogrywka) + trafienie zwycięzcy - 3 pkt.; trafienie tylko zwycięzcy - 1pkt[/b]

A może jeszcze za trafienie wyniku (90 minut + dogrywka) - 2 pkt. Question
bo karne to loteria (podobno).
WOJTEKK

PostWysłany: 05.06.2021, 11:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niee, nie ma co mnożyć bytów ponad konieczność. Była kiedyś tak propozycja, ale pamiętam, że zgodnie z tego zrezygnowaliśmy.

Powrót do góry
B.J.

PostWysłany: 05.06.2021, 15:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale przyznasz, że trudniej trafić dokładny wynik bramkowy po dogrywce, niż tylko wytypować kto przejdzie - byłby ten punkcik premią za tę różnicę.
WOJTEKK

PostWysłany: 05.06.2021, 16:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dlatego w fazie pucharowej jest 3 punkty za dokładne trafienie. Zresztą popatrz, ktoś trafi wynik np. 1:1 a nie trafi zwycięzcy bo karne, i 2 punkty, a drugi trafi zwycięzcę ale nie trafi wyniku - i co 1 punkt? Promujemy tych co prawidłowo wskażą zwycięzców.

Powrót do góry
Crazy
digipack

PostWysłany: 06.06.2021, 20:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trzeba będzie się wkręcić na nowo... trzy lata przerwy to dużo, a ze mnie taki kibic, co ogląda tylko Mundial i Euro. Na klubową czasem zerknę, ale jak ja się mogę przejąć tym, czy wygra jakiś klub czy inny?... Neutral

Tymczasem od ostatniego Mundialu minęły nietypowo trzy lata, może się łacno okazać, że ci, co wtedy byli dobrzy, obecnie już są passe. Chyba niewiele zwojuję w tej grze, ale chętnie się dołączę.
WOJTEKK

PostWysłany: 06.06.2021, 20:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie przejmuj się, czasy takie ze typowanie to wróżenie z fusów. przy czym bardziej stawiam na skuteczność wróżenia z fusów, niż jakiegoś merytorycznego podejścia - co kto gra - nie wiadomo. Przynajmniej z 8 drużyn mozna typować na majstra i żadnej w tym sensacji nie będzie. Na pewno nie ma zdecydowanego faworyta. Sezon ligowy był ciężki, długi i nietypowy, paru grajków połapało kontuzje, paru pochorowało się na COVIDA - czort wie jak to wszystko będzie wyglądało. Ja na przykład nie mam zielonego pojęcia co gra nasz manschaft i wcale się nie zdziwię jeśli dostaniemy oklep od Słowacji.

Powrót do góry
Leptir
box

PostWysłany: 07.06.2021, 08:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gorzej, że mam podejrzenie, że również nasz sztab trenerski nie ma pojęcia co gra nasza repra. Wink Faktycznie, trudno teraz cokolwiek sensownie przewidywać. Trzeba będzie stosować rozpoznanie bojem. Smile
WOJTEKK

PostWysłany: 07.06.2021, 08:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A wyjście z grupy może być bardzo problematyczne nawet jeśli wygrają ze Słowacją. Bo jeśli będą mieli ujemny bilans bramkowy to z 3 punkatmi nie wyjdą. Musieliby wysoko wygrać ze Słowacją i nisko przegrać ze Szwecją (możliwe) i nisko z Hiszpanią, a tu jak się Spaniele rozpędzą to mogą nas nawet piątką pogonić.
Jeśli przed Euro 2016 byłem ostrożnym optymistą, tak teraz raczej nie jestem nic, bo nawet nie wiadomo na co stać naszą squadra bianco-rosso.

Powrót do góry
Leptir
box

PostWysłany: 07.06.2021, 10:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Faktycznie - trudno powiedzieć. Mecz z Islandią może co nieco pokazać, bo to ma być (chyba) próba generalna przed Euro - czyli zakładam, że wyjdzie mniej więcej taki skład, jaki ma grać na turnieju.
Okechukwu
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 07.06.2021, 11:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam złe przeczucia, boję się, że skończy się na jednym punkcie (ze Słowacją). Islandia nie będzie zbyt miarodajnym testerem (jak rozumiem, ma "imitować" Szwecję), bo w ostatnich latach bardzo obniżyli poziom i to nie jest ta sama drużyna, która dawała czadu na poprzednim Euro. Lepsza byłaby Norwegia - choć ta (mimo że z Haalandem i Sorlothem) też nie błyszczy.
Na czarnego konia turnieju typuję Danię - wg mnie daleko zajdą, kapitalnie grają ostatnio, mają zbalansowany team.
Czarny "konik" (tzn niespodzianka mniejszego kalibru, typu wyjście z grupy)- Macedonia.
Natomiast inny debiutant - Finlandia polegnie wg mnie z kretesem- Belgia z Danią przejadą się po Finach ostro i nieubłaganie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crazy
digipack

PostWysłany: 07.06.2021, 22:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Okechukwu napisał:
to nie jest ta sama drużyna, która dawała czadu na poprzednim Euro

W 2016 byłem w Londynie akurat świeżo po tym, jak Islandczycy rozjechali Angoli. Było jakoś dziwnie nieswojo na ulicach Wink

Okechukwu napisał:
Na czarnego konia turnieju typuję Danię - wg mnie daleko zajdą

No dobrze, ale czy tam gra jeszcze Michael Laudrup? Albo chociaż Jon Dahl Tomasson?! Bo tym zawsze najbardziej kibicowałem, ale teraz obawiam się, że nie znam ani jednego zawodnika...
WOJTEKK

PostWysłany: 07.06.2021, 22:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Crazy napisał:

W 2016 byłem w Londynie akurat świeżo po tym, jak Islandczycy rozjechali Angoli. Było jakoś dziwnie nieswojo na ulicach Wink

Zapewne w Edynburgu lub Glasgow - wręcz przeciwnie Very Happy

Crazy napisał:
No dobrze, ale czy tam gra jeszcze Michael Laudrup? Albo chociaż Jon Dahl Tomasson?! Bo tym zawsze najbardziej kibicowałem, ale teraz obawiam się, że nie znam ani jednego zawodnika...

Mają kilku bardzo solidnych grajków, ogranych w Bundeslidze, np w Lipsku czy Dortmundzie

Powrót do góry
gharvelt
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 07.06.2021, 23:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Crazy napisał:

Też się zatrzymałem na tym etapie Rolling Eyes Niestety, nie grają, ale za to Schmeichel w bramce jak najbardziej Wink
Okechukwu
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 08.06.2021, 08:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie tylko z Bundesligi, bo np. jest Eriksen z Interu (wcześniej w Totttenhamie), bodaj ich największa gwiazda. Jest Kjaer z Milanu- ostoja defensywy. Jest Højbjerg - podstawowy zawodnik Tottenhamu. Jest Wass z Walencii. W przeciwieństwie do nas mają praktycznie na każdej pozycji grajka z czołowych klubów angielskich, niemieckich, hiszpańskich czy włoskich. I to jest ten balans, którego nam brak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 47, 48, 49  Następny
Strona 1 z 49

Skocz do: