Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

High Speed Messenger - Radio Puls, Lublin lata 1992-1993

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Audycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Argenteum Astrum
singel analogowy

PostWysłany: 18.01.2010, 15:42    Temat postu: High Speed Messenger - Radio Puls, Lublin lata 1992-1993 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!

Czy ktoś z Was pamieta moze audycje w dawno nieistniejacym Radiu Puls w Lublinie prowadzonym przez dzisiejszego pracownika Radia Lublin, Wiktora Jachacza a nazywajace sie ,,High Speed Messenger" i majace forme otwartej formuly, gdzie przewaznie wystepowalo kilku gosci naraz?

Pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Paweł1979
krucha płyta jednostronna

PostWysłany: 01.08.2021, 11:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć!
Nie wiem, czy temat jest jeszcze aktualny, ale tak się składa, że posiadam w swoim archiwum kilka audycji z cyklu High Speed Messenger. Niestety, ich jakość nie jest najlepsza, są to kopie oryginalnych rejestracji prosto z radia, które potem - zapewne z braku dostępnych taśm w okresie, kiedy człowieka nie stać było na zakup płyt - zostały skasowane i nagrałem na nich coś zupełnie innego.
Mimo to słucha się tych audycji bardzo fajnie, dziś chyba nie byłoby już miejsca na tego typu klimaty, momentami robi się bardzo ale to bardzo surrealistycznie, jeśli nie wręcz niepoprawnie politycznie używając współczesnego określenia Smile.
Tutaj link do audycji: https://mega.nz/folder/ERw20JQK#LKREcrcdhHnZhI9AmWatdw
Wszystkie są w bezstratnym formacie FLAC, jedyne, co zmieniłem to w przypadku jakiś przerw starałem się posklejać je w taki sposób, aby nie drażniły za bardzo słuchaczy.
Posiadam też kilka audycji z cyklu Kanon Muzyki Rockowej z Radia Lublin, niestety wszystkie są już bez śp. redaktora Jerzego Janiszewskiego, ale i tak przyjemnie się tego słucha. Są to lata 1995 oraz 1996, mnóstwo podziemnej muzyki. Jeśli byłby ktoś zainteresowany, proszę dać znać to wrzucę także na serwer.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Audycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: