Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zapowiedzi koncertów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 224, 225, 226, 227, 228  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
akond
epka kompaktowa

PostWysłany: 23.07.2021, 13:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale to nie są wykonawcy, na których mi szczególniej zależy Smile. Najbliższy wrocławski koncert, na jaki się wybieram, to Karolina Cicha:
http://www.simcha.art.pl/simcha/program-2021.html
.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Crazy
digipack

PostWysłany: 23.07.2021, 13:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale bym poszedł! Nawet chętnie bym się przejechał do Wrocławia... jednak wtedy będę w Dolinie Chochołowskiej, to już nie pyknie Wink

Może się uda na festiwalu Warszawa Singera 29 sierpnia, chociaż też nie wiadomo, czy nie będę wyjechany.
Maciek
box

PostWysłany: 19.08.2021, 13:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już niebawem w Gliwicach:

Dla mnie osobiście najważniejsze jest to, że Molvaer zagra w składzie z Sundstolem na gitarze.

A dla przypomnienia, 09.10, w gliwickiej Spirali zagrają: Immortal Onion i Sneaky Jesus.
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 19.08.2021, 14:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fajnie macie w Gliwicach. Niestety, termin mi nie pasuje - początek zajęć na uczelni, czyli kocioł jak co roku.
akukuuu
longplay

PostWysłany: 20.08.2021, 21:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

10 pazdziernik- Nils Peter Molvaer ,być może będzie okazja, aby kupić jego płytę w duecie z Moritzem von Oswald
https://www.youtube.com/watch?v=gPJ9ubI5Cog&list=PLcxLnKgeSXpVB7EAD47_9uU3Coq4K-5N3&index=8
Powrót do góry
Crazy
digipack

PostWysłany: 20.08.2021, 22:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Crazy napisał:
Może się uda na festiwalu Warszawa Singera 29 sierpnia, chociaż też nie wiadomo, czy nie będę wyjechany.

Nie uda się, bo będę wyjechany... pod tym względem żałuję bardzo (akond, a byłeś na wrocławskim koncercie Karoliny Cichej?

W ramach tegoż festiwalu gra Shofar, co jest interesującą propozycją zapewne, ale nie wiem, czy się wybiorę - natomiast kolega mnie poinformował, że we czwartek gdzieś w Wwie gra Lonker See, no i tam to bankowo mnie zabraknąć nie może!
Maciek
box

PostWysłany: 21.08.2021, 07:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

akukuuu - no to do zobaczenia Wink O 21:00 gra Zimpel, rozważ także i ten koncert.

Crazy - fajnie się masz, Lonker Ser akurat wydają nową płytę.
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 21.08.2021, 08:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

akukuuu napisał:
10 pazdziernik- Nils Peter Molvaer ,być może będzie okazja, aby kupić jego płytę w duecie z Moritzem von Oswald
https://www.youtube.com/watch?v=gPJ9ubI5Cog&list=PLcxLnKgeSXpVB7EAD47_9uU3Coq4K-5N3&index=8

Akukuuu - Ty i jazz? o qrde...

http://artrock.pl/
Powrót do góry
kłapouch
epka analogowa

PostWysłany: 21.08.2021, 10:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wojtekk ja akurat będę za tydzień na stricte rockowym koncercie, bo mam już bilet na Ino-Rock. Obrasqi, Frontal Cortex, RPWL, Eivor i Riverside. Nie jest to skład moich marzeń, ale już mi to obojętne, byle tylko być na jakimś rockowym koncercie, bo po pandemicznej pustce głód u mnie olbrzymi.
Powrót do góry
WOJTEKK

PostWysłany: 21.08.2021, 10:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dołóż ze dwie dychy i kup sobie jakis normalny alkohol, bo tym się strujesz Very Happy Ja rozumiem głód, odstawienie i tego efekty, ale daj spokój, po co tak zdrowie ryzykować Very Happy

ja na koncerty nie chodzę i nie mam zamiaru chodzic, dopóki sytuacja się bardziej nie wyjaśni. nie chcę ryzykować. Szczególnie, że w pakiecie z muzyka, moga dostać tabun charkających antyszczepionkowców.

Powrót do góry
kłapouch
epka analogowa

PostWysłany: 21.08.2021, 11:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wojtekk ale sytuacja to się pewnie jeszcze długie lata nie wyjaśni. Zresztą choćby tylko na podstawie Bydgoszczy widać, że mało kto przestrzega jakichkolwiek zasad. Na meczach żużlowej Polonii tłumy (byłem), na Zawiszy też ostatnio mnóstwo ludzi, a w centrach handlowych to już człek na człeku. Byłem na początku lipca na plenerowym festiwalu w Gniewkowie, taki sam będzie w niedalekim Inowrocławiu.
Powrót do góry
WOJTEKK

PostWysłany: 21.08.2021, 11:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I przyjdzie jesień i płacz i zgrzytanie zębów. A to tak na marginesie.

Powrót do góry
akond
epka kompaktowa

PostWysłany: 21.08.2021, 15:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Crazy napisał:
(akond, a byłeś na wrocławskim koncercie Karoliny Cichej?

Byłem. Porządny set, i wdzięcznie poprowadzony przez Karolinę. Grał kwartet znany z ubiegłorocznej płyty Tany (a repertuar przekrojowo-premierowy, bo były m.in. kawałki z albumu jeszcze niewydanego).

Przy czym przyznam, że sam przeszedłem trochę "obok" koncertu - ale to akurat kwestia osobista, dnia i nastroju.
.
Powrót do góry
akond
epka kompaktowa

PostWysłany: 21.08.2021, 15:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WOJTEKK napisał:
Szczególnie, że w pakiecie z muzyka, moga dostać tabun charkających antyszczepionkowców.

Na koncercie Cichej publiczność nieco zbyt liczna (wyłączone tylko co czwarte miejsce), ale przynajmniej w zdecydowanej większości zamaskowana. Zobaczymy, jak będzie na Wratislavia Cantans.
.
Powrót do góry
Maciek
box

PostWysłany: 03.09.2021, 06:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś w Gliwicach (Hala Modeli GZUT) rusza kolejna edycja festiwalu Jazz w Ruinach. Wstęp wolny. Pogoda na dziś zapowiada się idealnie.

👉 Paweł Mańka Semiotic Quintet
🗓3 września 2021, piątek, godz. 19.15

👉 Kasia Pietrzko Trio
🗓3 września 2021, godz. 21.00

👉 Sabina Meck Sextet
🗓4 września 2021, sobota, godz. 19.00

👉 Grzech Piotrowski WO Trio
🗓4 września 2021, godz. 21.00

👉 Jakub Mizeracki Trio
🗓10 września 2021, piątek, godz. 19.00

👉 Piotr Schmidt Quartet
🗓10 września 2021, godz. 21.00

👉 Zespół Jazzowy PSM w Gliwicach
🗓11 września 2021, sobota, godz. 17.30

👉 Gabriel Niedziela Quartet feat. Marcin Kaletka
🗓11 września 2021, godz. 19.00

👉 Judyta Pisarczyk Quartet
🗓11 września 2021, godz. 21.00
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 224, 225, 226, 227, 228  Następny
Strona 225 z 228

Skocz do: