Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Budgie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Heartbreaker
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 16.09.2021, 10:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O tej kaszanie na białostockiej Gwardii opowiadał mi kumpel, który przyszedł wtedy zobaczyć Budgie. Szkoda, bo mógł usłyszeć nawet "Bread Fan" Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paweł
epka kompaktowa

PostWysłany: 16.09.2021, 10:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maciek napisał:
A na TSA w Bravo, w podobnym okresie, byłeś?

Nie byłem, nie znam tego miejsca (akurat w Gliwicach nigdy nie byłem na żadnym koncercie). TSA widziałem na pewno dwa razy w Tychach. Raz na Dniach Tychów, chyba w 2005 (niebiletowana, darmowa impreza – w podobnych okolicznościach, na Dniach Wrocławia, widziałem Satrianiego Smile). Drugi raz na Paprocanach, na festiwalu Ku Przestrodze (i to był na pewno 2005 rok).

Heartbreaker napisał:
O tej kaszanie na białostockiej Gwardii opowiadał mi kumpel, który przyszedł wtedy zobaczyć Budgie. Szkoda, bo mógł usłyszeć nawet "Bread Fan" Very Happy

Rzadkie, trudno dostępne nagranie. Wink
Powrót do góry
Maciek
box

PostWysłany: 16.09.2021, 11:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
na Dniach Wrocławia, widziałem Satrianiego )

Tu też byliśmy razem Wink Aczkolwiek wtedy Satriani był już u mnie w odwrocie i bardziej się skupiałem na piwie.
Paweł
epka kompaktowa

PostWysłany: 16.09.2021, 11:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kolejny punkt na trasie naszego tournee. Smile Już mogłem legalnie piwkować, ale jeszcze się skupiałem na Satrianim Wink (choć też już powoli był u mnie w odwrocie).
Powrót do góry
Cure
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 16.09.2021, 11:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłem tam i ja Smile

A dzień przed koncertem poznałem moją przyszłą żonę.
Maciek zrobił nawet nam fotę z ukrycia, którą (zapewne przy okazji zmiany telefonu) odnalazł, wydrukował i wręczył nam bodaj w okolicach ślubu Smile
Paweł
epka kompaktowa

PostWysłany: 16.09.2021, 12:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Łał, co za historia! Czyżby Maciek, cykając tę fotkę, słyszał już dźwięk weselnych dzwonów? Very Happy A zaprosiliście Satrianiego na ślub? Wink
Powrót do góry
Cure
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 16.09.2021, 12:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paweł napisał:
Łał, co za historia! Czyżby Maciek, cykając tę fotkę, słyszał już dźwięk weselnych dzwonów? Very Happy A zaprosiliście Satrianiego na ślub? Wink

Jako, że muzycy rockowi to zazwyczaj niezłe herbatniki, nie zrobiłem tego.
Bałem się, że wypije całą wódkę Wink
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

Skocz do: