Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

CYNK - promocje, wyprzedaże, tanie płyty...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 65, 66, 67, 68  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciek
box

PostWysłany: 18.08.2021, 09:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Goran, dzięki za cynk, też tam często kupuję. Znalazłem taką budującą reakcję:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2685064934972875&id=636488973163825&anchor_composer=false
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 18.08.2021, 09:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że Dodax to Szwajcaria czyli nie UE. Ostatnio tam kupowałem parę miesięcy temu i jakoś mi się VAT nie rzucił w oczy. Może coś się zmieniło.

Link Maćka daje nadzieję Smile
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 18.08.2021, 09:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja jeszcze raz dziękuję (nie, to nie pomyłka Wink ) Koledze szbe za cynk o boxie Sheppa na serpent.pl - zamówione, zapłacone, jak przyjdzie i posłucham - zdam relację.
esforty
digipack

PostWysłany: 18.08.2021, 10:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też bym zamówił, ale moje ostatnie zamówienie z Serpent, złożone 16.05. 21. jest właśnie Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad , do odbioru!
Ty Bednaar-ze, jesteś młodziak Wink , możesz czekać. Ale ja chrupek, mogę wcześniej doświadczyć... wyprowadzenia z domu (własnych zwłok). A tu (czyli w domu), się nie dopatrzyłem jakiejś estymy dla p. Sheepa Crying or Very sad Crying or Very sad, więc to grosz w błoto Cool .
Paweł
epka kompaktowa

PostWysłany: 18.08.2021, 10:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

esforty napisał:
Też bym zamówił, ale moje ostatnie zamówienie z Serpent, złożone 16.05.21. jest właśnie Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad , do odbioru!

Aż taką mają obsuwę? Shocked U nich tak zawsze?

Moją uwagę zwróciły dwa trójpaki (wprawdzie wydania budżetowe, ale za to tanie niczym przysłowiowy barszcz):

Jimmy Smith
Herbie Hancock

Z kolei za 19,90 zł można nabyć dużo dobrych płyt, normalnie wydanych na CD. M.in. Here Come the Warm Jets i Ambient 1: Music for Airports Eno, My Point of View i The Prisoner Hancocka czy Document R.E.M. Jest też sporo, głównie mniej znanych, albumów Zappy (sequencer powinien sobie rzucić okiem).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bednaar

PostWysłany: 18.08.2021, 11:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

esforty napisał:
Też bym zamówił, ale moje ostatnie zamówienie z Serpent, złożone 16.05. 21. jest właśnie Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad , do odbioru!
Ty Bednaar-ze, jesteś młodziak Wink , możesz czekać. Ale ja chrupek, mogę wcześniej doświadczyć... wyprowadzenia z domu (własnych zwłok). A tu (czyli w domu), się nie dopatrzyłem jakiejś estymy dla p. Sheepa Crying or Very sad Crying or Very sad, więc to grosz w błoto Cool .

Poczekam, kiedyś chyba dwa miesiące czekałem na "Miles In The Sky" (nie mogłem nigdzie tego dostać) - ale w końcu doszło i czasem cieszy moje uszy.
esforty - taki ze mnie młodziak, jak z Ciebie Wink
esforty
digipack

PostWysłany: 18.08.2021, 11:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trochę żartuję Wink .
Tytuły zamówiłem takie, trochę, niepowszechne (jakby box Sheepa Confused , sprzedawał im się jak świeże bułki?!).

- Iva Bittova - Cikori / CD

--------
- Songs:Ohia - Ghost Tropic / CD

--------
- KELEKETLA! - KELEKETLA! / CD
To z tą Bittową , miał być problem, to był u wydawcy, to znowu wyczerpany
nakład. Ale jednak przyszło Smile .
Jak kompletowałem Tapscotta, to dopiero było Evil or Very Mad . Pieniądze wysyłane- zwracane i tak ze dwa razy.
Ten box Sheepa, mnie jednak kusi Embarassed Embarassed .
Sławek
kaseta "metalówka"

PostWysłany: 18.08.2021, 14:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

box Pana Sheppa dostępny w tej cenie na allegro, w świecie książki, bonito czy empiku (tu już 51PLN) - jakaś totalna wyprz tytułu

https://www.ceneo.pl/68351690

Ostatnio zmieniony przez Sławek dnia 18.08.2021, 18:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Bednaar

PostWysłany: 18.08.2021, 14:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To w sumie szkoda, że kupiłem na Serpencie. Myślę, że z Empiku szybciej by przyszło. Trudno, poczekam... a może jednak nie będzie ta długo - kto wie?
Paweł
epka kompaktowa

PostWysłany: 18.08.2021, 17:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na allegro sklep DDD-STORE ma tego Sheppa (proszę z poczciwego Archiego nie robić owcy Very Happy) za 47,44 zł (przesyłka też jest wyraźnie tańsza). Taka podpowiedź, gdyby esforty jednak się skusił. Linkowanego przeze mnie Jimmy'ego Smitha również mają taniej. Wychodzi na to, że zawsze warto porównywać ceny – nawet te wyjątkowo korzystne.

EDIT: Najtaniej wychodzi jednak w Świecie Książki, ale nie przez allegro, a bezpośrednio u nich...

Ostatnio zmieniony przez Paweł dnia 19.08.2021, 10:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Sławek
kaseta "metalówka"

PostWysłany: 18.08.2021, 18:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pana Sheppa przepraszam, poprawiłem Wink
Powrót do góry
szbe
singel analogowy

PostWysłany: 18.08.2021, 23:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Archie Shepp by się uśmiał z tego wątku 🤗
Ja zamówiłem w tym układzie z bonito (mam blisko punkt odbioru).
Dzięki za czujność! Smile
Powrót do góry
akond
epka kompaktowa

PostWysłany: 19.08.2021, 10:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

B.J. napisał:
Wydaje mi się, że Dodax to Szwajcaria czyli nie UE. Ostatnio tam kupowałem parę miesięcy temu i jakoś mi się VAT nie rzucił w oczy. Może coś się zmieniło.

Tak, zmieniło się 1 lipca. Teraz trzeba się liczyć z naliczaniem VAT-u praktycznie od wszystkich przesyłek spoza obszaru wolnocłowego (nie tylko UE, również np. Kanada), także od tych o niewielkiej wartości.
.
Powrót do góry
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 19.08.2021, 10:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale akurat SUI powinna mieć dostęp do rynku wspólnotowego. To chyba jednak nasi poczciorze coś popieprzyli.
Bednaar

PostWysłany: 20.08.2021, 14:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bednaar napisał:
To w sumie szkoda, że kupiłem na Serpencie. Myślę, że z Empiku szybciej by przyszło. Trudno, poczekam... a może jednak nie będzie ta długo - kto wie?

Okazało się, że box Sheppa będzie jutro u mnie - aplikacja InPost mnie o tym powiadomiła (najwygodniej mi korzystać z paczkomatów - mam blisko domu i mogę odebrać, kiedy chcę, najbardziej nie lubię kupować z wysyłką kurierską - zwykle przyjeżdżają, jak nie ma nikogo u mnie w domu, przeważnie w godzinach szkoły i pracy) - więc jednak szybko jak na Serpent. Ogólnie mają tam ciekawe płyty, nietuzinkowe. Znam Serpent od dawna, ale to mój pierwszy zakup w tym sklepie.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 65, 66, 67, 68  Następny
Strona 66 z 68

Skocz do: