Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problemy i sugestie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 81, 82, 83  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gharvelt
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 12.11.2021, 14:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bananamoon napisał:
Połączyć wątki elektroniczne? - świetny pomysł.
Wykonanie? - niewykonalne, więc zamykamy jeden z nich.
W jakim celu?
Nie masz narzędzi, żeby nakierować wpisy na jeden tor, więc psujesz to co dobre, co nikomu nie wadzi (bo rozumiem, że Tobie obecny układ elektroniki strasznie przeszkadza / bruździ?).
Mało tego, nie pytasz o zdanie zainteresowanych, którzy tworzyli elektroniczne wątki, którzy chcieli się dowiedzieć z nich czegoś nowego, wziąć z mądrości innych coś dla siebie (bo ja, właśnie po to jestem / a raczej byłem w tym wątku), a także, dać coś od siebie (być może), poświęcając swój cenny czas.

Nie, nie przeszkadza mi obecny układ elektroniki, choć dostrzegam w tym pewien nieporządek, brak konsekwencji, które naprawiłoby połączenie wątków. Oczekiwałem dyskusji, w tym celu temat omawiany był/jest publicznie i każdy może się wypowiedzieć. To, że nie nie wymieniłem z nicków wszystkich uczestników tamtych wątków z pytaniem skierowanym bezpośrednio do nich, nie oznacza, że nie mogą się wypowiedzieć, ani że ich głosy nie są istotne.

bananamoon napisał:
Jest stara, sprawdzona zasada - żeby nie wypowiadać się na tematy, które nas nie interesują lub, o których nie ma się pojęcia (zważ, że nie śmiem decydować jaki kształt mają przybierać pogawędki o piłce nożnej).

Wygląda na to, że jako osoba o znikomym pojęciu na tematy (i to nieliczne z nich) z Forum nie nadaję się do roli moderatora. Pytanie, czy w naszym gronie znajdzie się choćby jeden omnibus, który będzie miał wystarczające pojęcie o nich wszystkich? Czy też każdy wątek powinien mieć swojego moderatora?

bananamoon napisał:
Nie przeszkadza Ci (chociażby), bezmyślne zaśmiecanie tematów poprzez wklejanie, gdzie popadnie, półstronicowych linków ze Spotify?
...i z mojej strony, to żaden zarzut; to bardzo dobrze, że masz swoje zdanie i wizję działania, ale już usprawiedliwianie pozornego obiektywizmu, nie jest w dobrym guście.

1) Linki prowadzą akurat do muzyki, a nie, dajmy na to, ogłoszeń motoryzacyjnych czy artykułów prasowych o stanie gospodarki;
2) Nie otrzymywałem do tej pory uwag od forumowiczów, że takie posty im przeszkadzają;
3) Wszystkie (albo niemal wszystkie?) takie posty zostały napisane przez jednego użytkownika. Zdecydowaną większość z nich, w porozumieniu z ich autorem, przeniosłem do jednego, świeżo wydzielonego tematu - kogo bardzo te wpisy zniesmaczają, może tam zwyczajnie nie zaglądać.

bananamoon napisał:
A skoro, tak ochoczo przystajesz i w okamgnieniu realizujesz wszelkie prośby userów, to zapewne przychylisz się do mojej?
Może by tak zamknąć zakładkę "Płyty", zdjąć ten krzyż z ramion użytkowników forum (nie obarczać ich bezowocnymi głosowaniami), nakierować forumowiczów na dyskusje o muzyce?
Oczywiście okresowo, nie docelowo?

Prośby o modyfikacje postów własnych zawsze uwzględniam i staram się, o ile to możliwe, realizować. Prośba o zamknięcie działu, w którym udziela się kilkadziesiąt osób, to jednak inny kaliber - z zasady nieco (ale tylko nieco) bliższy dyskusji o łączeniu/zamykaniu wątków elektronicznych. Zatem i o tym można podyskutować, nie widzę przeciwwskazań, choć wątpię, żeby ten pomysł wzbudził entuzjazm znacznej części forumowiczów.

bananamoon napisał:
Naprawdę, odbierałeś sygnały, dlaczego moderatorzy nie interweniują?
A ja myślę, że nie raz, nie dwa, samoistnie dawałeś upust swoim zapędom "rachu-ciachu".

Owszem, wielokrotnie odbierałem. Zarówno bezpośrednio w tematach, jak i poprzez PW. Część wpisów z pewnością nadal można odnaleźć, część została usunięta po interwencji (skoro skasowałem źródło problemu, nie widziałem sensu w dalszym utrzymywaniu prośby o reakcję). Może lepiej, żeby oceniali mnie w tym inni, aniżeli ja sam, aczkolwiek jeśli już miałbym zaprezentować swoje podejście, to uważam, że nie jestem zwolennikiem "ciachania". Nie sprawia mi to żadnej frajdy, a jedynie zabiera czas, który wolę poświęcać na inne aktywności.

bananamoon napisał:
Zobacz, jaki ładny temat wykroiłeś w administracyjnym "Aktywności na forum".
Umarł po niespełna dwóch stronach.
Wyrwałeś go z tematu wyborczego na płytę roku 2001 zaraz po mojej odpowiedzi, w której, ogólnie ustosunkowałem się do zarzutów / "talerzowań", w rodzaju "...nie wklejaj tutaj tego składankowego gówna...", oraz skarg na przewymiarowanie dobrego imienia wątku "...selekcja, selekcja, jeszcze raz selekcja...".
Rozczłonowałeś wątek o płytach 2001 roku, pozostawiając wyrwane polecenia płyt When, a przy okazji zniechęciłeś mnie do dalszej dyskusji (w sztucznym tworze, który nie ma nic wspólnego z płytami z rocznika).
Przy czym, pretensje o moje lekceważenie dyskutantów (swoim milczeniem / brakiem odpowiedzi), wracają do dzisiaj ("...że jątrzę, że olewam...").

Tak, tutaj się pomyliłem. Mogłem sie zachować inaczej, np. skasować posty nie traktujące o muzyce z roku 2001, albo napisać ostrzeżenie w rodzaju "proszę o powrót do tematu wątku, od tej pory kolejne posty nie na temat będą usuwane". Niewykluczone, że podjąłem błędną decyzję; niestety, nie potrafię z przekonaniem obiecać, że każda moja decyzja moderatorska okaże się najlepsza z możliwych. Ciężko mi też odpowiadać za zarzuty innych osób, aczkolwiek przypuszczam, że pretensje o "jątrzenie" wynikają z czegoś zupełnie innego.

bananamoon napisał:
Uczciwie przyznaję, że do powyższego przyczyniła się nie tylko Twoja decyzja
o porozrywaniu tematu, ale także nieprzyjemne, niskich pobudek i marnej jakości, wiadomości na PW - pełne żalu, pretensji, oskarżeń - niestety nie podpisane z imienia (taie mini-wanili-paszkweili).
A już w przedszkolu uczyli mnie, że w kontaktach prywatnych / oficjalnych (urzędowych), trzeba się podpisać Zenek, Staszek, Patryk / Zenek Jastrząb / Staszek Gołąb / Patryk Ziarno.

W swoich PW podpisuję się imieniem (nazwiska nie muszę ujawniać forumowiczom), zatem mniemam, że ta uwaga to nie do mnie. Jednakże bardzo proszę o zgłaszanie incydentów na Forum, również tych niewidocznych dla ogółu - PW nie może służyć sianiu chamstwa, gróźb czy innych, niecnych zachowań. Dlatego zwracam się z prośbą, zarówno do Ciebie, jak i do każdego kto otrzyma jakieś niestosowne wiadomości, o natychmiastowe informowanie mnie o takich przypadkach, najlepiej za załączeniem screenshotów. Wobec autorów będą wyciągane konsekwencje. Dotychczas nie miałem pojęcia o takim procederze.

bananamoon napisał:
A ile wycinanek, o których wspominał akond? - łatwo odszukać - których nie da się (i nie chce) czytać, z cytatami cytatów niewiadomo kogo.
Efekt? - sztucznie formowane dyskusje szybko umierają / zazwyczaj nikt w nich nie pisze.
Wspomniane przez Ciebie, "...jedna / dwie strony..." odmienności, to właśnie zalążek tłamszonej dyskusji, o której deficycie na forum wspominałem wielokrotnie (nie zaliczam do niej wpisów, w rodzaju - która to płyta Led Zeppelin jest najlepsza, - przedstawiana formie tytułów dyskografii).

Przytoczyłem kilka przykładów "sztucznie sformowanych dyskusji", które nie umarły, Natomiast Ty przytoczyłeś jedną sytuację ("Aktywności na forum"), gdzie rzeczywiście temat stracił na żywotności szybciej niż zakładałem, tym niemniej to jeszcze nie świadczy o masowości problemu, jak próbujesz to ukazywać. Co do cytatów, pisałem wcześniej, próbuję tego unikać, jeśli jednak nie ma innego wyjścia, to cytuję tak, aby było wiadomo kto co napisał.

bananamoon napisał:
Czy aby na pewno, rozwój wątków, "Czarny Ląd", "Internetowe Serwisy Muzyczne", "Konkurs Chopinowski", "O przyrodzie", "Porządkowanie muzycznych zbiorów", to wynik Twoich działań?
Uważam, że to zasługa osób je tworzących - także Ciebie, o ile brałeś udział w dyskusji.

Absolutnie nie, w żadnym wypadku nie roszczę sobie prawa do wpisywania sobie ich rozwoju na konto własnych zasług! Nigdzie czegoś takiego nie napisałem. Stwierdziłem tylko, że moje modyfikacje nie zatrzymały tamtych dyskusji, a jedyną moją zasługą jest uporządkowanie tematów.

bananamoon napisał:
A ja przypominam sobie kasowanie niewygodnych spostrzeżeń.
Nie mogę ich przytoczyć (z wiadomych względów), ale mnie owo kastrowanie dotknęło chociażby 4 września 2020 roku.
W dodatku był to cytat innej osoby, którym posłużyłem się aby zdemaskować zapędy w rodzaju Hot Tuna.

Niestety, nie rozgryzłem tego kalamburu, a nie pamiętam co się działo 04.09.2020. Jeśli chcesz omówić ten przypadek, proszę o bardziej konkretne informacje, w rodzaju który to był wątek, jaki problem był wówczas omawiany.

bananamoon napisał:
A pamiętasz kiedy kasowałeś, zabawne, elokwentne, pełne słownego życia i celnej riposty (autorstwa Leptira), wyrazy dupa?
Dupa, która nie była dupą lecz uwypukleniem naszych uprzedzeń co do muzyki?

Pamiętam, przyznaję się - jednak nie skasowałem, a ocenzurowałem. Mając na uwadze, iż niektórzy użytkownicy oczekują ścisłego trzymania się zasady o niestosowaniu słów wulgarnych (Punkt 5. Regulaminu FD), w przeszłości rzeczywiście częściej starałem się interweniować w takich przypadkach, i to niezależnie od kontekstu. Z czasem troche zmieniłem moje podejście; dziś bym tamtego wpisu nie ocenzurował, nawet narażając się na krytykę ze strony tych, których obecność wulgaryzmów szczególnie boli. Zmianę w podejściu mogłeś dostrzec choćby w stosunku do własnego wpisu sprzed niewiele ponad dwóch tygodni, gdzie również wrzuciłeś wyraz wulgarny, a ja go nie ruszałem.

bananamoon napisał:
...i spreparowałeś, nowy, dystyngowany...nieśmieszny żart o Niemcu z eReFeNu.
Słowo dupa przeszkadzało, a cała masa niesmacznych, chamskich porównań (w tym do kobiet) i buców ma rację bytu (wiem, wiem - bezstronność).

That's NOT funny!!! Przykro mi z powodu nieśmiesznego żartu, następnym razem postaram się żartować w sposób śmieszny. Niestosowne wpisy sugeruję zgłaszać moderacji na bieżąco, stwierdzanie po dłuższym czasie, że było ich "cała masa" nie wygląda na szczere zaniepokojenie stanem dyskusji na Forum. Nie pozwolę na gorsze traktowanie czy to kobiet ("Ale ja jestem za pełnym równouprawnieniem kobiet. Gorącym zwolennikiem jestem!"), czy to mężczyzn, czy też ze względu na inne cechy. Z drugiej strony muszę wyraźnie zaznaczyć, iż nierzadko pojawiają się wpisy z pogranicza złośliwości oraz chamstwa/niestosowności/zaczepek; zawsze rozpatruję takie sytuacje indywidualnie, nie kasuję wszystkich tego typu postów, co z pewnością możesz potwierdzić, nawet na własnym przykładzie.

bananamoon napisał:
Tak, zmieniłeś imię autora wątku inicjującego nowy temat, a do którego z początku mnie bezpardonowo wytypowałeś, lecz dopiero po mojej prośbie / "interwencji" na PW.
Wyczuj różnicę - czy przed wyekstrahowaniem nowego wątku, pytałeś mnie o zdanie / zadałeś sobie trud skonsultowania, czy chcę firmować zalążek tematyczny swoim pseudonimem?
Nie - jedna propozycja - i natychmiastowe "rachu-ciachu".
Chodzi o zasadę, nie o końcowy efekt - w tym tkwi różnica, być może niedostrzegalna przez młode pokolenie.
Być może dla wielu nieistotna - dla mnie TAK, i to bardzo.

Owszem, nie zapytałem, niemniej za zaistniałą sytuację przeprosiłem i naprawiłem zgodnie ze wspólnymi ustaleniami. Nie zapytałem dlatego, że nie przyszło mi do głowy, aby taka modyfikacja mogła komukolwiek w jakikolwiek sposób uwłaczać. Nigdy wcześniej, ani na tym Forum, ani na jakimkolwiek innym, podobnej skargi nie otrzymałem - cóż, teraz jestem bogatszy o pewną wiedzę i będę starał się inaczej rozwiązywać takie sytuacje w przyszłości (co nie znaczy, że zawsze to będzie możliwe - czasem muszę przenosić wpisy osób od lat nieaktywnych, gdzie nie mam co liczyć na wymianę zdań przez PW). Dyskusji na temat zasad oraz różnic pokoleniowych pozwolę sobie już podejmować, żeby nie wzniecać sporu dla samego spierania się, choć też mógłbym niejedną uwagę na ten temat wysnuć.

bananamoon napisał:
Dam Ci przykład - jako biegacz, amator, nie wyobrażam sobie starów w zorganizowanych biegach masowych.
Dla mnie to intymna / wewnętrzna sprawa psycho-fizyki.
Ale przyjmując, że gdyby jednak taki bieg się zdarzył (choć się nie wydarzy), musiałbym biec w słusznej sprawie.
Nie wyobrażam sobie startu w bigach mianowanych nazwiskami Jana Pawła Drugiego, czy Stanisława Zająca, ponieważ dla mnie byłaby to identyfikacja z tymi osobami, a takiego stanu rzeczy, nie jetem w stanie (z wielu, wielu, wielu względów) zaakceptować.

Szanuję, choć nie rozumiem tej postawy w stosunku do FD i zakładania tematów. Ale to nieistotne, po prostu akceptuję Twoje preferencje.

bananamoon napisał:
Jest jeszcze jedna rzecz.
Sztucznie wywołując tematy, pod pseudonimami osób, które nie są ich autorami, zazwyczaj osłabiasz merytoryczne akcje nowego tworu.
Osoby mianowane na założycieli często nie czują tematu, nie mają odpowiedniej wiedzy lub przekonania do meritum sprawy; nie są zainteresowaniu dyskusją...wkonsekwencji, nie potrafią "udźwignąć" wątków.

"Mianowanie" na założycieli nie wiążę się z żadnymi obowiązkami, nikt tutaj od nikogo, kto założył jakiś temat, bądź "został założycielem" wskutek modyfikacji moderatora, nie wymaga ani wiedzy, ani wyczucia, ani ciągnięcia dyskusji. Poza tym, w przypadku wątków, które wyodrębniłem, w treści (zazwyczaj) pierwszego posta wklejam informację, skąd się wziął dany wątek i dlaczego. Wygląda to np. tak:

https://i.imgur.com/Nw5JEhJ.jpeg

bananamoon napisał:
Pozwolisz jednak, że pozostanę przy swoim - w sensie, że podtrzymuję wszystko co napisałem.

Przyjąłem do wiadomości. Zarazem i ja pozostaję przy swoim, czyli że uważam, że Twoja ocena mojej działalności jest niesprawiedliwa, wynika ze sporych pokładów złej woli oraz uprzedzenia. Nie potrafię sobie inaczej wytłumaczyć tak jednoznacznie negatywnego oceniania działań porządkowych, często podpieranego mocno naciąganymi argumentami, przy jednoczesnym afirmowaniu offtopów i bałaganu.
akond
epka kompaktowa

PostWysłany: 12.11.2021, 14:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gharvelt napisał:
Zdecydowaną większość z nich, w porozumieniu z ich autorem, przeniosłem do jednego, świeżo wydzielonego tematu - kogo bardzo te wpisy zniesmaczają, może tam zwyczajnie nie zaglądać.

Ten jeden wydzielony temat jest OK. Ale mamy też całkiem świeżą, dzisiejszą wklejkę w "Jazz i okolice" - w dodatku dublującą wpis z wątku dedykowanego.
.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gharvelt

PostWysłany: 12.11.2021, 14:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie zdążyłem zareagować, ale zajmę się tym dzisiaj.
Piotr
kaseta FeCr

PostWysłany: 12.11.2021, 14:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

akond napisał:
Piotr napisał:
Zawsze mam szacunek do nakładu pracy jaka jest tu bezinteresownie wkładana przez szereg osób i chwała Im za to! Zrozumiałe też, że z tych względów przysługuje im głos decydujący, mimo iż nie zawsze musimy się we wszystkim zgadzać.

Stąd już całkiem niedaleko do szafy w gabinecie prezesa Ochódzkiego. Nie tędy droga.
.

Miałem nie brać już udziału w tej dyskusji, zatem jedynie w kwestii formalnej doprecyzuję, że chodziło mi o praktycznie całe Szanowne Grono Forumowiczów począwszy od Adminów dbających o kwestie czysto techniczne, Moderatorów (każdy może się zgłosić na tę zaszczytną funkcję), Fundatorów rzucających groszem, czy też chętnych do prowadzenia plebiscytów, tudzież dzielenia się ciekawymi rekomendacjami. I każdy niech decyduje na swoim poletku, bo bez tych składowych pewnie nie byłoby tego forum, przynajmniej w takiej postaci.

Ps. Może się okazać, że ta szafa jest u Ciebie... i u Ciebie też Wink

Ostatnio zmieniony przez Piotr dnia 12.11.2021, 14:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
akond
epka kompaktowa

PostWysłany: 12.11.2021, 14:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gharvelt napisał:
przy jednoczesnym afirmowaniu offtopów i bałaganu.

To chyba jest kwestia punktu widzenia - co się postrzega jako bałagan (i, w mniejszym stopniu, jako offtop).

Tendencja wątków do swobodnego dryfowania jest nieunikniona - i ja np. przyjmuję ją z dobrodziejstwem inwentarza, bo zgadzam się z bananamoonem, że w tych offtopach nierzadko robi się ciekawiej, niż w wątku bazowym. Nie przeszkadza mi to zupełnie, i nie odczuwam potrzeby, żeby dygresje koniecznie wycinać w imię "czystości rasowej".

Większą wartością jest dla mnie możliwość prześledzenia - retrospektywnie - toku dyskusji, i jak to się stało, że temat poboczny zaistniał. Dla mnie to właśnie jest porządek, a wycinanki - bałagan.
.
Powrót do góry
Maciek
box

PostWysłany: 12.11.2021, 15:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

akond - zerknij na wcześniejszą stronę, być może uciekło CI moje pytanie. Smile
akond
epka kompaktowa

PostWysłany: 12.11.2021, 15:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maciek napisał:
akond - piszesz się na moderatora? Akurat jest jeden wakat po nieobecnym Bartoszu, a na pewno łatwiej o podwyższenie poziomu moderowania poprzez praktykę, nie teorię. Smile

Nie, nie piszę się. Nigdy i nigdzie.

Przy czym, abstrahując od mojej osobistej niechęci - uważam, że tej roli nie powinien pełnić ktoś, kogo poglądy i preferencje lokują się bardzo mocno obok forumowego mainstreamu. Prosta recepta na to, żeby decyzje były postrzegane jako jeszcze bardziej kontrowersyjne.

Maciek napisał:
Pomysł z zamykaniem tematu był mój, jeśli naprawdę nie szkoda wam czasu na te żale, to zmieńcie adresata.

Ja to raczej staram się moderować (słownie, rzecz jasna), a nie wylewać żale. Meritum sporu zostało chyba (?) rozstrzygnięte, dyskusja dotyczy bardziej stylu, i tego, jak różnie można pewne działania postrzegać / oceniać.
.
Powrót do góry
gharvelt

PostWysłany: 12.11.2021, 15:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

akond napisał:
gharvelt napisał:
przy jednoczesnym afirmowaniu offtopów i bałaganu.

To chyba jest kwestia punktu widzenia - co się postrzega jako bałagan (i, w mniejszym stopniu, jako offtop).

Tendencja wątków do swobodnego dryfowania jest nieunikniona - i ja np. przyjmuję ją z dobrodziejstwem inwentarza, bo zgadzam się z bananamoonem, że w tych offtopach nierzadko robi się ciekawiej, niż w wątku bazowym. Nie przeszkadza mi to zupełnie, i nie odczuwam potrzeby, żeby dygresje koniecznie wycinać w imię "czystości rasowej".

Większą wartością jest dla mnie możliwość prześledzenia - retrospektywnie - toku dyskusji, i jak to się stało, że temat poboczny zaistniał. Dla mnie to właśnie jest porządek, a wycinanki - bałagan.
.

Niewątpliwie jest to kwestia punktu widzenia, wszak piszemy o pojęciach nieostrych, pozbawionych precyzyjnej definicji. Czasami granica wybiegania poza temat jest bardzo płynna. W swoim podejściu staram się łączyć własne postrzeganie tych zjawisk, jak i uwzględniać forumowe tradycje, zbudowane przez poprzednie ekipy moderujące. Z tego, co pamiętam i kojarzę, niegdyś podejście do offtopów było tutaj jeszcze bardziej restrykcyjne, choć rzadziej zdarzało się przenoszenie wpisów, za to częściej offtopy kończyły się kasowaniem postów nie na temat.
Białystok

PostWysłany: 12.11.2021, 17:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

akond napisał:

Przy czym, abstrahując od mojej osobistej niechęci - uważam, że tej roli nie powinien pełnić ktoś, kogo poglądy i preferencje lokują się bardzo mocno obok forumowego mainstreamu.

Można by dyskutować jak obecnie wygląda mainstream.
Monstrualny Talerz
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 12.11.2021, 21:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja w temacie chciałem wypowiedzieć się tylko tak:
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu - Gharvelt!
Powrót do góry
akukuuu
longplay

PostWysłany: 13.11.2021, 20:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja trochę poza tematem.
Skąd i dlaczego Talerzu tak zmiana w avatarze,oczywiście zdecydowanie na + Wink
Powrót do góry
Monstrualny Talerz
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 13.11.2021, 22:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

akukuuu napisał:

Skąd i dlaczego Talerzu tak zmiana w avatarze...

Smile Smile Smile

No, bo tak naprawdę wyglądam Wink

Nie, nie oczywiście, raczej nie Smile A czyżby Kolega był jedynym, który nie słyszał w owych dniach o Synthpopowym plebiscycie, który już jutro się kończy? Do 24 godziny można jeszcze głosować!

http://www.rockjazz.pl/viewtopic.php?t=1415&postdays=0&postorder=asc&start=465

To tylko chwilowa zmiana makijażu na jutrzejsze ogłoszenie wyników, podyktowana głównie krótkotrwałą, ale gorąca miłością do Pani Patsy Kensit z zespołu Eight Wonder. Potem wszystko wróci do normy.

P.S. Rozważana jeszcze była Sandra, ale Boy George już na pewno nie!
Powrót do góry
akukuuu
longplay

PostWysłany: 13.11.2021, 22:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie rób tego, tak jest dobrze i w ogóle .Stay tuned Wink
Powrót do góry
bananamoon
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 14.11.2021, 13:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Piotr napisał:
bananamoon napisał:

A już w przedszkolu uczyli mnie

Z góry przepraszam, że tak mnie teraz naszło, bo nie dotyczy to stricte powyższej dyskusji, ani żadnej konkretnej osoby, ale jak czytam niektóre (na szczęście w sumie marginalne) wpisy, to zdaje mi się, że przynajmniej częściowo nadal tam tkwimy...

Jeśli jest jak piszesz, w jakim celu cytujesz moją wypowiedź, przełamaną na pół, w dodatku wyrwaną z kontekstu i pozbawioną prawdziwego znaczenia?
Powrót do góry
bananamoon
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 14.11.2021, 14:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maciek napisał:
...Pomysł z zamykaniem tematu był mój, jeśli naprawdę nie szkoda wam czasu na te żale, to zmieńcie adresata.

Czasu szkoda.
Czy to żale? - absolutnie nie.
To chęć (i obowiązek) odczarowania samo-splendoru oraz od-kamuflowania nieprawdy.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 81, 82, 83  Następny
Strona 82 z 83

Skocz do: