Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Youtube
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 60, 61, 62, 63  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Heartbreaker
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 04.12.2020, 11:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

akukuuu napisał:

Wszystkie te dzwięki już się gdzieś słyszało, ale nic to - dobre to jest.

Jakby już gdzieś było... i co z tego? Bardzo fajne się tego słucha, a na żywo jest pewnie jeszcze lepiej. Trochę taki The Vintage Caravan z fletem Wink

Widziałem Wintydży trzy razy na żywo. Na tej trasie również:

https://youtu.be/yC8MfJ4uhmU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akukuuu
longplay

PostWysłany: 04.12.2020, 15:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

, no konkretnie dają Very Happy . W 2017 roku grali na Herzberg Festival, czterodniowa impreza w innym wymiarze , może być interesująco.
Powrót do góry
gharvelt
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 21.12.2020, 01:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

The Avalanches - Wherever You Go

Nietuzinkowy pomysł, świetne wykonanie. Jeden z moich ulubionych kawałków z najnowszej, wydanej w tym miesiącu płyty. A tutaj w bardziej popularnej wśród widzów wersji.
Inkwizytor
digipack

PostWysłany: 31.12.2020, 19:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=w3EVNrJhYOg

Z racji, iż wedle "oficjalnej" wersji - dziś wszędzie w kraju "wyłącznie" domówki Wink , warto przypomnieć i odkurzyć klasyki muzyki tanecznej - tutaj niespełna 17 Sandra błyszczy i zachwyca słodyczą niczym cały kombinat lodów z karmelem - a nie można zapominać o jej dwóch bajecznych "skrzydłowych" - Michaela Rose i Yasmin Vetter - kurcze, gdzie te czasy gdy było granie z takim wykopem - gdy po tym nadal ktoś powie że disco jest do kitu ( disco sucks) to niech dożywotnio poleruje winyle u Leśniewskiego Very Happy ( znam osobników, którzy ryczą jak bobry przy tej piosence - było się młodym i królem parkietu )
Bart
album CD

PostWysłany: 14.01.2021, 21:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdolne dzieciaki, świetny występ, może kogoś zainspiruje do zakupienia debiutanckiej płyty, już za 3 tygodnie?
https://www.youtube.com/watch?v=PI_rCt5LIhk
Powrót do góry
Maciek
box

PostWysłany: 23.02.2021, 21:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Daft Punk: 1993-2021 [*]
https://www.youtube.com/watch?v=DuDX6wNfjqc

Pożegnalny film w ciągu doby zaliczył 15 milionów odsłon.
Wkładu w muzykę z ostatnich 2 dekad nikt im nie zabierze. Domyślam się, jak wiele osób będą świerzbiły palce żeby wyśmiać i ten wkład i ostatnie 20 lat w muzyce itd., ale to nie ludzie, a wilki. Wink
gharvelt
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 23.02.2021, 22:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdy zobaczyłem wczoraj w Internecie nagłówki z Daft Punk, pierwsza myśl zanim cokolwiek przeczytałem: "o, czyżby wreszcie nowa płyta?". A po chwili taka niemiła niespodzianka Confused
Inkwizytor
digipack

PostWysłany: 05.03.2021, 10:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=kPIqbQDgrvw

Zwróćmy uwagę na te "kocie ruchy" - to były czasy - moglibyśmy się od nich wiele nauczyć Very Happy
Retromaniak
singel analogowy

PostWysłany: 04.04.2021, 22:20    Temat postu: Jea Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"Oxygene" bylo na pudle w naszym ostatnim podsumowaniu "Plyta roku 1976". To znak, ze wiekszosc z nas lubi tworczosc czarujacego Francuza, ale o ostatnim sylwestrowym koncercie artysty jakos na lamach FM nic nie znalazlem. Fakt, jestem nowy, pewnie przeoczylem. Mimo wszystko wrzucam 2 linki: z krotkim tekstem, no i oczywiscie z samym koncertem

https://muzotakt.pl/87299/jean-michel-jarre-75-milionow-widzow-sylwestrowego-koncertu/

https://www.youtube.com/watch?v=3S8lv1XeJHI
SafeMan
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 06.04.2021, 08:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oglądaliśmy ten koncert w sylwestra na żywo. Tak nam się podobało, że prawie przegapiliśmy północ. Very Happy
Powrót do góry
Inkwizytor
digipack

PostWysłany: 10.04.2021, 19:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dawno mnie nic tak nie rozbawiło - niemalże jak Beetlejuice "... oglądałem Egzorcystę 167 razy i każdy był zabawniejszy od poprzedniego...". Szczególnie obecnie od roku w dobie pandemii - gdy spożycie i sprzedaż alkoholu niebotycznie skoczyła - puściłem to paru znajomym to nie dawali rady na bieżąco wycierać łez ze śmiechu - każda fraza brzmi jak słodka muzyka : Very Happy

https://www.youtube.com/watch?v=d-8CY3b9UEQ
Inkwizytor
digipack

PostWysłany: 13.04.2021, 12:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=qqp04JI5S-o

Na smuteczki fajniusie disco - zważmy na te "kocie ruchy" nasi krajowi artyści mogli wiele dzięki nim się nauczyć i nadrobić.... owszem.... teraz czekamy zgodnie z zapowiedziami Teleexpress`u - na "Temat Jadźki" lub.... przepraszam - "Jadzka Theme" lub " Kokeszko Theme" - "Temat Jadźki" ... i "Temat Kokeszki"..... Very Happy
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 26.04.2021, 20:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Retromaniak napisał:
Peter Frampton Band – Avalon – Peter Frampton Forgets the Words – 05:06 – utwor nr.5 (dawniej Roxy Music), z nowej instrumentalnej plyty zespolu Petera Framptona, cierpiacego na chorobe atakujace miesnie (nie moze juz spiewac)
Peter Frampton Band – Isn’t It a Pity – Peter Frampton Forgets the Words – 04:51 - dawniej George Harrison

Loving The Alien
Retromaniak
singel analogowy

PostWysłany: 27.04.2021, 03:01    Temat postu: Choroba Framptona Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajny clip! Widać, że Peter jest w dobrej formie. Kaczkowski wspomniał o jego chorobie a ja zapodałem dalej.
Czytałem o tym w niemieckim fachowym magazynie "Gitarre & Bass" pod koniec sierpnia ubiegłego roku. Frampton w udzielonym im wtedy wywiadzie wspomniał, że dostał diagnozę IBM (inclusion body myositis) czyli zapalenie mięśni wtrętowych (postępującą choroba mięśni charakteryzująca się zapaleniem, osłabieniem i wyniszczeniem mięśni). Ma kłopoty z lewą dłonią, nie może też już biegać, a schody są jego największym wrogiem. Miał zaplanowane wtedy pożegnalne Tournee po Europie, ale przez pandemię wszystko odwołano...
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 27.04.2021, 09:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za to przypomnienie o Framptonie. Ja się do niego przekonałem dopiero w 2006 r. - płyta Fingerprints. Wtedy doceniłem postać, bo wczesniej jakoś mi się z pudel rockiem kojarzył, a to znakomity i wszechstronny gitarzysta.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 60, 61, 62, 63  Następny
Strona 61 z 63

Skocz do: