Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dziś pytanie? - dziś odpowiedź!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 99, 100, 101, 102  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
akond
epka kompaktowa

PostWysłany: 08.10.2021, 15:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To mi przyszło na myśl w pierwszej kolejności, ale początkowo trzymałem się warunków brzegowych Smile.
.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Białystok
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 28.10.2021, 10:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W białostockiej winylowni pięknie wyeksponowany kusi wzrok Loveless za 150 PLN. Zamienić w zamian za Svitanie i Timeless?
Freefall

PostWysłany: 28.10.2021, 12:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Białystok napisał:
W białostockiej winylowni pięknie wyeksponowany kusi wzrok Loveless za 150 PLN. Zamienić w zamian za Svitanie i Timeless?

Ja bym nie wymieniał Smile. Ale nie jestem jakimś szczególnym fanem My Bloody Valentine, więc chyba moje zdanie się nie liczy Question
Powrót do góry
Białystok

PostWysłany: 28.10.2021, 13:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też nie jestem, mimo że znam dokładnie 30 lat, ale może w końcu czas zostać, jak najnowszego Airbag (najczęściej słuchany LP w tym miesiącu Rolling Eyes ).

Jestem też w trakcie wymiany Freedom i Blue Mountain Eagle na Riverside co może wydawać się wręcz zbrodnią. Wink
Freefall

PostWysłany: 28.10.2021, 13:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może zbrodnią bym tego nie nazwał, ale na pewno nie rozważałbym takiej wymiany Wink.
Powrót do góry
Białystok

PostWysłany: 28.10.2021, 13:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli pogubiłem się jak MP w ESA? Wink
Freefall

PostWysłany: 28.10.2021, 14:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rzecz gustu. Można też powiedzieć, że działasz jak MP w europejskich pucharach Wink.
Powrót do góry
Paweł
epka kompaktowa

PostWysłany: 29.10.2021, 10:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Białystok napisał:
Jestem też w trakcie wymiany Freedom i Blue Mountain Eagle na Riverside co może wydawać się wręcz zbrodnią. Wink

A jakie tytuły Riverside będziesz brał?
Winyle?
Białystok

PostWysłany: 29.10.2021, 11:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od 5 lat tylko winyle, na razie Out Of My Self (najnowsza reedycja), ale w planach Anno Domini High Definition.
Paweł
epka kompaktowa

PostWysłany: 29.10.2021, 11:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Debiut to moja ulubiona ich płyta (do dzisiaj pamiętam, jak po raz pierwszy usłyszałem Loose Heart w Trójce). Za ADHD średnio przepadam, ale to chyba jeden z najbardziej cenionych albumów grupy.

Ja obecnie idę w drugą stroną – to znaczy sprzedaję niektóre wydawnictwa Riverside. Ale na CD, i to w większości rzeczy dla zagorzałych fanów: single, EP-ki...
Białystok

PostWysłany: 29.10.2021, 11:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałem wszystkie CD bez ostatniego ale przechodząc na LP poszły wszystkie hurtem bo trafił się kupiec. Na LP raczej wystarczą mi te 2.
Paweł
epka kompaktowa

PostWysłany: 29.10.2021, 12:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja postanowiłem zostawić sobie pierwsze sześć długogrających albumów studyjnych (na CD), choć gdybym nie miał teraz żadnej z tych płyt (a większość to były w sumie prezenty), to ograniczyłbym się jedynie do zakupu debiutu. Niemniej pewien sentymencik do Riversów (jak to mawiał mój znajomy) pozostał. Wink
Białystok

PostWysłany: 29.10.2021, 12:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na Riverside kupiliśmy z żoną bilety tu u nas pod granicami Łukaszenki i zaraz umarł Grudziński. Chyba z rok czekaliśmy na ten koncert. Stąd się wzięło zainteresowanie zespołem.

Na ile śledzę prog archives, to do najważniejszych wykonawców 21 wieku na nim zaliczają się Riverside i Wobbler. Obie formacje bardzo sobie cenię ale nie wiem czy pod wpływem tego portalu czy sam z siebie. Smile
Paweł
epka kompaktowa

PostWysłany: 29.10.2021, 12:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Riverside widziałem na żywo dwa razy: w Krakowie i w Katowicach (bodaj 10 i 9 lat temu). Fajne wspomnienia, bo to były wypady większą ekipą – sporo się działo przed i po koncertach. Z tego wszystkiego to ja same koncerty chyba najsłabiej pamiętam. Wink
Maciek
box

PostWysłany: 05.11.2021, 17:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Białystok napisał:
Na ile śledzę prog archives, to do najważniejszych wykonawców 21 wieku na nim zaliczają się Riverside i Wobbler. Obie formacje bardzo sobie cenię ale nie wiem czy pod wpływem tego portalu czy sam z siebie.

To przypomina mi pewien wypad pod namioty, na którym hitem żywieniowym był pasztet w puszcze marki X, sprzedawany w lokalnym sklepie. Z uwagi na to, że sklep był w pobliżu popularnego pola namiotowego, a z jakiegoś powodu nie prowadził sprzedaży paprykarza szczecińskiego, to pasztet ten był jednym z najczęściej kupowanych tam produktów w stanie innym, niż ciekły. No i teoretycznie nie ma w tym nic dziwnego, bo przecież pod namiotem, zwłaszcza po jakimś intensywnym dniu rowerowym lub kajakowym, to taki pasztet na bułce smakuje tak, że pożera się go niemalże z własną ręką i pustą puszką na deser. Ale nie w tym rzecz! Po jakimś czasie okazało się, że wystarczy iść parę kroków dalej niż do tego najbardziej oczywistego sklepu i choć przez chwilę trzeba było iść ścieżką zarośniętą pokrzywami (namiot = krótkie spodenki), to bardzo szybko docierało się do niekomercyjnego punktu sprzedaży wędzonej sielawy, której cena nie była jakoś przesadnie wyższa, niż wspomnianego przysmaku z puszki. Rybny smakołyk w żadnym wypadku nie zagroził ugruntowanej pozycji pasztetu, który dla większości biwakujących nadal pozostał najpopularniejszym (więc pewnie też najulubieńszym) daniem, ale kto odważył się iść w te pokrzywy, ten z pewnością nie żałował. Wink
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 99, 100, 101, 102  Następny
Strona 100 z 102

Skocz do: