Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problemy i sugestie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 77, 78, 79, 80  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 02.09.2021, 08:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki Smile
gharvelt

PostWysłany: 02.09.2021, 08:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za reakcję. Dopełniłem dzieła kasując większość ostatnich postów Aptekarza (i przy okazji wyczyściłem reakcje na nie, żeby zachować spójność dyskusji). Jeśli to nie pomoże, następnym razem trzeba zaaplikować mocniejsze lekarstwo - nie życzymy sobie tutaj agresji, chamstwa i zaczepiania użytkowników.
kłapouch
epka analogowa

PostWysłany: 02.09.2021, 08:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sugerowałem kilka minut temu usunięcie postu Aptekarza w naszej najsmutniejszej rubryce..... okazuje się, że narozrabiał też w innych tematach. Żółta kartka dla tego pana to minimum. Dzięki za szybką interwencję Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gharvelt

PostWysłany: 02.09.2021, 09:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też zauważyłem i już posprzątałem. Z ostatnich jego postów zostawiłem tylko jeden, który można jeszcze uznać za - w jakimś stopniu - merytoryczny.
Leptir
box

PostWysłany: 02.09.2021, 09:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Również dziękuję za szybką reakcję. Przykro czytać takie posty i agresywne zaczepki - a zwłaszcza w wątku pożegnań.
Bednaar

PostWysłany: 02.09.2021, 09:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ten jego wpis w wątku pożegnań zapalił u mnie czerwoną lampkę, przejrzałem jego inne wpisy - rasowy troll.
Aptekarz
krucha płyta jednostronna

PostWysłany: 02.09.2021, 10:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W wątku pożegnań nie było żadnej zaczepki. Śmierć jest naturalną koleją rzeczy w życiu człowieka, a w wieku muzyków owego zespołu nie jest niczym nadzwyczajnym. O śmierci powinno się mówić głośno, gdyż nie jest niczym godnym potępienia, a do tego jest niezależna od nas.

Ataków personalnych - skoro to ich dotyczyło ostrzeżenie- nie będzie, ale nie wiem czemu użytkownik Bednaar tak zwyczajnie na mnie tu doniósł. Za tak antyspoleczną postawę również należy się ostrzeżenie.

Zróbcie burzę mózgów jak możecie zrekompensować mi krzywdy doznane w tej chwili już od 3 użytkowników tego forum. I pamiętajcie - ja zawsze wracam.
Powrót do góry
Leptir
box

PostWysłany: 02.09.2021, 11:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Antyspołeczną postawą są ataki personalne. Świetnie, że Bednaar wykazał się odpowiedzialnością i zwrócił na to uwagę. A obstawianie śmierci człowieka jest czymś obrzydliwym. Ciekaw jestem jaka jest Twoja pozycja w takim rankingu Aptekarzu? Jak to oceniasz? Jak to oceniają Twoi znajomi?

A co do Twoich powrotów - nie jesteś tutaj pierwszym trollem, do tej pory udawało nam się z nimi radzić. Mam nadzieję, że tak będzie i teraz. Tak, wiem, że nie należy Cię karmić - piszę to raczej do innych, którzy lubią takie rozrywki, jak Ty.
Bednaar

PostWysłany: 02.09.2021, 16:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aptekarz napisał:

Ataków personalnych - skoro to ich dotyczyło ostrzeżenie- nie będzie, ale nie wiem czemu użytkownik Bednaar tak zwyczajnie na mnie tu doniósł. Za tak antyspoleczną postawę również należy się ostrzeżenie.

Wykazałem postawę zgodną z moim sumieniem i z moimi poglądami. Nie wolno żartować ze śmierci i robić zakładów, jak na wyścigach konnych.
Jak wspomniał Leptir - ataki personalne na Rory'ego to jest właśnie postawa antyspołeczna. W sumie żal mi Ciebie, Aptekarzu - tego rodzaju zachowanie jest często wynikiem jakichś kompleksów, traumy... Ale nie tędy droga.
Artur.O
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 02.09.2021, 17:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już wczoraj widziałem kilka postów Aptekarza nastawionych wyłącznie na prowokacje w stronę Rorego i bez słowa usunąłem. Zresztą podejrzewam, że to ta sama osoba, która na blogu Rorego już od dawna ma bana na komentarze za wciąganie autora bloga w długie, bezsensowne dysputy i tego właśnie typu prowokacje, które więcej niestety mówią o ich nadawcy, niż o adresacie i obawiam się, że na forum owa osoba zarejestrowała się wyłącznie po to, aby dojeżdżać Rorego innym, wciąż dostępnym sobie, kanałem.

Tak więc myślę, że można nawet nie bawić się w ostrzeżenia, a od razu wlepić bana - chyba, że jednak jakiś cudem pan farmaceuta jednak będzie zainteresowany rozmową z nami o muzyce na akceptowalnym poziomie dyskusji (w co wątpię).
Adrithgor
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 02.09.2021, 18:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możliwe, że to DziadMarvin z ani rock ani metal forum [*], autor tego albumu, https://rateyourmusic.com/release/album/me%D0%B8talstorm/mnieniema/, z którego dosłownie każdy miał bekę, więc usunął możliwość przesłuchania go Laughing
Polecam wejść na tamto forum i zobaczyć jego niezmiernie zabawne wpisy o "wirtuozerskich partiach gitary" na tamtym albumie, gdyż pisał tak zanim każdy ogarnął, że to jego "dzieło".

https://rateyourmusic.com/~Adrithgor
Powrót do góry
Bednaar

PostWysłany: 03.09.2021, 07:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszedłem na to forum i trochę poczytałem. Już pomijając fakt, że muzycznie kompletnie nie moja tematyka (choć jakiś temacik o jazzie jest), to mam wrażenie, że przede wszystkim każdy każdemu dogryza, celebruje własne ego i nie przebiera w słowach (mało eleganckie wypowiedzi, rzucanie mięchem itp). Sorry, ale takie szczeniackie klimaty. Co ciekawe, jest tam parę userów, których nicki kojarzę z FD - co tam Panowie robicie, nie szkoda Wam czasu?
Białystok

PostWysłany: 03.09.2021, 07:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tamte forum praktycznie od roku czy nawet dwóch jest praktycznie martwe.
Może szczeniaki wydoroślały. Wink
SafeMan
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 03.09.2021, 07:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja tamto forum bardzo dobrze wspominam, bo to właściwie jemu zawdzięczam swoje szybkie i mocne poszerzenie horyzontów muzycznych. Co jak co, ale nacisk na ambitną i odważną muzykę mi bardzo odpowiadał. Z kolei uważałem wtedy FD za zbyt zabetonowane muzycznie Wink
Powrót do góry
Oleeks
kaseta "metalówka"

PostWysłany: 03.09.2021, 09:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

SafeMan napisał:
A ja tamto forum bardzo dobrze wspominam, bo to właściwie jemu zawdzięczam swoje szybkie i mocne poszerzenie horyzontów muzycznych. Co jak co, ale nacisk na ambitną i odważną muzykę mi bardzo odpowiadał. Z kolei uważałem wtedy FD za zbyt zabetonowane muzycznie Wink

A to dokładnie moje spostrzeżenia. Przy czym jak się zaczęło tam robić trollersko i mało muzycznie to przestało mnie to forum interesować.

Dobra rada na użytkowników jak Aptekarz, to po prostu nie wchodzić w dyskusje i czekać na usunięcie takich postów. Choć muszę przyznać, że sposób w jaki działa nasz kolega jest bardzo skuteczny, także przyznaję medal z ziemniaka za udany trolling Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 77, 78, 79, 80  Następny
Strona 78 z 80

Skocz do: