Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

DINOZAURZY ALBUM ROKU 1991
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bartosz
digipack

PostWysłany: 06.06.2010, 20:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie maxa dostali Grejtfule Dedzi. Sonny musiał zadowolić się drugim miejscem Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duch 1532
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 06.06.2010, 20:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Słabsze rezultaty poprzednich albumow, to raczej wynik silniejszej konkurencji w poprzednich rocznikach.
W 1990 mocniejsza konkurencja? Nie sądzę. Zresztą w "przyszłym" roku Shadow Weaver będzie niziutko.
Powrót do góry
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 06.06.2010, 20:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znaleźliśmy za to dużo ciekawych informacji... W każdym razie - kolega Tarkus nie zawiódł i zagłosował na wujka Alice'a

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Duch 1532

PostWysłany: 06.06.2010, 21:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zaskoczeniem jest dla mnie wynik Mercury Rev. Przecież to takie ładne i proste, że u np. Wojtkka powinno być w dziesiątce.
(...) PSIGŁÓW jest Zwierz w Egypskich Puszczach, nakształt Człeka, ale głowę psią mający (...). To ma do siebie podziwienia godne, że co godzinę puszcza urynę, od godziny do godziny to czyniąc 24 razy. (...) Czasem bywała ta bestya za ciekącą Klepsydrę.
Powrót do góry
WOJTEKK

PostWysłany: 06.06.2010, 21:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jeszcze nie ta płyta. Może prosta, ale zupełnie nie ładna. Poczekam Desrter's Song albo All Is Dream.

Powrót do góry
Duch 1532

PostWysłany: 06.06.2010, 21:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To oczywiście zdecydowanie lepsza płyta od wyżej wymienionych Cool
(...) PSIGŁÓW jest Zwierz w Egypskich Puszczach, nakształt Człeka, ale głowę psią mający (...). To ma do siebie podziwienia godne, że co godzinę puszcza urynę, od godziny do godziny to czyniąc 24 razy. (...) Czasem bywała ta bestya za ciekącą Klepsydrę.
Powrót do góry
WOJTEKK

PostWysłany: 06.06.2010, 21:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To tylko Twoje zdanie.

Powrót do góry
Duch 1532

PostWysłany: 06.06.2010, 21:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, że znowu nie podkreśliłem subiektywności swoich odczuć. Nie wiem, jak mogło się to wydarzyć Very Happy
Powrót do góry
Tarkus

PostWysłany: 06.06.2010, 22:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kolega Kapała zawiódł nie głosując na Petty'ego. Zapomniał był teledysk z młodym Deppem i...hmm...w średnim wieku będącą Faye Dunaway Smile

Kropki na 1, zdecydowanie najnajnaj roku 1991, zresztą Kropki miały rewelacyjną serię przed całe niemal lata 90..
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
afterc
remaster

PostWysłany: 07.06.2010, 00:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co mnie najbardziej zszokowało ... Djam Karet - Suspension & Displacement calutkie, równe zero punktów.
Ja przeoczyłem, przyznaję się Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 07.06.2010, 07:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja przyznam , że głosowałem wg moich gustów z 1991 roku Smile
Stąd Badmotorfinger dostał u mnie maxa - no bo słuchałem wtedy tego całego szaleństwa zwanego sceną Seattle. Niestety pierwsza płyta Pearl Jam oraz popularne Nevermind to moim zdaniem słabizna w porównaniu z tym, co nagrał wtedy Soundgarden.
Jednak trochę żałuję, że mimo wszystko nie zagłosowałem "normalnie" - wtedy "Star" Garbarka byłaby parę oczek wyżej.
Powrót do góry
crescent
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 07.06.2010, 09:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bednaar napisał:
Jednak trochę żałuję, że mimo wszystko nie zagłosowałem "normalnie" - wtedy "Star" Garbarka byłaby parę oczek wyżej.

Nie wiem jak to się stało, że przegapiłem StAR. Stoi na półce niesłuchana od circa 7 lat i się kurzy.
Powrót do góry
WOJTEKK

PostWysłany: 07.06.2010, 12:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tarkus napisał:
Kolega Kapała zawiódł nie głosując na Petty'ego. Zapomniał był teledysk z młodym Deppem i...hmm...w średnim wieku będącą Faye Dunaway Smile

Kropki na 1, zdecydowanie najnajnaj roku 1991, zresztą Kropki miały rewelacyjną serię przed całe niemal lata 90..

Kolega Kapała przeoczył i posypuje sobie głowę popiołem... Z 10 pts na pewno by dostało. Teledysku nie zapomniał. A Kropki koniec lat 80-tych mialy jeszcze lepszy - Any Day Now i Crushe Velvet Apocalypse.

Powrót do góry
Yer Blue
remaster

PostWysłany: 07.06.2010, 15:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najwieksza porażka jest Queen, typowałem ich na zwyciezce.

Ale i tak myslałem, że bedzie jeszcze gorzej, bo przynajmniej Metallica jak to zwykle poradziła sobie znakomicie, no i dał o sobie znac grunge, a Marillion na jakims 36-tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
WOJTEKK

PostWysłany: 07.06.2010, 15:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Queen de facto jest nieco nierówna - jeden genialny numer, ze dwa bardzo dobre, trochę dobrych i kilka zapychaczy. ale dla mnie to i tak ich najlepsza płyta od Hot Space. Inni giganci też popłynęli - Genesis, Rem, Marillion, Sting. Za to bardzo wysokie miejsca Rain Tree Crow i Eris Pluvia - no nie ma to jak dobry piar Very Happy

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Następny
Strona 16 z 18

Skocz do: