Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Płyta roku - gra wstępna ;) + inne TOPy (organizacyjny)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 116, 117, 118

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monstrualny Talerz
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 16.10.2021, 10:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ci to dopiero mają fizia na punkcie regulaminów, cyferek, excelów Smile

https://pl.chopin.nifc.pl/=files/attachment/5/4650/regulamin_konkursu_na_www_pol.pdf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Białystok
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 16.10.2021, 11:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie ciekawi czy szacowne grono arbitrów jest w stanie utrzymać koncentrację na równie wysokim poziomie jaki prezentują zawodnicy. Mowa tu o okresie zbliżonym do ME czy MŚ a nie liczy się tu tylko goli, punktów i kartek.
akond
epka kompaktowa

PostWysłany: 16.10.2021, 18:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bednaar napisał:
A któż to ten Pascal Comelade?

Uśmiechnij się do bananamoona o prezentację (parę płyt Pascala już zresztą polecał) - myślę, że jest najbardziej kompetentny. W gąszczu przeogromnego dorobku artysty dobra orientacja jest wskazana.
.
Powrót do góry
esforty
digipack

PostWysłany: 16.10.2021, 22:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Monstrualny Talerz napisał:
W sumie zabawne jest, że przecież nic się nie zmieniło, nikt niczyich płyt nie usuwa, zasady są jakie były, czyli po krótkim opisie płyta jest dodawana i tyle, bez względu na to czy ktoś głosuje czy nie.

Obawiam się, że takimi pisaninami kończą się zbyt długie okresy bezplebiscytowia Wink

Przecież prawda. Było (i niech zostanie) jak w starożytnym Rzymie. Byli Galowie*, Etruskowie*, Murzyni*, Arabowie*, jeden Polak*, dwóch Czechów*, kilku Bułgarów**, Mormoni... wróć! Mormonów nie było Wink i wszyscy się, jakoś, dogadywali, więc po co mącić wodę?

* - czytaj: rock, psychodelia, blues, soul, funk, folk, jazz i jeszcze kilka innych.
**- ci co twierdząco kręcą głowami.

Jedno co mnie, akurat, uwiera: to że trwają za krótko, nie można <przetrawić> takiej ilości materiału, nawet jeśli się staram Embarassed Cool.
Piotr
kaseta FeCr

PostWysłany: 15.11.2021, 09:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to teraz chyba warto byłoby wziąć na tapetę jakiś rocznik z XXI wieku, bo od paru plebiscytów tkwimy jednak głownie w poprzednim, a może przydałby się jakiś powiew świeżości...
Powrót do góry
Monstrualny Talerz

PostWysłany: 15.11.2021, 09:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Piotr napisał:
No to teraz chyba warto byłoby wziąć na tapetę jakiś rocznik z XXI wieku, bo od paru plebiscytów tkwimy jednak głownie w poprzednim, a może przydałby się jakiś powiew świeżości...

bananamoon napisał:

A skoro, tak ochoczo przystajesz i w okamgnieniu realizujesz wszelkie prośby userów, to zapewne przychylisz się do mojej?
Może by tak zamknąć zakładkę "Płyty", zdjąć ten krzyż z ramion użytkowników forum (nie obarczać ich bezowocnymi głosowaniami), nakierować forumowiczów na dyskusje o muzyce?

Boże Broń! Żadnych nowych Plebiscytów, bo one powodują, że nie dyskutujemy o muzyce! Zaniżają aktywność na forum! Zniechęcają! Nie poznajemy nowych gruntów, a trzeba poznawać, poznawać, poznawać ciągle nowe (byle nie stare)!
Powrót do góry
Piotr
kaseta FeCr

PostWysłany: 17.11.2021, 12:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bananamoon napisał:

A skoro, tak ochoczo przystajesz i w okamgnieniu realizujesz wszelkie prośby userów, to zapewne przychylisz się do mojej?
Może by tak zamknąć zakładkę "Płyty", zdjąć ten krzyż z ramion użytkowników forum (nie obarczać ich bezowocnymi głosowaniami), nakierować forumowiczów na dyskusje o muzyce?

Boże Broń! Żadnych nowych Plebiscytów, bo one powodują, że nie dyskutujemy o muzyce! Zaniżają aktywność na forum! Zniechęcają! Nie poznajemy nowych gruntów, a trzeba poznawać, poznawać, poznawać ciągle nowe (byle nie stare)!

Kolega bananamoon z tego co pamiętam chyba sam brał udział w paru plebiscytach, więc nie bardzo rozumiem o co chodzi, ale szkoda, bo to co lubię w rocznikach z XXI w. to nieprzewidywalność wyników i sporo nieodkrytych dźwięków. Jednak te ostatnie plebiscyty, czy to tematyczne, czy ze starszych roczników, były w jakimś stopniu do przewidzenia, o czym też później pisano. A Top 3 z 2000, czy dajmy na to 2020 za nic bym nie przewidział Smile
Powrót do góry
Monstrualny Talerz

PostWysłany: 17.11.2021, 21:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie, nie Piotrze, spokojnie, to tylko zamierzona ironia-sarkazm będąca jeszcze zadziwieniem nad tym, jak ktoś może nie widzieć wiodącej roli Plebiscytów w rozwoju naszej Formowej gospodarki. Eksperci tego dokładnie jeszcze nie policzyli ale ok. 90% naszego Forumowego PKB bierze się w właśnie z Plebiscytów (reszta to wpisy o futbolu Wink )

Nie, z 2002 koniecznie trzeba ruszyć. Muszą się znaleźć tylko ochotnicy (wystąp) inni niż duet Craz-Mons i jedziemy. Trzeba by jeszcze dać z tydzień na rozhulanie 77 i 2002 może lecieć.
Powrót do góry
crescent
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 25.11.2021, 21:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maciek napisał:
Kiedy widzieliśmy się ostatnim razem, Morly opowiadał mi o Pascalu Comelade i mocno improwizowanych frytach na klarnecie, więc mogłoby się okazać, że nie do końca wpisuje się w ramy „forum dla rockmanów!”

Morly opowiadał mi o Pascalu Comelade przy okazji spotkania na koncercie Univers Zero we Wrocławiu (2009). Dostałem wtedy od niego CD-R'a z jedną z płyt owego Pascala. Piękna rzecz! Potem spotkałem się z Morlym jeszcze dwukrotnie w Warszawie, na koncertowych imprezach. Pamiętam, że opieprzył mnie, że jeszcze śmiem zachwycać się czymś takim jak Yes. Zapytał, czy nie jestem przypadkiem chory? No cóż, do Yesów mam sentyment, wyssałem to z alkoholem w latach licealnych...
Powrót do góry
Artur.O
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 26.11.2021, 00:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Muszą się znaleźć tylko ochotnicy (wystąp) inni niż duet Craz-Mons i jedziemy.

A ja to pies? Rolling Eyes
Monstrualny Talerz

PostWysłany: 26.11.2021, 08:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Artur.O napisał:
Muszą się znaleźć tylko ochotnicy (wystąp) inni niż duet Craz-Mons i jedziemy.

A ja to pies? Rolling Eyes

A Boże uchowaj, ani pies, ani wydra! Zdanie po korekcie brzmi "inni niż tercet Craz-Mons-Art.O i jedziemy"
Powrót do góry
Piotr
kaseta FeCr

PostWysłany: 26.11.2021, 09:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"inni niż tercet Craz-Mons-Art.O i jedziemy"

No i nie zapominajmy o zasługach gharvelta, który można powiedzieć, że też jest etatowym Prowadzącym Plebiscytów, a dodatkowo wzniósł je na jeszcze wyższy poziom Smile. Poza tym prowadziło je tu tak wiele osób i naprawdę każda miała jakiś fajny, indywidualny wkład. Tylko z czym jedziemy, póki nas jeszcze nie zamknęli...
Powrót do góry
Monstrualny Talerz

PostWysłany: 26.11.2021, 09:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Piotr napisał:

No i nie zapominajmy o zasługach gharvelta ...

Gharvelt - oczywiście, to poza wszelką wyliczanką! Ale na razie szukamy "ochotników" na 2002 - trzeba te lata w końcu pociągnąć, a jak się wydaje Gharvelt wyrobił już 560% normy.
Powrót do góry
Artur.O
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 26.11.2021, 16:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja jak mówiłem wcześniej - co chcecie, to mogę poprowadzić. No a rok 2002 akurat bardzo chcę, żeby ruszył. Wink
Piotr
kaseta FeCr

PostWysłany: 26.11.2021, 20:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Arturze oczywiście 2002 jak najbardziej - ja jestem na TAK.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 116, 117, 118
Strona 118 z 118

Skocz do: