Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Polecane sklepy i e-sklepy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
akond
epka kompaktowa

PostWysłany: 27.09.2021, 15:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bednaar napisał:
Ile się musiałem natrudzić, by zakupić "Abstract" Przybielskiego z Olesiami - w końcu znalazłem w nieznanym mi wcześniej punkt44.pl.

Przenoszę odpowiedź do tego wątku, bo może się przydać i innym.

Co do Abstract, trzeba było zapytać - poleciłbym Ci domkultury, i miałbyś za pół darmo:
http://domkultury.com/jazz-cd-przybielski-oles-brat-oles-abstract/p,121689

Sklep sprawdzony, i ten akurat mogę tylko chwalić - aczkolwiek repertuar ograniczony.

Generalnie płyty Not Two są raczej łatwo dostępne w wielu miejscach (choćby w Serpent, albo bezpośrednio ze strony wytwórni) - nie pojmuję, skąd miałeś takie problemy.
https://wsm.serpent.pl/sklep/albumik.php,alb_id,1698,Abstract,Andrzej+Przybielski+Bartl (też na stanie)
https://www.nottwo.com/mw761

A punkt44.pl, jak zajrzałem, to jest to samo co "dvdmaxpl" z Konina - pewnie znany niejednemu użytkownikowi allegro (mają chyba parę kont, np. "Greatest_Hits"). Nie lubię, bo generalnie szukają jeleni. Ofertę mają szeroką, ale pozycje rzadsze tak naprawdę po prostu sprowadzają na zamówienie, niekiedy z gigantyczną przebitką. I do tego strona niezabezpieczona.
.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 27.09.2021, 15:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

akond napisał:

Generalnie płyty Not Two są raczej łatwo dostępne w wielu miejscach (choćby w Serpent, albo bezpośrednio ze strony wytwórni) - nie pojmuję, skąd miałeś takie problemy.
https://wsm.serpent.pl/sklep/albumik.php,alb_id,1698,Abstract,Andrzej+Przybielski+Bartl (też na stanie)
https://www.nottwo.com/mw761

Chodzi o to, że Abstract znalazłem nawet na stronie Empiku, ale wtedy, gdy szukałem i tu, i w Serpencie nie było tej płyty na stanie. Wyszukiwanie Google nie podało linku z domkultury.com. Dzięki, przyda się na później - nie znałem wcześniej tego źródła. No i taniej - dałem wtedy 50 zł, na paragonie była nazwa sklepu Dvdmax.
akond
epka kompaktowa

PostWysłany: 27.09.2021, 15:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bednaar napisał:
No i taniej - dałem wtedy 50 zł, na paragonie była nazwa sklepu Dvdmax.

O widzisz, nawet na polskiej płycie zbójecka marża. Cena normalna za Not Two to ok. 40 zł, okresowo te starsze są przeceniane m.in. w Serpencie i w DomuKultury.
.
Powrót do góry
docent_chleb
singel analogowy

PostWysłany: 27.09.2021, 18:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dvdmax z Konina to podobno największa składnica płyt, tak w ogóle.
Powrót do góry
Leptir
box

PostWysłany: 05.11.2021, 16:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem gdzie o tym napomknąć, bo nie ma na razie tematu "nie polecane sklepy". Czynię to tu świadom, że podążam wbrew duchowi wątku. Otóż wszedłem dziś na chwilę do Media Marktu w warszawskiej galerii 'Złote Tarasy" - niegdyś dość nieźle zaopatrzonego w płyty w dobrej cenie. Dziś jest tylko regał z winylami i koniec. Na moje pytanie - co się stało z kompaktami? Pan z obsługi wzruszył ramionami i odparł, że "była reorganizacja i kompaktów już nie ma". Jest to o tyle dziwne, że w tym samym sklepie sprzedają odtwarzacze CD. Nic z tego nie rozumiem...
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 05.11.2021, 17:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Drobnica zabiera miejsce na półce, a schodzi widocznie za słabo.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

Skocz do: